|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 21:54:22   
metaa
Za ta zadnji obrok-okoli 19h 30, preden zaspi, bi ji rada dala bolj nasitno hrano, sicer se ponoči zbudi in hoče malo pojesti. Smo pa navajeni zadnjo flaško spiti v temi (obred pred spanjem). Tega ji ne bi rada prekinila. Sem probala v večerno mleko zamešat malo, čist malo riževe kašice, da bi blo bolj nasitno, a je pregosto, da bi teklo skozi cuc s 4-mi luknjicami.
Razmišljam, da bi del cuca kar odrezala, da bi bla večja luknja, da bi teklo, saj je cuc s 4-mi luknjami vse, kar se dobi (vsaj zdi se mi).
Kako ve to prakticirate? A naj kar odrežem in potem steriliziram, pa bo OK?:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 21:59:22   
Mina1
Kupi tisti cucelj, ki se lahko nastavi na 3 pretoke, v kolikor imaš Aventove zadeve.

V zadnji predspalni obrok lahko v mleko daš plazma piškotek, ki se raztopi, ali pa zamešaš žličko do dve "rižolinota".

Tako sem jaz delala pri prvem in mu je teknilo, spal pa itak ni ponoči tako ali drugače.

Sedaj pri drugem piškotku še nisem tega izprobala, ker smo bili šele včeraj stari 6 mesecev;) in je bil pač zadnji obrok Comformil brez dodatkov.

pa-pa Mina1:)

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 22:05:46   
metaa
Ja, ima Aventove zadeve imam, ampak tisti cucelj s tremi pretoki je tak, da ima od 2-4 luknjice, odvisno, kako ga obrneš, tako da verjetno ni nucen. saj sem enkrat že probala dat žličko riževe kašice, pa je blo vseeno pregosto, da bi kaj ven dobila- Imamo Conformil, ki je že sam po sebi izredno gost mlek.
Sicer pa hvala za odgovora, vidim, da že kar pridno papcate, kar tako naprej.:metulj:

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 22:08:35   
daisy
Midva poskušava nove okuse in se uvajava kakšnih 14 dni(prej samo dojen). Ker se že nekaj časa ponoči zbuja na 2-3 ure:zaspan: sem mu zadnje 3 večere dala riževo kašico, ki jo naredim z adaptiranim mlekom, tako gosto, da jo je na žlico. In res, od takrat ponči bolje spi (se zbudimo in dojimo le 1x/noč). Če boš začela dodajati riževo kašico bodi pozorna na odvajanje :duda:, saj res hudo zapira - zato je šel naš danes spat brez kašice.

lahko nočko

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 22:12:09   
daisy
8)zdajle vidim, da večerjete v temi in po flaški...

Kja pa če ji kašico nerediš kake pol ure pred mlečno večerjo?

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 22:34:17   
Anonimen
Jaz mu naredim 190 ml mleka, vanj zmešam 2 mali žlički in pol rižolinota in mu dam na Aventovo flaško, cucelj s tremi pretoki. Nastavim mu na trojko in spije brez težav. Spi celo noč ko top.:)

(odgovor članu metaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
19.8.2005 22:45:25   
Lunca1
Jaz imam Nuk in ji dam tisti cuc ki ima križ

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
20.8.2005 0:22:43   
Marogica
Metaa, jaz sem naredila točno tako, kot si ti napisala. Sem odrezala eno dudo, ki je bila "premajhna", kar s škarjami. Ne vem koliko je star tvoj otrok, vendar sem jaz mojemu od ca 6 mes dajala 200ml mleka in 3-4 žlice grisolina, keksolina..., drugače ne bo dovolj gosto in otrok ne bo sit.
Drugaće pa se otrok samo matra, teče pa tako ali tako nič.
pa dober tek

(odgovor članu metaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
22.8.2005 14:06:38   
Anonimen
Jaz sem nekaj časa luknjala aventov cucelj z iglo. POtem pa je bil če čisto preluknjan, pa še vedno ni teklo, sem pa kar z nožem zarezala. Sedaj je super. Sem pač en cucelj žrtvovala za te zadeve.
lp
Tash

(odgovor članu metaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   gosti večerni obrok-kako skozi stekleničk
22.8.2005 14:09:57   
Anonimen
Jaz imam Aventovega na tri pretoke, pa mi rižolino ali pa kaj drugega spije brez problemov.

(odgovor članu metaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?