|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 14:57:16   
thevenus
Jaša, Vasja, Kostja, Kolja, Griša, Petja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 15:07:38   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

Jaša, Vasja, Kostja, Kolja, Griša, Petja?


A to je vse mišljeno za moška imena? Meni osebno nobeno ni všeč, če pa bi iz naštetih morala izbrat, bi pa rekla mogoče:
Jaša, Vasja, Petja.


Kostja, Kolja in Griša pa nikakor ne - mi deluje tako ostro.. v bistvu prav grozljivo po svoje.... No, moje mnenje samo.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 15:32:12   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

Jaša, Vasja, Kostja, Kolja, Griša, Petja?


A to je vse mišljeno za moška imena? Meni osebno nobeno ni všeč, če pa bi iz naštetih morala izbrat, bi pa rekla mogoče:
Jaša, Vasja, Petja.


Kostja, Kolja in Griša pa nikakor ne - mi deluje tako ostro.. v bistvu prav grozljivo po svoje.... No, moje mnenje samo.


Jaz se v večini strinjam, s tem, da sta mi Jaša in Petja všeč user posted image ...

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 16:03:25   
Katy78
Meni niso všeč. Je pa Petja lahko ime za fantka ali punčko, no, vsaj jaz poznam odraslega fanta in majhno punčko s tem imenom. user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:23:08   
aprilčica07
Moj vd mož ima eno od naštetih imen. user posted image user posted image

Sicer so mi pa imena všeč, razen enega, Kolja mi glih ne sede, ostalo pa je ok.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:30:53   
JB
Zelo lepa moška imena...in ne bom nikoli razumela kaj je ljudem da da jo hčerkam ime Petja, Nastja, Vanja, Saša...ipduser posted image

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:53:51   
Tejči
Razen Jaše mi nobeno ni všeč.

(odgovor članu JB)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:53:53   
Anonimen
Ruska imena...ja, meni so vsec, tudi Grisa in Kolja. Grisa me spominja na eno punco, Kolja pa na ceski film z istim imenom :) so pa to imena, ki jih uporabljajo za moske in zenske, ceprav so v osnovi moska imena. Lahko ti k seznamu dodam se Ženja :) 

(odgovor članu JB)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:56:43   
sonček33
jaša, Kolja in Petjauser posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 17:57:45   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

Jaša, Vasja, Kostja, Kolja, Griša, Petja?


Jaša - luštno
Vasja - za takega luštkanega odraslega, pametnega fantka user posted image
Kostja, Kolja, Griša - mi niso všeč....
Petja - like user posted image

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 21:48:47   
lananai
mi niso všeč

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 22:39:47   
tamchy
Kostja-me spominja na kosti, kolja-asociacija na umor(nehče nekoga zakolje), jaša-naše narečje, nehče nekoga jaše-pomeni jaha,petja-ime neke firme za tovornjakarje. Čist iskreno...

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
17.8.2011 22:42:42   
tamchy
Aja pa griša- asociacija na grižo (bolezen)

(odgovor članu tamchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 9:13:52   
twiggi
točni tako kot je  tamchy napisala. ko sem jih prebrala sem takoj dobila enake asociacije. mi niso všeč. mogoče so res za rusijo in vzhodne države lepa imena ( v kar nenako ne dvomim ), pri nas pa bi otrok z takšnim imenom bil kar ''bogi'' v šoli glede zbadanja. to pa mislim da noben starš ne mara. sicer je pa odločitev na posamezniku. jaz osebno ne bi hotela da moj otrok nosi takšno ime ( razen seveda če ste priseljenci iz vzhodnih držav ). pa brez zamere!

_____________________________

Najin mali se nama pridruži 11.11.2011 !

(odgovor članu tamchy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 9:33:35   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: tamchy

Kostja-me spominja na kosti, kolja-asociacija na umor(nehče nekoga zakolje), jaša-naše narečje, nehče nekoga jaše-pomeni jaha,petja-ime neke firme za tovornjakarje. Čist iskreno...


Zara mene spominja na trgovino z oblačili, Zala na eno sitno deklico iz moje OŠ, Luka - no, to je ime iz katerega lahko narediš najbolj nemogoče rimeuser posted image ... Čist iskreno ... pogosta lepa imena, pa jih povezujemo z asociacijami. Če se otroci v šoli ne bodo obregnili ob razne Lui-je (mogoče vrinili celo kakšen luser posted image ), Taije itn., potem se tudi ob Petjo, Jašo ne bodo. Otroci so odraz svojih staršev, torej jih vzgajajmo v pravi smeri (hope so).

(odgovor članu tamchy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 9:33:47   
betty.ford
IZVIRNO SPOROČILO: thevenus

Jaša, Vasja, Kostja, Kolja, Griša, Petja?


edino na Kostja in Kolja bi se morala navadit, ostala so mi pa kulska. meni so všeč. tudi Vanja.

(odgovor članu thevenus)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 9:34:01   
Manja87
Vasja mi je user posted image ime, ostala pa bolj tako, tako user posted image

(odgovor članu twiggi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 10:04:26   
Shamsia
vasja, petja, jaša so prou lepa, vsa pa absolutno boljšam, kot raznirazni tai, nai, nick in ostali reveži...so vsaj slovanska

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 10:04:26   
Shamsia
vasja, petja, jaša so prou lepa, vsa pa absolutno boljšam, kot raznirazni tai, nai, nick in ostali reveži...so vsaj slovanska

(odgovor članu Manja87)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
18.8.2011 10:54:05   
mateyka
ma ti si en revež.. naci.

(odgovor članu Shamsia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
19.8.2011 10:00:34   
Shamsia
mateyka, ne se razburjat, to škodi user posted image  drgač je pa punca vprašala za mnenje..ne vem, kaj ma naci tle zraven pod mojim komentarjem. In ne, na srečo, še nisem revež, upam, da nikoli ne bom. Nekateri pa očitno so...žal.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
19.8.2011 10:00:35   
Shamsia
mateyka, ne se razburjat, to škodi user posted image  drgač je pa punca vprašala za mnenje..ne vem, kaj ma naci tle zraven pod mojim komentarjem. In ne, na srečo, še nisem revež, upam, da nikoli ne bom. Nekateri pa očitno so...žal.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
21.8.2011 22:26:13   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: Shamsia

mateyka, ne se razburjat, to škodi user posted image  drgač je pa punca vprašala za mnenje..ne vem, kaj ma naci tle zraven pod mojim komentarjem. In ne, na srečo, še nisem revež, upam, da nikoli ne bom. Nekateri pa očitno so...žal.





Ok,saj smo razumeli,ne rabiš poudarjat....
Revež si ti na tem področju,da si tako ozkogleda pri imenih in ne otroci s temi imeni,kot so Nik,Taj,Naj....
Mislim,da so staršem (ali pa še bodo) enkrat hvaležni,da jim niso dali imena KOLJA!

(odgovor članu Shamsia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
22.8.2011 9:17:05   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Shamsia
mateyka, ne se razburjat, to škodi user posted image  


se ne razburjam, samo povem kaj si. in če ne veš zakaj, je pač povrh vsega še žalostno vse skupaj.

(odgovor članu Shamsia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kakšna se vam zdijo imena...
22.8.2011 11:29:33   
čudnočudo
IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: Shamsia

mateyka, ne se razburjat, to škodi user posted image  drgač je pa punca vprašala za mnenje..ne vem, kaj ma naci tle zraven pod mojim komentarjem. In ne, na srečo, še nisem revež, upam, da nikoli ne bom. Nekateri pa očitno so...žal.





Ok,saj smo razumeli,ne rabiš poudarjat....
Revež si ti na tem področju,da si tako ozkogleda pri imenih in ne otroci s temi imeni,kot so Nik,Taj,Naj....
Mislim,da so staršem (ali pa še bodo) enkrat hvaležni,da jim niso dali imena KOLJA!



Sicer teh forumov ne jemljem preveč resno, a tega o imenih pogosto prebiram...
Moj sin je Kolja in v Sloveniji že moraš biti pogumen, da izbereš takšno ime! Prepričana sem, da nama Kolja izbire imena ne bo zameril, če mu bo kdaj bolj ugajalo, pa je lahko tudi Nikolaj ali Miklavž, Kolja je namreč različica  teh imen! Ne bomva ga vzgajala s predsodki in imel bo dovolj samozavesti, da se ne bo sramoval imena samo zato, ker ni po godu sosedovi Marici. Je pa res, da je mnogim ljudem to ime tuje in se ga morajo navaditi. Tudi vse možne asociacije mi poročajo, a te se najdejo pri čisto vsakem imenu.
Zdi pa se mi zelo plitko, da ste tako napadalni pri debatah o imenih, ki so vendarle stvar okusa. Jaz sem srečna, da to ime mnogim ni všeč, ker želim, da ostane med manj pogostimi.  

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?