|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 18:03:37   
nova_tukaj
Povejte mi svoje izkušnje s čistili za pomivalca. Do sedaj sem uporabljala samo Calgonit (tablete+sol+lesk - vedno vse) in sem bila zadovoljna. Danes pa sem v Muellerju zasledila izdelke Blink, ki so dosti cenejši. Kako se kaj obnesejo user posted image . Za izdelke Somat sem slišala, da postanejo kozarci lisasti, zato jih tudi nisem nikoli kupila. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 19:21:26   
lotkla
Jaz trenutno uporabljama tablete Blink in se mi zdijo uredu. Si mi pa dala misliti glede Somatovih tablet,saj so kozarce iz Ikeje ratali lisasti. A so slabe kvalitete, ali pa sem mogoče ravno takrat, ko sem jih kupila, uprabljala somatove tablete. Sol imam tudi Blinkovo (ni draga, pa še 2 kile jo je), sijaj pa ponavadi kupim mercatorjev ali lildlov, odvisno kje nakupujem tisti trenutek.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 19:24:17   
enea
jaz uporabljam vse od hoferja, razen čistilo za stroj imam od blink,.. zadovoljna z vsem že 3 leta,...user posted image

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 19:39:17   
Anonimen
Jp, po somat gelu so bili naši kozarci čisto flekasti ... zdaj sem pa nabavila finish gel in ne morem verjet kakšna razlika ... vse se šajna user posted image . Imam pa osebno raje gele kot tablete, ker gel lahko poljubno doziram, pri tabletah pa moraš vršt celo tableto notri (kar je preveč) ali pa si uničuješ nože, ko jih režeš na pol.

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 19:43:39   
Felicita
jest mam finish tablete (tiste, ki so 'mehke') trenutno; pa so zanič (al pa se preprosto s strojem ne razumejo). kakorkoli, hoferjeve mi ne delajo probleov in so mi super.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 19:44:49   
botrca
Sem imela somat tablete pa kozarci niso bili lisasti. Uporabljam calgonit tablete ko so v mullerju v akciji...če ne pa kake druge. Zdaj imam sparovo znamko in nisem zadovoljna. Sijaj in sol pa je ok. Tudi spar znamka.

Sem pa zdaj prvič kupila od blinka tablete, kako se bodo pa obnesle pa še ne vem.


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 20:06:19   
Lara28
Jaz uporabljam že nekaj let Hoferjeve, zadnje čase sem včasih kupila tudi v DMu njihovo znamko. Posoda je čista, nič lisasta, kozarci se svetijo.
Sem včasih uporabljala calgonit, ki jekao najboljši - zdaj se menda drugače reče....se mi je dostikrat zgodilo, da se sploh ni raztopila tableta.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 20:46:26   
žametka
Mož je bil nedolgo tega nazaj na seminarju za pomivalne stroje in so tisti predavatelji priporočali najcenejše variante teh tablet (Lidl, Hofer, Spar...)... Calgonit iin podobno - firma in ime, ki ga drago plačujemo. Jaz sem tudi skoz uporabljala najdražje tablete, po tem, ko je mož to prinesel domov, kupujem Sparove (sol, tablete in sijaj) in mi je ravno tako ok, kot pri dražjih.

Glede lis na kozarcih - kvalitetni kozarci ne dobijo lis, medtem ko se na slabših  lahko pozna...

To so moje izkušnje

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čistila za pomivalni stroj
24.10.2011 23:03:24   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: žametka
Glede lis na kozarcih - kvalitetni kozarci ne dobijo lis, medtem ko se na slabših  lahko pozna...

To so moje izkušnje


no moje izkusnje so pa take, da so bili isti kozarci z uporabo enega gela lisasti, ob uporabi frugega pa kot solza. tako da vsaj v nasem primeru tvoja teorija ne drzi.

(odgovor članu žametka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čistila za pomivalni stroj
25.10.2011 8:05:31   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: žametka

Mož je bil nedolgo tega nazaj na seminarju za pomivalne stroje in so tisti predavatelji priporočali najcenejše variante teh tablet (Lidl, Hofer, Spar...)... Calgonit iin podobno - firma in ime, ki ga drago plačujemo. Jaz sem tudi skoz uporabljala najdražje tablete, po tem, ko je mož to prinesel domov, kupujem Sparove (sol, tablete in sijaj) in mi je ravno tako ok, kot pri dražjih.

Glede lis na kozarcih - kvalitetni kozarci ne dobijo lis, medtem ko se na slabših  lahko pozna...

To so moje izkušnje



Uporabjam trenutno Finish gel (sem šla prav čekirat user posted image ), drugače pa vzamem katerikoli gel, ki je v akciji v trgovini, kamor zahajam user posted image ... resno... pa so vsi tile geli za moje pojme precej boljši od vseh tablet ala Lidl, Hofer, Mercator itn (čeprav sama nimam nič proti stvarem iz Lidla ali Hofra - dostikrat tam kupujem in nekaj stvari je super dobrih)... ampak pri pomivalcih te tablete NO GO (edine, ki se spodobno raztopijo so od DMa, pa še te moram dajat na pol - 45cm pomivalec). Gel se dozira, vedno dam notri toliko kot je potrebno za tamali pomivalec, posoda se sveti, nima lis....
Čistim ga pa s kisom.

(odgovor članu žametka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čistila za pomivalni stroj
25.10.2011 8:33:12   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Uporabjam trenutno Finish gel (sem šla prav čekirat user posted image ), drugače pa vzamem katerikoli gel, ki je v akciji v trgovini, kamor zahajam user posted image ... resno... pa so vsi tile geli za moje pojme precej boljši od vseh tablet ala Lidl, Hofer, Mercator itn (čeprav sama nimam nič proti stvarem iz Lidla ali Hofra - dostikrat tam kupujem in nekaj stvari je super dobrih)... ampak pri pomivalcih te tablete NO GO (edine, ki se spodobno raztopijo so od DMa, pa še te moram dajat na pol - 45cm pomivalec). Gel se dozira, vedno dam notri toliko kot je potrebno za tamali pomivalec, posoda se sveti, nima lis....
Čistim ga pa s kisom.


meni se od hoferja raztopi cela, tudi na kratkem programu, ki ne dela več kot 30 min, in voda se segreje le na 45°c,..
ko smo živeli še pri mami, se mi pa od calgonita ni hotla raztopit niti na eko programu, ki naj bi delal tudi več časa,...user posted image
ja hoferjeve jaz kupim tiste ki piše 9 v 1

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čistila za pomivalni stroj
25.10.2011 10:31:42   
nova_tukaj
Hvala punce user posted image .
Pa da vidim, kako bom jaz zadovoljna z Blink izdelki. Tablete sem vzela 10 v 1, pa sol in lesk!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čistila za pomivalni stroj
25.10.2011 10:38:07   
Luni
IZVIRNO SPOROČILO: enea

meni se od hoferja raztopi cela, tudi na kratkem programu, ki ne dela več kot 30 min, in voda se segreje le na 45°c,..

ja hoferjeve jaz kupim tiste ki piše 9 v 1

Meni so tudi najboljše, uporabljam jih pa od takrat, ko so  na ZPS-jevem testu  dosegle dober rezultat! Prej sem pa zapravljala za Calgonit, pa se mi res velikokrat še stopila ni tableta!


_____________________________



(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?