|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peta bolezen - 2x?
22.11.2011 19:50:47   
PC Baby
Zanima me če otrok preboli peto bolezen, a je potem imun nanjo, ali se je lahko še enkrat naleze? Spomnim se namreč, da eno od teh 5., 6. itd bolezni lahko dobiš večkrat.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peta bolezen - 2x?
22.11.2011 21:23:04   
PC Baby
Pa še to me zanima, a jih izpuščajčki srbijo?
ko jo je imel tamau ga sploh nič ni motlo, tamala se pa dere kot bi jo iz kože dajali...

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: peta bolezen - 2x?
23.11.2011 8:10:08   
dreamhorse
Moja je imela pri 8 meseci 6. bolezen. Ko sva čez nekaj časa spet šle k zdravniku zaradi izpuščajev in vročine mi je rekla, da ima 6. bolezen. Ko sem povedala, da jo je že imela, je rekla, da je potem kakšna druga viroza. Tako da 6. otroške verjetno ne more dobit dvakrat...

In ne, naše izpuščaji niso srbeli. Da nima kje vodenih koz (noric)

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peta bolezen - 2x?
23.11.2011 8:36:04   
kajajaka
Naša je imela te bolezni kakih 4x. Ne vem kdaj je bila 5. in kdaj 6. torej katera se je ponavljala.
Je pa vsako zelo hitro in brez problemov prebolela (2-3 dni vročine in 2-3 dni izpuščajev)
Izpuščaji je nikoli niso srbeli.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peta bolezen - 2x?
23.11.2011 8:56:10   
mala
Naš je imel 5. in 6. pa še neko virozo, ki zgleda nekako tako kot bi bil na nekaj alergičen in je imel izpuščaj po celem telesu
trajalo je pa dober teden, da je izginil. Se mi zdi da je kar nekaj takih viroz, za 5. in 6. pa baje ne moreš 2x zbolet.
Ga pa nobeni izpuščaji niso srbeli, mogoče pa ima tvoja koprivnico, najbolje da jo pelješ k pediatru, če jo bo še srbelo.

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peta bolezen - 2x?
23.11.2011 21:07:20   
PC Baby
Sva bili danes pri pediatrinji in je 6. bolezen. Pravi, da ne srbi, ampak da ponavadi malčke bolijo mišice pa glava od visoke vročine, ki so jo imeli in verjetno je jokala zaradi tega. Pa ne moreš je prebolet 2x.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peta bolezen - 2x?
25.11.2011 13:30:48   
lana38
Moj otrok pa je imel 6. bolezen kar 3x, čeprav bi jo naj lahko imel vsak samo 1x. So se tudi pediatri čudili.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?