|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Visoke previjalke
28.9.2005 19:49:27   
jazz
Pravkar sem izvedela, da je znankin dojenček padel s previjalne,star pet mesecev....posledica- počeno lobanjsko dno in nekaj s hrbtenico. Groza me je. Takoj sem pospravila našo previjalko- od danes naprej ga previjam na blazini na tleh! Pazite na vaše sončke,življenje se lahko obrne v sekundi!!!!!!!!!!!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Visoke previjalke
28.9.2005 20:48:50   
bskrle
kOLIKO PA JE STAR DOJENČEK?

ME JE KAR STISNILO PRI SRCU.
Ja, previjalne mize so nevarne posebej tiste, ki so kar na komodo fiksirane.
Upam, da se bo user posted image  kmalu spravil k sebi. 

(odgovor članu jazz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Visoke previjalke
28.9.2005 22:33:34   
Anonimen
Ojej, kar groza me je, ko to berem.user posted image user posted image
Naš mali je pa že zelo živahen na previjalni komodi, ki jo imam v kopalnici. Ga moram ful paziti,ker so na tleh ploščice in niti ne upam pomisliti, kaj bi bilo, če bi padel dol.

Prosim, poročaj, kaj se dogaja z njim. Upam, da bo vse OK.user posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Visoke previjalke
28.9.2005 22:40:03   
žiža
joj, upam da bo z malim vse v redu.
Samo punce običajno ni previjalka kriva, da otrok dol pade. Pa bog ne daj, da bi sedaj mamico obtoževala. Nesreče se dogajajo na žalost povsod user posted image
Kljub vsemu se meni previjalne komode še vedno boljše zdijo, kot pa tiste mini skini previjalke.
Držim pesti za malega user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?