|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 10:33:36   
jajcka
Mene pa zanima, če katera ima izkušnje in ve, kako dolgo traja obdobje ovulacijske sluzi? Ali se pojavi samo za par ur, ali traja dan ali dva? Tokrat je prvič, da sem bila pozorna na sluz in še nimam izkušenj. Mojga trenutno ni, je na službenem potovanju in ravno včeraj zvečer sem opazila sluz....pride pa danes zvečer...in seveda sem vsa na trnih, da ne bi "pobegnil" še ne mesec. :/
Hvala za odgovore!
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 11:10:15   
jajcka
24 ogledov v nekaj minutah, odgovora pa nobenega user posted image Res bi bila vesela, če bi mi katera odgovorila.  user posted image

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 11:14:58   
gregorina35
Ojla!

Po mojem je to odvisno od posameznice a če ti bo kaj v tolažbo, pri meni je vsaj par dni vodena, nato pa 2 dni zelo vlečljiva. Mogoče bi morala poskusiti še s kakšno drugo metodo, npr. merjenje bazalne temperature, opazovanje materničnega vratu, lahko tudi z ovulacijskimi testi (pobrskaj malo po internetu).

Upam, da ne zamudita pravega trenutka pa srečno!

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 11:27:01   
jajcka
Hvala Gregorina, bazalne si še nisem merila, uporabljam pa ovul. teste, včeraj proti večeru sem nardila test, pa je pokazal ovulacijo (testna črtica je bila za malenkost intenzivnejša od kontrolne), tale sluz pa mi je še neznanka. Upam, da bo ratalo čim prej, je že nekaj krogov za nama.
Lp

(odgovor članu gregorina35)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 11:36:01   
Anonimen
Če je bila testna črtica močnejša od kontrolne, boš po pričakovanju ovulirala čez 12 - 24 ur. Sluz ene imajo veliko, druge sploh ne, je različno.
Upam, da pride tvoj dragi hitro nazaj. Oz., da sta uspela user posted image  v zadnjih parih dneh (plavalčki naj bi v tebi preživeli kake tri dni)

(odgovor članu jajcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 12:09:50   
sontschica
Živjo,
ko sem prvič probala zanosit sem prav opazovala to sluz in najprej je bila ful
motna in kot izcedek, bolj ko se je bližala O bolj se je vlekla in bila bistra.
No in potem je bil dan D, ko je bila (oprosti izrazu) kot kakšen prozoren
smrkeljuser posted image in sem vedela da je to to, sva tisti dan user posted image in sem postala user posted image
Skoraj to good to be true.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 12:18:43   
missmoon
Živjo,

pri meni je sluz prisotna cca 4 dni. :)

tole sem pa našla na netu, upam, da ti bo v pomoč :

Izcedek iz nožnice (cervikalna sluz) – na začetku ciklusa (takoj po koncu menstruacije) je moten, lepljiv, gost ter ga je malo, vendar s približevanjem plodnemu obdobju postaja obilnejši, se zbistri in postane vlečljiv. Zadnji dan vlečljivega izcedka je ženska najbolj plodna, takrat nastopi ovulacija. Naloga izcedka je, da olajša semenčicam prehod v maternico. Po končani ovulaciji količina ponovno upade in izcedek postane gost in lepljiv.

upam, da čimprej zagledaš user posted image . user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
20.10.2011 12:24:02   
jajcka
Zadnji dan vlečljivega izcedka je ženska najbolj plodna, takrat nastopi ovulacija.


Torej je fajn ujet zadnji dan. Upam da bo ratalo.
Hvala punce, fajne ste :)


(odgovor članu missmoon)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
21.1.2012 10:05:19   
jajcka
Da poročam: po 8 mesecih sem včeraj končno ugledala 2 črtici :) v zadji rundi sem spremljala le O sluz (nič O testov) in ta je bila prvič v teh 8 mesecih res obilna. Tako da je čist možno, da jaz O nisem imela vsak mesec,glede na to, da sluzi večkrat sploh nisem opazila ( O testi so vedno kazali O ). Nazadje se spremljanje in poslušanje telesa ša vedno najbolj obnese.
:)
Lp

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo traja ovulacijska sluz?
22.1.2012 12:10:17   
HeLenčica
Čestitam!!!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu jajcka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?