|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 9:37:22   
Colt
V soboto se začne teoretični del šolanja za jadralne pilote. Ob uspešno opravljenih izpitih, zdravniških pregledih itd, se poleti nadaljuje praktično šolanje-letenje. Vse skupaj za ušivih 250€, to je momentalno vsaj 10x nižja cena kot v ostalih aeroklubih za identično šolanje. Če katerokoli zanima, ali morda vaše šubidubitroopersuper možeke, klik spodaj:

http://www.aeroklub-celje.si/novice/1-novice/139-prietek-teaja-za-jadralnega-pilota.html

Aplaudiram celjanom in njihovi miselnosti.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 10:45:40   
Andromeda
Praktični del 250 €? Waw, sem kar pobuljila...vredno razmisleka user posted image Hvala za tale info, colt.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 11:11:13   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Praktični del 250 €? Waw, sem kar pobuljila...vredno razmisleka user posted image Hvala za tale info, colt.


V tem je keč. SPLOH ni vredno razmisleka, ker je stvar več kot očitno vsaj eno nulo premal rangirana realno.  Jaz sem leta 1995 zmetal premoženje v ALC za tovrstne finte. In potem nadaljnih 10 let še enkrat tolko. Tale cena....greh bi bil če ne bi objavil!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 11:13:25   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Praktični del 250 €? Waw, sem kar pobuljila...vredno razmisleka user posted image Hvala za tale info, colt.


V tem je keč. SPLOH ni vredno razmisleka, ker je stvar več kot očitno vsaj eno nulo premal rangirana realno.  Jaz sem leta 1995 zmetal premoženje v ALC za tovrstne finte. In potem nadaljnih 10 let še enkrat tolko. Tale cena....greh bi bil če ne bi objavil!


s tem si si dragi Colt prislužil nebesa!!user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 11:24:40   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: alda
s tem si si dragi Colt prislužil nebesa!!user posted image

Draga Alda, jaz sem si svoja tovrstna nebesa prislužil že leta 95. No, sedaj pa je priložnost da se še kak interesent/ka prisluži ista nebesa za vsaj 10x manj finančnega vložka...kar seveda kot spodoben gorenc komaj verjamem, ampak tako je. Zato tudi ta tema user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 11:27:43   
madela
Dragi Colt,z tole objavo tvegaš moj prihod na gorenjsko,če se bodo mesta zapolnila user posted image  Saj veš,samo 10

Sicer pa,jaz sem totalno navdušena in oba z možem greva v soboto na pričetek tečaja.Počutje fenomenalno user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 11:57:34   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Praktični del 250 €? Waw, sem kar pobuljila...vredno razmisleka user posted image Hvala za tale info, colt.


V tem je keč. SPLOH ni vredno razmisleka, ker je stvar več kot očitno vsaj eno nulo premal rangirana realno. 


Razmisliti moram zaradi drugih (zasebnih) zadev, ne zaradi 250 € user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 12:27:56   
Colt
Kakorkoli pač! Ne vem kako celjanom uspeva in kako bodo to ekonomsko spravili skozi, jaz sem navdušen. Realna slika, cca 10 aeroklubov po Slo organizira šolanje GPL (Glider Pilot Licence) ta moment za vsaj 2500 €! Celjani so očitno sposobni to zdeseteriti. In vsak ki ima interes da bi postal pravi pilot, bi bil kreten da ne bi zagrabil priložnosti. Once in the lifetime!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 13:39:37   
posh
Vprašanje. Moj dragi ima že teorijo in nekaj ur leta. Tu se je potem zataknilo s financami. Nič ne piše koliko je šolska ura letenja. Ali je mišljeno vse ure letenja 250??

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 13:52:27   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: posh

Vprašanje. Moj dragi ima že teorijo in nekaj ur leta. Tu se je potem zataknilo s financami. Nič ne piše koliko je šolska ura letenja. Ali je mišljeno vse ure letenja 250??

Pojem ''šolska ura letenja'' pri jadralnem letenju ne obstaja. Obstajajo pa ''štarti''. Ja Posh, po mojih podatkih je v 250€ zajeto vse kar človek potrebuje do pristopa k  Državni Licenci! Sicer totalno neverjetno, ampak se zgodi očitno..


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tole pa moram deliti, Aeroklub Celje!
5.1.2012 13:55:24   
posh
Super, pokažem mu tole, ko pride domov. Šolska ura pa zato, ker je ura letenja trajala 45min.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?