|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Posteljica - nizko
9.2.2012 11:23:39   
Anonimen
Zdravo,
v 20 3/7 so mi izmerili MV 36mm, NMU zaprto, placenta sega 1,5 cm od NMU. G mi je rekla,da je posteljica nizko,a da se bo še dvignila.
Včeraj pa me je med hojo začelo "tiščat navzdol", kot bi imela veliko breme nad sramno kostjo. Kaj imate kaj izkušenj, če je to povezano? A moram počivat? Pregled imam šele čez 3 tedne.

Hvala in lep pozdrav
prvičNoseča
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Posteljica - nizko
9.2.2012 12:01:24   
janapan
jaz nisem imela posteljice nizko pa me je v zadnjih dveh mesecih na trenutke oziroma obdobja nenormalno tiščalo dol, včasih tako da sem prav težko hodila. Ugotovila sem da je povezano z otrdevanjem trebuha oziroma z lego otročička....


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Posteljica - nizko
9.2.2012 12:07:05   
Ajra RR
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zdravo,
v 20 3/7 so mi izmerili MV 36mm, NMU zaprto, placenta sega 1,5 cm od NMU. G mi je rekla,da je posteljica nizko,a da se bo še dvignila.
Včeraj pa me je med hojo začelo "tiščat navzdol", kot bi imela veliko breme nad sramno kostjo. Kaj imate kaj izkušenj, če je to povezano? A moram počivat? Pregled imam šele čez 3 tedne.

Hvala in lep pozdrav
prvičNoseča


Na tvoje vprašanje bo z veseljem odgovorila genekologinja Irena Virant. Odgovori hitro, vprašanje zastaviš anonimno, tukaj: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-irena-virant_10

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Posteljica - nizko
9.2.2012 13:08:37   
Anonimen
Hvala za odgovore,
res je bolj vprašanje za strokovnjake.
Hvala vseeno
LP

(odgovor članu Ajra RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
9.2.2012 16:18:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Posteljica - nizko
9.2.2012 17:20:46   
Anonimen
Hvala metulj333,
sem prvič noseča, pa ne nimam nič izkušenj s tem. V bistvu me bolj zanima zaradi tega, ker grem rada vsak dan na sprehod na svež zrak,
vendar me  moteče tišči dol dva dni če sem preveč na nogah, da si na kak sprehod ne upam. Pa saj če bo treba počivat, ni problema, samo da bo pikica zdrava :) tud CR mi ni problem, če bo potreben, glede na to kako dolgo smo čakali plusek, bomo naredili vse da bo malček zdrav :) (ah malo sem se brezveze razpisala ,se opravičujem) user posted image

Hvala
Lp

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
9.2.2012 17:54:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?