|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bitje srčka
20.1.2012 7:11:25   
lilchy
mogoče se bo malce smešno slišalo, ampak zanima me ali je možno, da čutiš bitje srčka otroka, če položiš roko na trebuh. Ker danes zjutraj se mi je zgodilo ravno to. Ali pa je kaj drugega, kar se čuti kot utrip.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bitje srčka
20.1.2012 8:12:19   
lily32
Dvomim. user posted image Verjetno si čutila svoj utrip. Sicer pa je otrokov utrip veliko veliko hitrejši in ga bi lahko po tem ločila od svojega.

(odgovor članu lilchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bitje srčka
20.1.2012 9:19:32   
nina166
Čutila si svoj utrip in ne otrokovega.

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bitje srčka
20.1.2012 9:32:26   
_Ajla_
Mogoče si čutila svoj utrip ali kolcanje malčka. Mojemu se skoraj vsak dan kolca user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bitje srčka
20.1.2012 10:14:49   
Ajra RR
Tudi jaz mislim, da si najbrž čutila kolcanje, ki je, sploh v zadnjem mesecu nosečnosti, zelo pogosto. Včasih se jim kolca tudi večkrat na dan.
Če te pa kar koli v zvezi z nosečnostjo zanima, pa lahko vprašaš tudi tole super ginekologinjo: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/mag-irena-virant_10

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu _Ajla_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?