|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny Moodd
27.1.2012 7:48:48   
Anonimen
Malo gledam tale tanovi Quinny-jev voziček pa mi nekaj ni čisto jasno ... tale polička za nogice ... a se jo da kaj nastavljat po višini? Ker če ne, kam daš otroku nogice dokler ne doseže poličke? Mu kar bingljajo dol? Se mi zdi, da preden otrok doseže tole poličko, mi je pa sedež že skoraj premali user posted image
Mnenje kake uporabnice (če je že sploh katera)?

< Sporočilo je popravil Otika -- 27.1.2012 7:50:14 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Quinny Moodd
27.1.2012 8:56:45   
monita
meni je všeč ta z belim okvirjem, črni mi ni... kokr sem gledala, se mi zdi da se polička ne da naravnat po višini, je tam kjer je...nevem pa ne točno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Quinny Moodd
27.1.2012 14:52:42   
mayci
Meni je tufi všeč tisti z belim okvirjem, s črnim ni nič posebnega. user posted image

Se pa polička za noge dvigne, kot sem gledala na predstavitvenem videu, ne po višini, ampak tako bolj vodoravno gor (upam, da sem razumljivo napisalauser posted image ).

Če bi se dalo kupiti še napihljivo sprednje kolo, tako kot pri Buzzu, bi bil prekrasen. user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Quinny Moodd
27.1.2012 18:55:38   
Anonimen
Sem ga danes videla v štacuni ... čist me je razočaral ... tista polička za noge se daje samo gor in dol, nič se pa po dolžini ne prilagaja in dokler otrok ne doseže z nogicami do poličke, mu pač bingljajo dol ... samo ta polička je tako daleč, da preden otrok doseže do nje, itak ne spi več kaj dosti v vozičku. Pa tudi sedež se mi ekstremno majhen zdi user posted image

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Quinny Moodd
27.1.2012 21:33:16   
mayci
Meni je še vedno takoo lep user posted image ..
Saj tista polička za nogice je taka kot pri Buzzu (mi smo ga imeli) in moram reči, da ni bilo nič moteče..ko je bila še majhna, smo imeli poličko dvignjeno, šele po dolgem času smo jo spustili malo dol..se je res rada vozila v njem.user posted image



_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Quinny Moodd
28.1.2012 3:20:26   
Anonimen
Pa saj v tem je fora ... pri buzzu je naslonjalo med poličko in sedežem polno in tudi če otrok še ne doseže poličke, ima kam nogice naslonit ... tu ni pa med sedežem in poličko NIČ ... luft user posted image

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Quinny Moodd
28.1.2012 20:36:38   
mayci
Otika, res je, sem danes šla mimo izložbe in mi je tudi tole v oči padlo...user posted image Potem mora bit pa res malo čudno...user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




oblačila
Lelly28 RR

Kaj naredite z oblačili, ki so jih vaši otroci prerastli?

shranim za naslednjega oz. nekoga v družini (40%)

podarim prijateljem (5%)

podarim ljudem v stiski (5%)

prodam na internetu (50%)


Število vseh glasov: 20

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!