|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   maca
10.11.2011 13:15:18   
Anonimen
A katera tukaj pije maco? Ima kakšne učinke?
Jaz sem jo danes pila drugič..okus mi je res fuuuj user posted image  se zelo tudim ampak danes sem skoraj bruhala.
S čim jo vi pijete?
Pije tudi vaš partnar?
Upam da mi bo pomagala pri zanositvi.
pozdravček
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: maca
10.11.2011 13:19:10   
LittleSun
Jaz sem jo pila par mesec nazaj. Moj partner je ni. Najboljša mi je bila z kakšnim mlečnim izdelkom, kefirom, kavo z mlekom. Še kar znosno jo je bilo spiti tudi z pomarančnim sokom ali smootijem.

Jaz sem imela res več energije ko sem jo pila, potem mi je bilo pa par dni zaporedoma zelo slabo in sem jo nehala pit. Ne vem ali od mace ali ne, toda odkar je ne pijem mi več ni slabo.

Poskusi tudi čaj krvomočnice, kar nekaj punc poroča o user posted image po pitju tega čaja, o user posted image po pitju mace pa še nisem zasledica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: maca
10.11.2011 13:26:07   
1buba
Jaz sem jo pila zjutraj s smutiji ali s sadnim jogurtom- ca 2 dcl, da sem prikrila ogaben okus prahu. Jemala sem jo do ovulacije 2 meseca, sedaj sem v 9.tednu nosečnosti. Ne vem če lahko ravno maci pripišem uspeh, vem pa da mi je skrajšala ciklus za par dni, se pravi da je nekako vplivala na hormone. Drugače nisem imela drugih problemov- imela diagnozo nepojasnjena neplodnost, vsi izvidi so bili bp. No, mogoče nama je malo EMŠO upočasnil uspeh.
Upam da tudi tebi uspe- seveda pa je vsako telo zgodba zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: maca
10.11.2011 13:51:35   
Anonimen
hvala vama za odgovore. Kakšno količino pa sta pili? Jaz dam v pol deci vode ali soka malo manj kot pol žličke prahu. Bom tudi jaz probala z jogurtom..

1buba..četitke za user posted image user posted image

(odgovor članu 1buba)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: maca
10.11.2011 14:37:14   
1buba
Hvala za čestitke, upam da pridem do konca, imam za sabo že en ss in me vseskozi nekaj skrbi user posted image .
Drugače sem jaz imela tisto maco iz DM-ja, mislim da je na embalaži pisalo 2-3 žličke na dan, jaz sem jemala 2.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: maca
10.11.2011 16:55:47   
krisv
Meni je najbolj prebavljiv z mareličnim gostim sokom. Tu pa je par receptov za smoothije
http://www.ringaraja.net/forum/smoothiji-za-plodnost/m_5753599/tm.htm

(odgovor članu 1buba)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: maca
10.11.2011 20:48:06   
olana
Jaz sem pila maco, prav tako moj partner in sedaj držim v rokah najlepši zaklad user posted image . Skor sigurno mi je maca pomagala do zanositve, saj sva se matrala 5 let. Sva jo pa pila v tabletah, 2 na dan. Srečno!

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: maca
10.11.2011 23:00:54   
monsy
Jst bi tud to pila! a i katera pove kje se jih dobi? user posted image Ali je to samo na recept?

Hvala pupe, želim vsem skupaj čimprej user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: maca
11.11.2011 7:01:43   
sonček85
Lahko kupiš v DM marketu, je sefaj maca v akciji.Sem jo pa videla tudi včeraj v biotopicu -celje .Imajo jo poa 12€

srečno

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 12.11.2011 9:28:47 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: maca
11.11.2011 9:41:17   
tonksi
Tudi jaz pijem maco,
mi je okus in vonj zelo neprijeten.
Res je najbolje v mareličnem soku.

Jaz sem jo kupila v btc-ju, okoli 19 eur sem dala zanjo. So imeli pa kar nekaj različnih vrst mace.
Meni je predlagala tisto, katera uravnava hormone, zdravi pco ter pozitivno vpliva na plodnost.

Je pa v prahu niso kapsule.

Lep dan

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: maca
11.11.2011 10:05:03   
LittleSun
V DM imajo po novem tudi kapsule

(odgovor članu tonksi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: maca
14.11.2011 19:53:18   
ringababy
jaz sem jih pred kratkim naročila po netu, (kapsule) ker prah je ogaben in sem ga prodala naprej hehehehe. Za dve dozi kapsul po 180 tablet sem dala 30€ se pravi 15€ na dozo. Ni še vidnega uspeha. Imam PCO, merim si ovulacijo z lističi iz Mullerja pa že od prvega dneva menstruacije kažejo rahlo črto, to je pa tudi vse user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: maca
14.11.2011 20:16:37   
~Biba~
Ogabna; nič ne omili njenega okusa...razen da sem si držala nos, spila na eks, in gor splaknila s kaknim sokom, pa še takrat sem skoraj bruhala, pa povrh še ni pomagalo....zanosila sem pol leta pozneje, brez kakršnihkoli čirulčarul narave.

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: maca
14.11.2011 21:15:49   
andreja_p
Hey!
Imam eno vprašanje za vas ki ste ali pa še uživate MACA v prahu ali kapsulah.Jaz sem si danes to zadevo kupila v DM-u,kar prah ker so mi kapsule zgledale grozno velike in to pri meni nebi šlo zlahka dol user posted image .Do kdaj moram to jemati in kolikokrat na dan ste ve to jemale.Jaz sem mislila da bi 1x na dan pa da bi dala dozo za 2x na dan,tako da to na eks spijem in je to to.Koliko točno si ve date tega praha v sok,čaj,...Jaz mislim da bi ena žlička mala mogla zadostovati,mal več kot štrihano.Najbolj pomembno mi je pa to,da mi poveste do kdaj naj ga uživam,do ovolacije ali menstruacije.To nič ne piše tam na embalaži.
Pa še po kolikšnem času lahko čutim kako spremembo na telesu.
Upam da nisem predolga.Lep večer in čim več lepih trenutkov 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: maca
14.11.2011 21:42:35   
SILVA
Jaz, ko sem jo jemala sem jo pila stalno brez prekinitve, nekatere pa jo pijejo samo do ovulacije.
Je pa res ogabna za spit, edino mogoče jabolčni ali pa ananasov in pomarančni sok malo omilijo okus, tako, da sem si sedaj nabavila kapsule in jih začnem jest takoj, ko dobimuser posted image če jo dobim in jih bom jedla stalno brez prekinitve.
Drugače pa sem jaz že prvi mesec dobro čutila ovulacijo in tudi ciklus se mi je lepo uredil.Po večini pa je treba uživati dodatke ali čaje vsaj tri mesece, da pride do kakega efekta.

(odgovor članu andreja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: maca
14.11.2011 21:54:44   
ringababy
Za maco je tak, da tam kjer raste jo vsi vključujejo v redno prehrano, ni nič škodljivega zato se jo lahko je redno vsak dan vse življenje, moški in ženske. Ene jo pač samo do ovulacije zarad ogabnega okusa, jaz sem jo tudi nabavila zarad tega razloga, ampak ker ugotavljam da imam po njej veliko več energije kot običajno jo bom jedla in jo jem konstantno, dokler pač se mi bo dalo te tablete jemat, tako da ni panike. Koristna je za miljon stvari, tako da jo mirno lahko jeste. Tukaj pa si lahko več preberete o njej tiste, ki ste jo ravnokar kupile:

http://www.svet-je-lep.com/zdrav-duh-v-zdravem-telesu/zdrava-prehrana-in-vegetarijanstvo/koren-maca/

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: maca
15.12.2011 20:40:56   
ringababy
Danes sem bila pri endokrinologu, so me dali še čez neke teste in sem šla pogledat kako pa kaj. Moj testosteron je padel na normalno vrednost, tudi drugje ni nobenih odstopanj. Kaj je temu krivo, glede na to da sem imela prej zelo povišanega ne vem. Ali Gluchopage al kak se že reče ali pa maca, ali oboje. Definitivno sem dobila malo več zagona, oboje bom jedla še naprej, samo da je testosteron padel user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: maca
15.12.2011 20:50:03   
Sa.je
jaz sem si tudi včeraj nabavila maco. Pred trami meseci se je moja prva nosečnost končala s ss v 8. tednu, takrat nama je uspelo v 4. krogu, sedaj je spet že 3. krog in še vedno čakamo, dauser posted image ne bo.
V glavnem, če se user posted image vseeno prikaže jo bova oba z dragim pričela piti in upam, da bo mogoče kaj iz tega.


(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: maca
16.12.2011 17:48:29   
monsy
Če ti ni všeč maca probaj čaj krvomočnice!! Ima iste učinke, vendar je meni osebno okus (rdeče krvomočnice) 100 x bojši!! dobiš jo pa za samo 3 eur user posted image

(odgovor članu Sa.je)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: maca
16.12.2011 17:53:05   
ringababy
maco dobiš pa v kapsulah pa ne rabiš v usta dajat ne eno ne drugo. jaz osebno vsaj sem zelo občutljiva na okus in kak mi kaj ne paše ne dam več v usta, tak da jaz vse kar jem jem v kapuslah in nič drugače. Ko bo mela maca al pa raznorazni čaji okus po čokoladi, se pa lahko menimo dalje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: maca
29.12.2011 0:17:05   
ringababy
Morem vam povedati, da sem po dveh mesecih bolj ali manj redne uporabe mace in glucophaga po malo več kot letu dni spet dobila svojo menstro nazaj, jeeeeee jaz verjamem da mi je pomagala maca, saj glucophaga nisem jemala 3 teden zarad stranskih učinkov. Po enem letu in 2 mesecih torej moja menstra prišla, zdaj gremo pa v boj...

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: maca
29.12.2011 6:48:38   
olana
Maca je zakonuser posted image user posted image , če se odločimo še za enega člana, definitivno staratam spet z njo. Seveda v kapsulah.user posted image user posted image

(odgovor članu ringababy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: maca
16.1.2012 10:44:59   
IvaSem
Tudi jaz pijem maco, ker imam občutek, da me nekako zbudi in ne potrebujem kave. Zmešam jo v jutranji smoothie.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: maca
31.1.2012 16:27:03   
Anonimen
Midva jo pijeva oba, vsako jutro eno žličko. Res ni okusna, a tako ogabna pa spet ni. Jaz si jo zmešam v jutranji shake (koruzni kosmiči, banana, laneno seme, brusnice, mleko in maca -> zmiksam s paličnim mešalnikom) in se jo skoraj ne okusi. Sicer se trudiva zanosit dobre pol leta, kar ne bi bilo veliko, če bi bila še mlada... tako pa sem že 34 in resnično upam, da bo tole kaj pripomoglo. Lahko pa povem, da mi je očitno pozitivno vplivalo na PMS. Prej sem imela res močan PMS, 10 dni pred M se je začelo, bolečine, glavobole, slabo razpoloženje... ta mesec čutim morda 10% tega, kar sem prej. Verjamem, da je to pozitiven vpliv mace in da bo tudi plusek kmalu user posted image

(odgovor članu IvaSem)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
8 slabosti vsakodnevnega seksa, za katere ...
Kakšne so slabosti vsakodnevnega seksa? Ali nam lahko preveč seksa res škodi? To je vprašanje, ki si ga zastavlja veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?