|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znaki v šestem tednu
1.5.2006 13:48:50   
Liona
Pozdravljene vse srečke user posted image . Sama sem v šestem tednu nosečnosti in ko takole prebiram o slabostih in veliki utrujenosti večine nosečk, ki so približno toliko časa noseče, me rahlo zaskrbi. Jaz namreč nimam nobenega od klasičnih znakov. Bolijo me prsi in trebušček ni več tako raven, vendar je to vse. Prejšnji teden sem bila občasno deležna kakšnih špikcev v levi ali desni strani trebuha, zdaj pa nič več. Včeraj me le je malo bolele trebuh tako kot pred M, ampak je bolečina kmalu popustila. Po preboleti virozi (imela sem jo prejšnji teden), se prav super počutim. Le jem nekoliko več... Kako pa se počutite ostale srečke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znaki v šestem tednu
1.5.2006 20:25:29   
Anonimen
Tudi jaz sem v šestem tednu in se ne počutim prav nič nosečo. Sem le zelo utrujena in malo me tu in tam špikne. Tudi me je prejšnji teden skoraj non stop bolelo kot pred menstruacijo.

V prvi nosečnosti me je prve tedne skrbelo tako kot tebe, ker mi ni bilo slabo... Ampak je tudi slabost prišla, še prehitro.

Liona, za slabosti je še čas... Če ne boš ena tistih srečnic, ki jim ni slabo.

(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Znaki v šestem tednu
1.5.2006 21:52:05   
KODA
Jaz razen odsotnosti menstruacije in hude zaspanosti,nisem imela nobenega takega znaka.Prsi so me začele boleti šele kasneje.Slabosti in bruhanja pa nisem občutila v nobeni slabosti.Špikanje,pa se je pojavilo tudi šele pozneje.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Znaki v šestem tednu
1.5.2006 23:34:07   
šnucika
jaz nisem imela nobenega znaka do konca 6. tedna..
potem pa me je en dan kot strela z jasnega zadela slabost!user posted image
In je trajala dva tedna....nonstop....na trenutke sem komaj stala na nogah.....bruhala pa nisem,sam je pa bilo grozno!
Potem je minilo in nekaj slabosti se je pojavilo spet v 6. mesecu..

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?