|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stiska me, ker....
2.9.2005 20:29:24   
Bejba
.... se bliža čas, ko bo treba dati našega malega škratka v vrtec. Poraja se mi kup vprašanj in že sedaj mi silijo solze na oči, ko samo pomislim, da bom več kot pol dneva brez njega . Saj vem, da bom jaz bolj trepela kot on, a vseeno se ne morem skulirati.
Sprašujem se kako bo glede hrane, spanja, igranja, tolaženja,......
Naš ima namreč pri spanju rad popolen mir, tam pa ga verjetno ne bo imel, ko bodo še drugi poleg, pri hrani ne sme imeti prevelikih koščkov, ker se začne kar davit (kaj če vzgojiteljica ne bo pravočasno reagirala), vsake toliko časa se rad malo pomucka in stisne (bo tega deležen tudi tam)...in še nešteto vprašanje se mi pojavlja.
Ste bile tudi ve take, ko ste prvič oddale svoje sončke v varstvo? Malo me še skrbi, ker ga bo čuvala starejša gospa in moje misli so prišle že tako daleč - kaj pa če se ji kaj zgodi, ji rata slabo, jo zadane kap (bog ne daj), pa nikogar drugega tam????
Ja, paranoična sem. Dajte me malo potolažit .
Z uvajanjem pa začnemo čez 2 tedna.

LP; Bejba
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Stiska me, ker....
2.9.2005 20:31:13   
Bejba
Sem pozabila še malo razložiti - ta gospa dela preko vrtca, vendar v svoji hiši in čuva 6 otrok (hrana in vse ostale stvari so iz vrca). Hiša pa je zraven vrtca.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Stiska me, ker....
2.9.2005 20:57:11   
Natas@
Sem ti privat pisala kako je pri nas, če te pa še kaj zanima pa kar vprašaj.
Lp

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Stiska me, ker....
2.9.2005 21:14:44   
Bejba
Sorči, ampak kje pa imam zdej privat sporočila. Sploh ne vem kam pogledati. Mislm hudo, tale sprememba .

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Stiska me, ker....
2.9.2005 21:16:22   
Anonimen
Levo zgoraj imaš nabiralnik. Ampak moraš odpreti, da vidiš, če imaš pošto.

(odgovor članu Bejba )
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Stiska me, ker....
2.9.2005 21:22:35   
Bejba
Ja, Splišni saj sem pol prec našla, ampak zakaj pa ne pokaže, da imaš sporočilo, tako kot je bilo prej? Kje je stara Ringa Raja ?

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Stiska me, ker....
2.9.2005 21:55:55   
Marogica
Pri nastavitvah (moj profil) si moraš nastaviti, da ti pokaže, kdaj dobiš sporočilo.
Kar pa se tiće tvojih skrbi, so v bistvu neutemeljene, pa šeprav te popolnoma razumem. Mogoče ti bo pomagalo to, da naš ta večji tudi vedno zaspi sam, v miru in da v vrtcu ni imel problemov. Ne smeš pozabiti, da se otroci zgledujejo po ostalih. Tudi hrana bo najbrž tako pripravljena, da jo bo tvoj otrok pojedel. Sicer pa opazuj in dnevno sprašuj vzgojiteljico, da se boš pomirila in videla, da se ima tvoj fantek v redu.
Dostikrat imamo pač starši večje probleme z vrtcem kot pa otroci. Boš videla, vse bo še v redu.

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Stiska me, ker....
3.9.2005 8:52:25   
Teni_
Brez skrbi. Bodo ze zrihtali, da bo. Mene je skrbelo, kako bo Teja jedla, ker je obupna pri hranjenju, zaspi tudi tako, da jo daš v sobo in pustiš samo. Drugače ni šanse, da zaspi. V vrtcu baje lepo spi in je. Tudi pocartajo jih, če kateri hoče oz. pusti. Je vzgojiteljica ravno zadnjič za enega rekla, da se noče nič pocartat, Teja se je a baje full cartala z njima. Tako je vsaj pri nas. Lp, Mojca

(odgovor članu Bejba )
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?