|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
11.6.2012 14:55:12   
*becky*
Pozdravljene,

vprašanje za tiste, ki ste že bile v teh postopkih, kako je s spol. odnosi v tem času, ko jemlješ zdravila in vse ostalo.

Prejšnji teden sem bila na kliniki, začela sem z injekcijami Suprefacta (imam dolgi protokol) in gladko pozabila vprašat, ali obstaja kakšna prepoved, kdaj imaš lahko odnose. Predvidevam, da v času punkcije najbrž ni ravno pametna poteza, pa vseeno. So vam kaj rekli?

Hvala za odgovor!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
11.6.2012 19:11:07   
astrid1
Meni niso odgovarjali spolni odnosi tudi v času jemanja injekcij, ker me je bolel trebuh. Če te ne bo bolelo, lahko. Drugače pa po punkciji nekaj dni ni priporočljivo, ker te prešpiknejo in krvaviš.
Midva sva se za nekaj časa odrekla, ko pa je bilo jasno, da ni uspelo, pa sva spet prakticirla.

(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
11.6.2012 21:08:37   
*becky*
Ojej Astrid,

pa vama je potem uspelo?

No tako, mene boli trebuh samo po injekciji, kasneje oz. čez dan ni problema. In očitno sem ravno dobila M, tako da nekaj dni itak ne bo nič. Po punkciji mi je pa jasno, da se ne sme. Hvala, Astrid :)


(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
11.6.2012 21:17:09   
astrid1
Ne, nama v decemberskem postopku ni uspelo. Za božič je bilo jasno, da sta pikici šli...user posted image . Marca bi se morala dogovarjati za nov postopek, pa ni bilo treba.

Konec februarja naju je presenetil plusek. Odlašala sem s testom, nič mi ni bilo jasno. Mislila sem, da mi sedaj ciklus nagaja na nek nov način. Nikoli mi namreč ni zaostajala več kot dan ali dva. Po 10. dnevih zaostanka sem le naredila test. Potem pa sva obadva jokala in se smejala ob enem. Zanosila sem čisto spontano po več letih truda in sem sedaj v 21. tednu nosečnosti. Sicer imam en kup težav, vendar upamo na najboljše.

Vendar pa moja izkušnja nič ne pomeni! Poznam par, ki je šel v prvi postopek in jima je uspelo. user posted image Tudi vidva imata lepe možnosti, da zanosiš....

Ja, injekcije pa res bolijo. Sama sem imela čisto podplut trebuh in to večinoma zato, ker sem si dajala odmerke prepočasi, namesto da bi pogumno zabodla.


< Sporočilo je popravil astrid1 -- 11.6.2012 21:26:29 >

(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
12.6.2012 0:22:14   
*becky*

IZVIRNO SPOROČILO: astrid1

Konec februarja naju je presenetil plusek.


user posted image user posted image user posted image


Vendar pa moja izkušnja nič ne pomeni! Poznam par, ki je šel v prvi postopek in jima je uspelo. user posted image Tudi vidva imata lepe možnosti, da zanosiš....


Nama v prvo ni uspelo. Zdaj poskušava še enkrat - če ne bo šlo čez, najbrž ne bom več probavala.


Ja, injekcije pa res bolijo. Sama sem imela čisto podplut trebuh in to večinoma zato, ker sem si dajala odmerke prepočasi, namesto da bi pogumno zabodla.


Meni pri tem pomaga mož, sama nimam 'jajc', da bi se zbodla. Še dobro user posted image


(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
12.6.2012 9:45:48   
astrid1
Tudi vama bo uspelo, držim pesti!


(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
12.6.2012 22:19:16   
Najin_pikec
Jaz se tud nisem mogla sama špikat, ampak sem to nalogo kar možu prepustila. In je bil res zelo spreten, bolelo me ni kaj pretirano, modric pa tudi nisem imela. No razen stop injekcija, ta je pa močnejša user posted image .

Drugač pa sva midva primer, da rata tudi v prvo user posted image .

Glede odnosov ni bilo problema, razen dva dni (vsaj mislim, nisem čist sigurna, če ni kakšen dan manj ali več) pred punkcijo jih nisva smela imet zaradi kvalitete sperme.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
19.7.2012 20:23:38   
*becky*
Tako,

prejšnji teden sem imela transfer, zdaj pa čakam, čakam, čakam ... joj, kako se to vleče user posted image

A mi kdo lahko pove, koliko časa je treba počakati, preden je lahko akcija? Po mojem bi že lahko, kaj pravite?

(odgovor članu Najin_pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
20.7.2012 7:59:10   
astrid1
Če se dobro počutiš, že lahko user posted image . Če pa te še karkoli boli, bi pa počakal na tvojem mestu.

(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
20.7.2012 9:05:08   
*becky*
Nič me ne boli, edino mal sem skeptična, ker še vedno jemljem tiste zoprne Utrogestan tablete.

Jaz bi že user posted image , moj je pa skeptičen, da ne bi bilo kaj narobe ... moglo bi biti obratno, ne? user posted image

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
24.8.2012 19:48:52   
*becky*
No tako, ni nama uspelo user posted image

Ne vem, če bom še probavala na IVF. Morda šele spomladi, če se bom sploh odločila še za en postopek. Bomo videli.

(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Postopek IVF, malo nerodno vprašanje ;)
25.8.2012 20:18:44   
astrid1
Žal mi je, res.
Midva sva si po neuspelem postopku vzela čas zase. Načrtovala sva samo prijetne stvari, da sva si psihično opomogla. O drugem postopku pa nisva želela kaj veliko premišljevati. In tudi čas za kaj takšnega ni primeren po vsem tem.

Želim vama vse najlepše, saj vem, kako vama je pri srcu.

(odgovor članu *becky*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Četrtek je dan za seks
Strokovnjaki iz revije The Sun so našli idealen čas in dan za vse, tudi za strasten seks.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?