|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   opica ali ovčka-pomoč pri spanju otrok?
29.7.2012 6:45:50   
angelček moj
kje se ju da dobituser posted image ,zadnjič je bilo nekaj pisano o tem,samo ne vem kje sem zasledila,ker naj bi res pomagaal!

_____________________________

Ponosna mamica svoji hčerkici
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: opica ali ovčka-pomoč pri spanju otrok?
29.7.2012 7:13:18   
scorpiogirl

IZVIRNO SPOROČILO: angelček moj

kje se ju da dobituser posted image ,zadnjič je bilo nekaj pisano o tem,samo ne vem kje sem zasledila,ker naj bi res pomagaal!

po mojih izkušnjah ... če ne spi, nič ne pomaga. Sem pri prvem poskušala svašta, tud termofor kupovala itd ... učinka pa nič. Pri dobrih dveh letih je začel ponoči spat, potem je bila pa v vrtcu neka zbrka, pa je spet nehal (se je začel zbujat), pri štirih pa kar spi ... se pa še vedno včasih zbudi, samo zdaj pride k nama, pa spimo skup user posted image
pri drugem se že nisem več toliko sekirala, sem bila pač neprespana, kaj hočeš user posted image malo pred drugim letom je pa tudi tamali začel spat (vsaj približno), se kdaj še zbudi ponoči, pa je tudi on že v večji postelji in pride k nama, tako da mi vsaj vstajat večinoma ni več treba user posted image
nisem bila prav v pomoč, ne user posted image

_____________________________

Ni nam dolgčas :)

(odgovor članu angelček moj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: opica ali ovčka-pomoč pri spanju otrok?
29.7.2012 9:15:35   
vijolica2
http://www.ewan.si/ ovčka...nam ni pomagala...poznam pa punce ki jim je.

(odgovor članu scorpiogirl)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: opica ali ovčka-pomoč pri spanju otrok?
29.7.2012 16:14:06   
Jagoda9
Jaz sem ga kupila 14 dni nazaj in moram reči, da je fenomenalen!! Moja hčerka je rabila en teden, da se ga je navadila. Sedaj pa zaspi v dobrih 10 minutah brez moje prisotnosti v sobici...že kar nekaj mojih znank je kupilo backa Ewana in zaenkrat mi še nihče od njih ni pojamral, da jim ne bi uspelo, zato smo tudi mi probali z njim.

(odgovor članu vijolica2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: opica ali ovčka-pomoč pri spanju otrok?
29.7.2012 17:59:55   
hubi
Naša ima enega no name mehkega psa.

(odgovor članu Jagoda9)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko vam dojenček pade s postelje ...
Hitro se nam lahko zgodi, da v trenutku nepazljivosti nepričakovano naše malo, neubogljeno bitje pade s postelje ali cel...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




porod


Prvega otroka sem rodila:

pred dopolnjenim 37. tednom (24%)

med dopolnjenim 37. in 38. tednom (6%)

med dopolnjenim 38. in 39. tednom (8%)

med dopolnjenim 39. in 40. tednom (18%)

točno na PDP (8%)

po PDP (36%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!