|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 17:50:53   
naja78
hojla bebe.
kljub temu da doma gnijem na bolniški,mislim na vse nas.komi čakam po en stran,da zbežim na šiht,kjer vsaj kaj dogaja.dnevi se mi vlečejo ko,....ko bi se vsaj pričakovanju .pa se še ne,zaenkrat.pa veste kaj mislim,da je za vsako posebi nekje daleč daleč verjetno že uredu,da je tko.
evo,moja kužka prčakuje naraščaj okoli 10.-15.10.bojo mali maltežančki.

kako pa je kaj stanje pri vas,....saj veste tem uspod??? jaz u pondelk kličem mojga G,za laparo.oziroma sem na čakanju,ko bo -bo.

pa ostale??
baguska,saša 24,anitka,mijavček,ankica,...in miljon še drugih pup??
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:02:09   
pika74
evo - da se prfočkam : v sredo imam G (randi v zvezi z IVF)

drgač - nč nouga pr nas, edin to, da sm glih zdele ene dobre hlače strgala na kolenu

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:05:50   
Anitka
Hej! Pri meni je pa na obisku Franca, v torek grem pa tudi jaz na randi h G in sicer na UZ, ker mi bojo spremljali ciklus, pa če bo vse O.K. bom jemala Klomifenček in mogoče še Dabrostonček.

Drugače pa imam na sporedu popoldansko lenarjenje.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:11:11   
pika74
O hudo - glih zdele sm vidla skoz okn eno, k je že drugič mamica.



Sploh nism vedla. Mal bolj je punca okrogla in se mi niti zdel, da je bla noseča. Eto - zdele pa vidm, da pele v vozičku še enga (drugi gre pa zravn peš).

Pa še neki sm se zdele spomnla. Zadnč sm srečala eno sošolko iz OŠ in mi prau, ja ****tiš, zdej bi pa ti že lohk mela otroke. Zdej si se pa oženila. Kva je zdej. Poglej uno drugo sošolko, k jih ima že 4. A veš, zmer je želela met 4 in zdej ma 4.



in to sred štacune



Sm kr cmok dobla u grlu. Kaj nej bi ji rekla. Karkoli bi rekla v to smer, da bi povedala po pravic, bi se cela štacuna tkoj proti men obrnila in začela z mano vred jokat.

Pa sm rekla, ja veš, mormo še mal našparat najprej - jao kok butast odgovor sm ji dala. Valjda je rekla, ej, za otroka pa res ne rabiš met dnarja.

No pol sm pa dodala še neki blesavga, da nism bla glih tih. Ja, vi mate zdej otročke. Mi bomo mel pa pol, k boste vi že bolj komot, ker bojo vaši že večji.

Ma ****tiš babe smotane. Eni res ne znajo bit tih. Jst pa tud - majku milu - takrat, k bi mogla met prštiman en fajn odgovor, mi gofla zmrzne .

No, eto, sm se mogla mal skoucat.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:12:23   
naja78
no fajn.še neki,kaj pomenjo te zvezdice pod nickom???matr da ne pogruntam.
mam samo 1 bogo....

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:14:48   
pika74
pomoje kolk si aktivna.

Baje imajo vse zvezdice samo moderatorji (pa ZARA )

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:16:40   
naja78
ti pika pa zakaj pa jim ne poveš,da pač ne gre.dobr verjetno,če jo ne vidš pogosto,nevem 1x na let,bi jest isto rekla.dam glavo stran,da te neb nikol več vprašala. jaz sem kr začela po poravic govort.pa ti povem da mam mir.
tud men je dons en sosed pribil,ker sem za kuzlo rekla,pa je reku,ja kaj pa ti.???naj gre v rit.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:18:39   
naja78
ok,bom mogla bit bolj pridna.ampak če na šihtu vsi buljo not. doma pa popizdevam,k mam počasen net.zdej greva v akcijo na adsl.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:20:55   
pika74
ma sej drugim že rečem - sam tale je pa taka, da če njej rečem, pol bo kokr pošta telegraf telefon.

ma ne tej res nism mogla povedat

pa še sred štacune je blo - pr blagajni. A veš kok folka je blo glih tam in ona ful naglas... mater mi je polepšala dan

morm si en nov izgovor zmislt in si ga na čelo napopat za take primere, da ne bom pol spet

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:23:11   
pika74
no, naja povej, kaj bi ti rekla na to:

una je pa zmer želela imet 4 otroke in glej - ima zdej 4 otroke


Jst sm sam to zmogla skoucat: JA LEPO


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:34:24   
naja78
ja matr tko je.vem,da te podraž,mene tud in sploh bi jest isto rekla,če bi blo na takem"občutljivem" mestu.

pa če jo še 1x srečaš,ji kr reč če bo še žnarla.ma očitno srečo,oz.ji je žlica padla v med.
poznam take in uni majo največt za govort.pa vsak ti pol prav ,da ne na to mislit!

haloooooooooooooo!! pa sej več kot poznamo tiste finte,jih pozna le še G.sej nimamo več na kej študirat.sej že vse obvladamo.mah pust jih,boš vidla vse bo še dobro.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:37:16   
naja78
ej pikica mej se,jutr gor skočm,ker me dragi kliče in roka boli.pa glavo gor.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:37:39   
pika74
sej najboljš.

al jo bom pa enkrat šla obiskat in ji na domu vse razložla in narisala

tko sm enkrat naredla z eno žensko, k se je spravljala nad mojo mamo, zakaj jst še nism noseča. Ti rečem, sm šla kr k njej na dom in ji vse povedala. Pa ne boš verjela, je ta ženska dohtarca v zdravstvenem domu . Zdej je pa čist medena. Se mi zdi, da se me kr mal boji. Tko z občutkom me zmer pozdrau. Sej ne morš verjet, kašni so eni okol nas.


(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:38:12   
pika74
no fajn bot. Smo na vezi

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:50:58   
Anitka
Hja Pika74 žal, se dogajajo tud take stvari in včasih res ostaneš brez besed. Jaz zdaj tudi včasih komu kar zabrusim, da pri vseh pa žal ne gre na en dva tri pa so potem tiho.

PIKA tudi me bomo mamice in to najsrečnejše in naši malčki bodo nasjrečnejši malčki.

Drži se,

Anitka

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kaka je kaj situacija pri nas??
4.9.2005 18:53:50   
pika74
bom Anitka

ti pa tud - fajn izkorist še preostanek tega lepga vikenda

jutr gremo delat

ta tedn bo pa odločilen - sej veš

pon,tor,sre

Anitka,Kalina,Pika74

al kašn je že vrstni red

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kaka je kaj situacija pri nas??
6.9.2005 20:56:23   
Busybee
Mene pa moje sošolke ne napadajo - ker ga majo samo ene tri ali štiri - osnovna + gimnazija.

Mi gre bolj žlahta na živce - joj za kaj pa vidva nimata nič; ali pa dajta no bo vsaj mama mela kaj za delat,...

Največja faca je pa moj oče - a ne bi raj otroka imela, k pa da sta kupila psa?

Ja HALLLOOOOOO stari - kaj naj ti rečem, da enostavno ne rata? Me prav zanima kako bi me pol pogledal.

No moj izgovor je, da kljub letom moram najprej faks naredit, potem pa bomo imeli cel kup dojenčkov.

LP, Busybee

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kaka je kaj situacija pri nas??
7.9.2005 19:06:17   
Maša26
Kakooooooo vas vse razumem!

Dejmo zbirat ideje, kaj govort raznim cepcem...

Ma jaz se bojim, da bom enkrat padla v jok al pa da bom nesramna pa čeprav bo vsa nesramnost izvirala iz bolečine...

Pri nama je še vprašanje, zakaj hudiča se ne poročiva? Kot da bo pol pritisk kej manjši! A nej se celo poroko jokam, ko mi bodo te scene naprej metal... Saj vem, da ni poanta zakona v otroku, ampak kar nisva take volje, da bi praznovala.. čeprav sva med sabo povezana bolj kot marsikateri (poročen) par brez teh problemov - tiste, ki ste v tem že veste, kaj mislim..

Res je tudi da smo najbolj žalostni zaradi sebe in ne zaradi tega, kaj in komu povedat, ampak je pa to def. še dodatna obremenitev..

Še vedno pa verjamem, da 1x bo!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kaka je kaj situacija pri nas??
8.9.2005 7:59:16   
Kato
Pozdravljene,

sem še bolj nova na forumu, vendar vas razumem v kako neprijetno pozicijo te postavijo vprašanja "Kaj pa ti čakaš?".
Jaz sem našla bolj provokativen odgovor, ni sicer primeren za vsakega, ki vpraša, ampak kdaj pa pride prav. Tistim ta tečnim (mojim vrstnicam) na vprašanje odgovorim nekako takole:
"Kdaj se boš pa ti spravla delat? Mislim, tolk si stara pa še nimaš nobene kariere?"

Ne vem al je folk res tak zabit, da nikoli ne pomisli, kaj pa če imam težave z zanositvijo?

Jaz tudi verjamem, da 1x bo. Vse ob svojem času!

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kaka je kaj situacija pri nas??
8.9.2005 8:30:01   
hati
Ja ideje, res bi mi prav prišle. Bliža se moj rojstni dan invsi mi bodo zaželeli isto.... no pa di bi že kaj pestvali.... In jaz bom kot vkopana s posiljenim nasmeškom na licih prijazno lagala, mane ne, ni še čas. Rabiva še malo svobode in časa zase. In srce mi bo nabijalo in tolklo tako na glas da bo odmavalo po celem telesu in komaj bom zadržala solze... bljeksi, boljše da se niti ne spominjam. No, če bom pa povedala kaj se dogaja, bodo pa takoj ko bodo odšli iz stanovanja začeli opravljat, kako ne morva, pa bla bla in bla. Imamo že eno sorodnico, ki ji je letos uspelo po petih letih in vem kaj vse so o njej komentirali in vem kolikokrat sem popenila naj se že brigajo zase, ker res ne razumem kako lahko dajejo pripombe v stilu.. ah, nova bajta, vila, dnarja...otrok pa ne morta met ha ha.... mislim joooojjjj!!!!!! In to je govorila žena od drugega brata, za crknt...
Torej ideje... meni jih dobesedno zmanjkuje, če ima kjra univerzalen odgovor ga bom zelooo vesela.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kaka je kaj situacija pri nas??
8.9.2005 9:12:16   
Maša26
Kato, najprej dobrodošla na forumu.

Tvoj odgovor bi bil marsikdaj na mestu, ampak po drugi strani pa folk potem natolcuje, kakšne karieristke da smo in vse to in to ti gre tudi na živce, če je daleč od resnice..

Hati, iiiiiiisto je pri meni. Imam že občutek, kot da je okoli mene oblak samih vprašanj in ugibanj, tudi če nobeden nič ne reče. Da pa je folk tolk v , da pol še take pripombe daje...... ne morem verjet
noro.

Torej ideje (pobrane iz foruma enkrat prej):
- trenirava, da bo rezultat perfekten
- ko bo, bo pravi čas
- boste že vidli
- ne veva, a mogoče ti veš?
...


Težko je najti en odgovor, da ni nesramen in da ne izraža obupa in totalne laži..

Zmagovalna je pa tista, ko je ena enkrat napisala, da jo tast sprašuje, kdaj bo kaj in je ona hotla njega vprašat, kako je pa kaj z vašo erekcijo?

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kaka je kaj situacija pri nas??
8.9.2005 14:49:30   
bebi
Ja, sej folk je res blesav, da to sprašuje Mene je zanč en sodelavc vprašu, ja zakaj se ti pa tok mudi domov, sej nimaš otrok??? Halllo!       
Pa sem mu zabrusla, da se mi mudi, ker "Osvajam nekoristni svet". Pa nej si razlaga kokr si če...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kaka je kaj situacija pri nas??
9.9.2005 8:47:03   
Mijavček
Ejla,

šele zdele sem okrila tole temo... mal sem še zmjedena.
ja, pri nas mende ovuliramo, al smo pa že ne vem. Če sept. ne bo neč, kličem Ribičevo in gremo ugotavljat kaj je z kmojimi ovulacijami, če do nouga leta ne bo neč, gremo pa na IUI

Kar se pa tiče odgovorov na "tablesava" vprašanja,... ja, jest jih mam neki prištimanih, ampak vsaketok se najde kdo, k mi zapre usta; a ti že kej gležni zatekajo? Al pa una je bla dobra: namest da bi otroke cartala, pa tega mačka po rokah vlačta !

Meni osebno je zelo všeč odgovor, ki ga je enkrat Pika74 napisala: naročili smo dvojčke, pa štorklja rabi več časa za dostavo

Sam tega ne moreš vsaki koki rečt, ker ene so tok glupe, da pol milsijo, da sem noseča,.. z dvojčki...

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   kaka je kaj situacija pri nas??
11.9.2005 11:29:32   
Tia-na
Pri meni v službi immao same nosečnice in potem cele dneve samo o tem tečejo debate in moraš imeti res trdo kožo, da včasih obdržiš na obrazu tist vesel izraz in se iskreno veseliš z njimi. In potem seveda vedno pade še debata name, češ, kdaj boš pa ti šla za nami "proti Rimu" ... in potem se vsak dan zmišljujem nove izgovore:
- bom najprej videla kako se pri vas obnese pa pol...
- kar začnite šparat za darila
- zdej ne morem, kr greste vse na porodniško, ker nekdo mora pa tud delat za socialno blagajno ...

Tisti dan, ko pa pride se pa kr umaknem v svoj svet pa se predajam žalosti.

Sicer delava "šele" sedem mesecev, vendar me vseeno skrbi. Pa zdej se zopet pripravlja na obisk, že čutim zvijanje tam spodaj pa napetost v prsih je danes tudi že popustila, tako da je obisk znova pred vrati.
Pa še zdaj dva ciklusa ne bova delala, ker bo moj dragi na slubenem potovanju dva meseca zapored po 10 dni glih v tistih dnevih.
Torej naslenjič ne pričakujem šele enkrat konec novembra ali pa decembra. Potem, če ne bo nič, se bom pa počasi že naročila za kak dodaten pregled pri ginekologu.

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?