|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vozlji v laseh
26.8.2012 19:28:04   
malaMravljica
Ima katera kaksno idejo oz. mislite, da se da resiti vozlje iz las. Mali ima daljse lase in mi je oz. mu je na dopustu ratalo, da so mu v laseh nastali 3 vozlji, saj veste kako to izgleda, kot eno gnezdo iz las oz. prav res zavozlano. Pranje glave ne pomaga, s cesanjem ne pridem dalec, ker ga itak boli, ce bi prevec vlekla. Mu moram odstrist, kar pa res ne bi ali je kaksna resitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 19:45:26   
nynna
A si poskusila razčesat s subrino na glavi?

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 19:47:35   
LuLu
Ogromno subrine, kako olje na vozel, pa počasi česat... to se edino spomnim, ... takšnih zelo hudih vozlov pa še nisem imela.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 20:12:41   
malaMravljica
ne, s Subrino nisem, ker sem nekako upala, da bo pranje glave resilo in ze tako je glavo prat taka muka. Mu bom pa jutri dala se balzam gor in upam, da razcesem potem.
Se podvprasanje, se punckam tudi delajo vozlji, ker imajo dolge lase? Sem prav razmisljala sedaj, ker mojemu ne morem resit, so puncke bolj potrpezljive in tudi bolj pustijo ustvarjaje z lasmi verjetno.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 20:31:31   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Se podvprasanje, se punckam tudi delajo vozlji, ker imajo dolge lase? Sem prav razmisljala sedaj, ker mojemu ne morem resit, so puncke bolj potrpezljive in tudi bolj pustijo ustvarjaje z lasmi verjetno.


Moji se prav taki vozli ne delajo, kljub temu, da ima rahlo skodrane lase. Ja, česanje je včasih muka. Priznam, da ji ne razčesujem las vsak dan, ker ne pusti.

Obstajajo tudi balzami v pršilu ali gelu, ki se ne rabijo spirat. Johnson ima recimo to, prav tako šampon za lažje razčesavanje. Midve malo popršiva in gre res lažje.
user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 20:45:38   
Najaa
Moja tavečja je imela ravno zdej skoz zavozlane lase... Ma ne prav vozle ampak čisto zafecljane. Česala sem jo vsak dan zjutri in zvečer, pa so se vseeno skoz fecljali. Pol sem ji pa s subrino oprala lase in je res ful pomagalo, da so lasje mehki in voljni.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 21:20:12   
Jantar
Če ti ne bo uspelo z balzamom probaj z sprejem od Paull Mitchella ki je namenjen prav lažjemu razčesavanju otroških lask.
Naša 3 letnica je imela ful zvozlane laske,take skrepane,suhe,....ful težko smo vsako jutro razčesali,pa cukalo jo je in,ko nam je le uspelo razčesat so ti laski tako grdo štrleli od glave,da groza....potem sem spomladi najdla to zadvico,ji zjutraj,ko se urejava pošpricam suhe lase in malo počakam,par minutk,tolk,da jo oblečem,in razčesem in lasje so se ji v 6 mesecih tako lepo popravili,da ni nobenih vozlov več. Ima sedaj take lepe,gladke,lahko razčesljive.

Tole je ta sprejček:

http://www.paulmitchell.com/Products/PaulMitchell/Kids/Pages/TamingSpray.aspx

Vem,da ga prodajajo v Mič styling frizeskih salonih v Ljubljani,ker ga jaz tam kupujem. Se pa prodaja samo v frizerski salonih.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 21:39:51   
malaMravljica
Prava zakladica idej ste, hvala vsem.

Jantar, koliko pa das za ta sprejcek ti, ce lahko poves in koliko veliko flasko kupis, ker vidim, da so razlicne velikosti. Sprasujem, ker sem nasla na spletu ga in jaz bom tam narocila,pa je mozno, da je cene kot v salonu.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 21:46:12   
matkica
Moja ta večja hčerka je imela ravno včeraj tako zavozlane lase,kot bi imeli ptiči gnezdo v laseh,pa sva potem dali veliko subrine gor in pustile ene pol ure,potem pa sprali.Nekako sva to rešili,jutri bom pa kupila subrino v spreju,ki lahko na suhe lase popršiš in potem razčešeš.Upam,da sem kaj pomagala.

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vozlji v laseh
26.8.2012 21:51:15   
Jantar
Jaz kupujem 250 ml,ker imajo samo tega in dam 12€. Je pa to ena meni boljših zadev. Imajo tudi šampon tko da jaz sem našim trem(imam tri punčke) dolgolaskam kupila tudi šampon in res z razčesavanjem nobenih težav. Tudi šampon ima ceno 12€ in ga imamo kr dolgo,ker ga je treba dat res malo tko da meni se splača user posted image

Drugače je pa važno tudi kak glavnik/krtačo imaš za razčesavanje. tale se super obnese.

http://www.amazon.com/Tangle-Teezer-O-BB-010210-Original-Black/dp/B001S261Q6

Prodajajo jih v frizerskem salonu Simple sam je pa kr konkretna cena in sicer v Simplu jih prodajajo po 20€. Po netu je ceneje sam men se sam ene krtače ni splačalo naročit in sem jo pač tuki kupila

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vozlji v laseh
27.8.2012 7:16:51   
nanka
Ta krtača je super, priporočam. Jaz sem jo za naši dve kupila prejšnji teden v Simplu in je super. Razčeše se super in predvsem brez cukanja. Cena je res malo visoka ampak se splača, vsaj meni, ker uporabljam za dve.

(odgovor članu Jantar)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vozlji v laseh
27.8.2012 8:20:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
Se podvprasanje, se punckam tudi delajo vozlji, ker imajo dolge lase? Sem prav razmisljala sedaj, ker mojemu ne morem resit, so puncke bolj potrpezljive in tudi bolj pustijo ustvarjaje z lasmi verjetno.

Pomoje punčke niso nič bolj trpežne kar se tega tiče, ampak so samo bolj navajene user posted image
Naša ima laske do srede hrbta in je grozno ponosna nanje, samo da bi se pa ravno z užitkom česala, to pa ravno ne ... samo ve, da ji česanje najmanj 2x na dan ne uide. Če se pa kaj zmrduje jo pa samo spomnim, da lahko pa gremo k frizerju se ostrišt na kratko, potem je pa nebo več cukalo ... to je pa itak totalen no-go pri njej user posted image ... no ampak pri fantku ti ta grožnja najbrš nebo zalegla ... tak da sedaj probaj res s kakim tem gelom za razčesavanje (mi imamo od Oriflejma neki in je fajn), kasneje pa vsaj 2x na dan česanje pa kako to negovalno olje za laske po kopanju gor.

(odgovor članu malaMravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vozlji v laseh
27.8.2012 14:15:01   
ZmajTolovaj
Ja, krtača je 1000x boljša od glavnika. Drugače pa je pri nas brez balzama misija nemogoče, ima dolge in skodrane lase. Ni šans. Pa dere se ob prvem najmanjšem cukanju, kaj šele da bi ji vlekla lase. user posted image Potrpežljivost na nuli.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vozlji v laseh
27.8.2012 15:00:52   
rozilu

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Ima katera kaksno idejo oz. mislite, da se da resiti vozlje iz las. Mali ima daljse lase in mi je oz. mu je na dopustu ratalo, da so mu v laseh nastali 3 vozlji, saj veste kako to izgleda, kot eno gnezdo iz las oz. prav res zavozlano. Pranje glave ne pomaga, s cesanjem ne pridem dalec, ker ga itak boli, ce bi prevec vlekla. Mu moram odstrist, kar pa res ne bi ali je kaksna resitev?


user posted image A ma še vedno dolge laske? user posted image Fino, so mi bli vedno všeč taki fantki :)

Moja je tudi še vedno čupavka, češem jo vsako jutro, ko ji naredim čopke - zato pa se ji ne prav vozlajo. Brez čopkov pa ne shajamo, ker ima vse na očeh, v ustih... Prav grrrrr user posted image - spredaj ima kratke, ampak če bi hotla preprečit, da ji grejo na obraz, bi jih morala do temena postrišt :S Tko pa so obvezni čopki, špangice, al pa kratka frizura :)

V glavnem, češem jo z eno tako fino krtačo (ne vem al je bla kao antistatična al nekaj), ki se dobi v Mercatorju. Ne cuka, ampak najbrž ni za vse lase primerna, npr njeni sestrični, ki ima take ful debele, žimaste, jih scefra. V bistvu jo ne razčešem do konca, v globino, ker je itak jok... Glavnik pa samo da razdelim na pol in potem 2 čopka. Zares razčešem jo samo po umivanju... Ona se tudi najraje ne bi česala, ampak alternativa je striženje... to pa ne bi :)

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vozlji v laseh
27.8.2012 19:23:07   
malaMravljica
Ja Rozilu, se je dolgolasec in to vedno bolj. Ves kolikokrat mi neznanci recejo, da imam lepo hci, pa recem nazaj, da moja hci se klice LM

Danes sem mu lase zmocila in balzam gor, potem sem pa prijela copek z vozlom in pocaaaasi in ustrajno cesala, sva resila.
Naceloma ga sploh ne cesem, samo vsake tolko s tisto krtaco za dojencke, mu vedno lepo stojijo, sam sedaj so mu vozli nastali zaradi mokrih las. Sem narocila sedaj tisto krtacko na linku zgoraj in sprejcek, ki ga je Jantar predlagala, pa se isti sampon. Sem mu do sedaj se vedno prala glavo z Mustela peno.

Groznja da gremo postrist lase pa pri mojem ne pali ne, bi le jaz kratko potegnila user posted image

(odgovor članu rozilu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?