|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toskana
9.5.2012 10:15:53   
*sato*
Zanima me, če je kdo že dopustoval v Toskani (preko Kolektive) tukaj http://www.cornianovacanze.it/inglese/inglese.htm . Ste bili zadovoljni? Moramo biti posebaj pozorni na kaj? Prosim za vaše izkušnje. Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toskana
9.5.2012 12:48:47   
kimica86
Preko kolektive nisem bila, sem pa bila s srednjo šolo na 3 dnevnem izletu (8 let nazaj).. In je bilo prekrasno..

Kar moraš pazit je VODA, saj ni pitna in če se boš želel odžejat, boš moral kupit ustekleničeno vodo.. Za se stuširat in oprat zobe je sicer u redu (ni blatna) user posted image user posted image
Imajo pa čudno kategorizacijo za hotele.. Mi smo bili v hotelu s 3*** in je bilo malo čudno.. Vse starinsko..

Ampak ta link, ki si ga omenjal/a, tu s emi zdi kar fajn namestitev (po slikah sodeč).. Ker roko na srce, za srednje šole pa itak ne rihtajo nek luksuz user posted image

Splača se ti it pogledat Firenze, Sieno, Piso, Montepulciano.. To so kraji, kjer ti enostavno dih zastane user posted image

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toskana
9.5.2012 14:45:06   
Babsi
Redkokje po svetu je voda pitna kar iz pipe. V Italiji ni nikjer, mogoče v Dolomitih, pa še tam smo jo mi kupovali.
Apartmajev ne poznam, je pa na netu ogromno namestitev, da se lahko cene primerja. Poleg že omenjenih krajev je luškan San Gimignano in Volterra.

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toskana
9.5.2012 14:53:18   
kimica86
IZVIRNO SPOROČILO: Babsi

Poleg že omenjenih krajev je luškan San Gimignano in Volterra.


Se strinjam.. Nanj sem pa čisto pozabila user posted image user posted image

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toskana
9.5.2012 20:24:28   
*Neja
Tudi mi smo kupili ta kupon na Kolektivi, vendar ga žal ne bomo mogli izkoristiti. Velja do marca 2013, tako, da če koga mika, ga prodajam za 250 EUR (kot je bil kupljen).

(odgovor članu kimica86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toskana
10.5.2012 5:42:33   
*sato*
Hvala za koristne nasvete, jih bomo ponucali. 

(odgovor članu *Neja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Toskana
19.9.2012 17:51:45   
spelon
Pozdravljena,

imate morda še vedno kupon od Kolektive? Jaz bi ga kupila.

Lp Špela

(odgovor članu *sato*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Savnanje v nosečnosti: da ali ne?
Ali lahko nosečnica obiskuje savno? Ali je savnanje nevarno zanjo ali za plod? Odgovoril nam je mag. Stanko Pušenjak, dr...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?