|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnostni pas v avtu!
8.9.2005 9:55:17   
Morgaine
Mene pa zanima ali ste vse v avtu vedno pripete z varnostnim pasom? Zdaj ko je trebušček večji, zna biti to zelo neprijetno, vsaj zame.
Pa še to me zanima, do katerega meseca ste vozile same?

Lepo se imejte in pazite nase!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Varnostni pas v avtu!
8.9.2005 10:06:41   
kofetek2010
za enkrat sem pripeta še čist normalno, a mislim, da bo počasi potrebno kupit tist nastavek za nosečnice al pa pripet pas na sedež in potem si čez dat sam zgornji del (tist, ki gre čez prsa)

prvič sem vozila do konca, še rodit sem se sama peljala

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Varnostni pas v avtu!
8.9.2005 10:29:14   
Anonimen
vozila do konca, vedno pripeta! nepripeta resno ogrožaš sebe in otroka! pravilno si naštimej pas pa je! spodnji konc pod trebuh čez boke, zgornji pa nad trebuhom in med prsmi!

lp, lara

(odgovor članu Morgaine)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Varnostni pas v avtu!
8.9.2005 11:14:44   
KMALU
mene ze od vsega zacetka moti, zato sem nasla super resitev. Ko se vsedem ( ali pa ze prej ) pripnem pas "na suho" in potem zec glavo potegnem samo zgorji del- spodjni ki veze cez trebuh pa ostane zadaj za hrbtom..

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Varnostni pas v avtu!
8.9.2005 11:23:09   
kofetek2010
kmalu - tako sem jaz prakticirala v 1.nosečnosti, po tistem, ko sem imela prometno nesrečo in me je spodnji pas stisnil


v Avstriji se nosečnice po 7 mesecu ne rabijo pripasat

(odgovor članu Morgaine)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?