|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Varnostni pas v avtu in nosečnost
26.9.2012 10:19:11   
Ajra RR
Ali naj bo nosečnica v avtu pripeta ali ne? Preberite si nasvete: http://www.ringaraja.net/clanek/naj-bodo-nosecnice-med-voznjo-pripete_571.html

Kakšno je vaše mnenje? Ste v avtu pripete ali ne?

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Varnostni pas v avtu in nosečnost
26.9.2012 17:23:10   
Mamaja
Odkar mi je varnostni pas ob prometni nesreči na avtocesti pred leti rešil življenje oz. me vsaj obvaroval hujših poškodb, mi tudi na kraj pameti ne pade, da se ne bi pripela, ne glede na nosečnost ... Pač med nosečnostjo moraš samo pazit, da se pripneš prav...

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Varnostni pas v avtu in nosečnost
26.9.2012 17:59:22   
Anonimen
Normalno, da se tudi v nosečnosti pripnem ... pa pas čez trebuh v nosečem ali nenosečem položaju ni na pravi poziciji, ampak mora v obeh primerih potekati pod trebuhom čim bolj čez medenico.

(odgovor članu Mamaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Varnostni pas v avtu in nosečnost
27.9.2012 11:20:37   
nokiamb
Pozdrav,
Jaz pa sem si kupila tako majhno sponko (ne vem več kje), ki je nameščena samo kak centimeter vstan od tega zapirala na pasu od avta. Torej sem bila vedno pripeta, samo pas me ni zategoval čez spodnji del trebuha ampak je bil čisto malo sproščen. Seveda ne vem kaj bi bilo v primeru nsereče, verjetno bi trebuh kjub temu malo bolj stisnilo.....
Ampak vsakodnevna vožnja v avtu je bila bolj udobna.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Varnostni pas v avtu in nosečnost
28.9.2012 13:39:19   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Normalno, da se tudi v nosečnosti pripnem ... pa pas čez trebuh v nosečem ali nenosečem položaju ni na pravi poziciji, ampak mora v obeh primerih potekati pod trebuhom čim bolj čez medenico.


user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?