|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj praznovati RD?
28.11.2012 23:00:38   
summer2005
Če je rojstni dan otroka na soboto, bi bilo po vašem mnenju bolje da bi ga v vrtcu (pogostitev ostalih otrok) praznovali že en dan prej, torej v petek, ali potem šele v ponedeljek?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj praznovati RD?
28.11.2012 23:04:22   
Katy78
Pri nas praznujejo naslednji dan in se mi zdi tako čisto ok in se s tem niti nikoli nisem obremenjevala oz. na to niti pomislila nisem. user posted image

(odgovor članu summer2005)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 6:41:41   
TDTP
jaz bi v pone

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 6:42:28   
TDTP
ups! Ponedeljek!

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 8:46:15   
Paštetka
kasneje. user posted image

(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 8:49:14   
petea
V ponedeljek.



Pri nas vzgojiteljice določijo, kdaj se praznuje (seveda praviloma na dan, ko ima otrok rojstni dan) - tudi one vedno vse organizirajo in izvedejo, starši moramo slavljenca samo pripeljati v šolo :) ;

lahko da imajo za kak dan druge načrte,naloge, pa jim bolj ustreza drugi termin -> vprašaj vzgojiteljico, kako jim ustreza.


(odgovor članu TDTP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 9:28:40   
donna22
Jaz sem načeloma zato, da se kasneje praznuje, je pa naša prej, ker je rojena v začetku julija, mi smo pa v juliju koristili počitniško rezervacijo (pa itak je takrat bolj malo otrok v vrtcih).

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 9:31:17   
tečla
Pri nas praznujejo ob petkih, tako da bo letos prej..Drugače bi pa jaz v ponedeljek

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj praznovati RD?
29.11.2012 14:04:22   
Najaa
Ponedeljek.

(odgovor članu tečla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Daj babici en`ga poljubčka ...
S takšnim navodilom ju pravzaprav čisto "povozim" in navajam na toleranco za zlorabo. Da bo tisti na drugi strani zado...




Neplodnost
Vitaebella

Kaj bi storili, če bi izvedeli, da sta s partnerjem nekompatibilna pri zanositvi, kljub temu, da je z vsakim posebej vse v redu?

Še naprej bi poskušala in se borila (59%)

Šla bi v posvojitev (15%)

Šla bi vsak svojo pot in poskusila z drugim partnerjem (4%)

V življenju so še druge lepe stvari (12%)

Kupila bi si psa (3%)

Nič od naštetega (7%)


Število vseh glasov: 431

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!