|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 20:16:34   
susica
Zdravo.

na prvem posvtu v neplodnostni sem dobila napotnico za krvne preiskave med 2 in 5 dnem menstruacije, ker svojih nimam sem si jo morala sprožit z dabrostonom. zadnjo tableto dabrostnona sem vzela v četrtek torej sem predvidevala, da bo rdečka prišla v soboto in res pokazalo se je je za en flekec, skoraj nič pa še to je bila bolj rjavo, danes torej nedelja je sicer malo več ampak še vedno ni to prava krvavitev. zanima me vaše mnenje ali it dat kri jutri ali v torek, kaj bi ve naredile. jaz se vse bolj nagibam k torku.
hvala za pomoč
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 20:55:50   
tiana
na tvojem mestu bi sla v torek.sem bila septembra na istem kot ti, tudi z dabrostonom.

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 20:58:39   
Paštetka
Kakšna pa je neplodnostna ambulanta?

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 21:10:22   
susica
http://www.ivf-mb.net/onas.htm to je ta amkulanta :)

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 22:02:28   
josipa66
če se še katera odloča kam.. ji predlagam Ljubljano.
Se bolj zavzamejo in so prijaznejši.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 22:22:20   
josipa66
zdaj, ko sem v letih, bi marsikaj naredila drugače...
tudi ve, drage dame, zavedajte se, da leta hitro minejo in s tem možnosti za spočetje novega
bitjeca. svetujem vam, ostanite cel postopek v bolniškem staležu in naj vas nič ne obremenjuje,
res nič! Vsak dan obiska ambulante si vzemite čas, vse delajte brez hitenja (v službo, domov, sestanki..)
vse to izklopite in se posvetite samo temu cilju. Uspeh pred leti je bil 3%.

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
13.1.2013 22:40:30   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: susica

http://www.ivf-mb.net/onas.htm to je ta amkulanta :)



...ambulanta sama ne more biti neplodna, zato sprašujem.

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprašanje - neplodnostna ambulanta
26.1.2013 12:14:59   
Anonimen
josipa66 se strinjam s tabo, da bi bilo najbolje biti takrat doma, ampak vseeno pri mnogih to žal ni izvedljivo. jaz se ravno pripravljam na obisk neplodnostne in vem da me čaka en kup preiskav, pa vendar si ne morem privoščiti da bi šla na bolniško, ker me zaradi tega lahko kljub pogodbi za nedoločen čas vržejo ven. so nam že povedali, da tudi takšna pogodba danes ne pomeni nič. že ob krajši bolniški me pri vrnitvi v službo čaka podrobno izpraševanje kaj je bilo tako hudega da nisem mogla delat. vmes med bolniško pa itak vsakodnevni klici iz službe, če kmalu pridem. ampak brez te službe se tudi za otroka ne bi odločila, saj ga ne bi imela s čim preživljat. vem da sem tu šla čisto mimo teme in se popolnoma strinjam s tabo, da je to obdobje čas ko bi se morale posvetiti sebi, ampak v današnjih časih to žal ni mogoče user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?