|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potovanja v nosečnosti
12.9.2005 9:21:18   
reni08
Živjo

Po dolgem času se vam javljam.

Sem v 9t nosečnosti in z možem se odpravljava na Djerbo v Tunizijo na dopust
Kaj predlagate, kaka zdravila za seboj, preventive.... kakšenkoli nasvet je dobrodošel.

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   potovanja v nosečnosti
12.9.2005 9:37:13   
Andra
Od zdravil kaj drugega kot lekadol itak ne smeš, glede na tvoje stanje.

Djerba ni noben bav bav, saj imajo povsod zdravnike, če že slučajno kaj rabiš. Jaz sem bila tam že dvakrat, lani noseča, letos pa z 5 mesečnim dojenčkom in bilo je super.

Uživaj v popolnem brezdelju in lenarjenju!

(odgovor članu reni08)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   potovanja v nosečnosti
12.9.2005 10:53:14   
kofetek2010
vzami še linex kapsule, aktivno oglje in kalcijeve tablete
jaz sem bila letos od 16 do 18 tedna v Egiptu in je bilo vse b.p., no razen tega,da sem kljub temu, da sem se ful čuvala, staknila drisko
pred 9 leti sem bila v 20/21 tednu na Mallorci
glej na to, da boš pila le ustekleničene zadeve, tudi zobe si umivaj z vodo iz plastenke, sadje si olupi, sladolede jej le tiste zapakirane (lučke & kornete), glej, da bo meso dobro prepečeno ali prekuhano, ne jej mletega mesa npr.kakšne bologneze omake, kr baje vso meso, ki ostane, zmeljejo in naredijo to omako

predvsem pa uživaj, uživaj, uživaj!

(odgovor članu reni08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...




NESPEČNOST OTROK PO NOČI
MAMICA TREH

RAZLOGI ZAKAJ JE NESPEČNOST OTROK PONOČI?

VASA MNENJA (59%)

KAKO RAVNATI (41%)


Število vseh glasov: 76

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!