|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
4.9.2005 13:11:23   
Jančika_
Eno leto po porodu in po dveh vmesnih neuspelih nosečnostih se mi menstrualni ciklus počasi urejuje. Je bolj reden kot prej, menstruacije so čisto neboleče (prej me je včasih kar metalo).

Po drugi strani pa imam zdaj tak PMS, da me skoraj fenta. Tokrat je bilo posebej hudo. Fizična izčrpanost, občutki tesnobe in nemoči, depresija (zdaj vem, kako depra v resnici izgleda - prej je bil to zame samo izraz).

Se sploh da kaj narediti? Razen da čimprej spet zanosim ?

Na pomoč!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
4.9.2005 15:38:42   
Nia30
Končno še ena sotrpinka Matr, sem že mislila, da sem edina. Pa sem jaz tudi že pisala o tem - kje si pa takrat bila
No, da ti povem kako PMS zgleda pri meni - takoj po ovulaciji se začne tesnoba (večkrat tiščanje v prsih in težko dihanje), nervoza, nemir, depresija (sem čist brez volje, sama sebi se zdim blazno grda), prenažiranje, vse mi gre na živce (pop... za vsako malenkost),...
Pušenjak je rekel al kontracepcijske tablete ali pa antidepresivi Pa sem rekla ni šans.
Na netu sem prebrala, da se dobijo zeliščne tablete, ki vsebujejo - v slovenščini se ne spomnim, v nemščini pa se ta snov imenuje - Moenschpfeffer. Ko grem naslednjič v avstrijo si bom nabavla to zadevo.

V glavnem Jančika, čimprej še enga nardit, boš spet mela dobro leto mir

Sem pa prebrala, da se tak PMS začne pojavljat po 30. letu Če je že PMS tak, kaka bo šele mena

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
4.9.2005 15:49:52   
Nia30
Sem ti še na privat nekaj poslala

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
4.9.2005 16:00:05   
Nia30
Sej ne vem a si dobila privat sporočilo al ne. Mi napiše, da je bilo sporočilo poslano, spodaj pa, da to uporabniško ime ne obstaja
Kaj je zdaj to?

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
4.9.2005 19:25:11   
Jančika_
Nia, hvala za odgovor, dobila sem tudi privat sporočilo!

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
8.9.2005 12:27:47   
niki5
Jančika, pravijo tudi da pomaga magnezij. Jaz sem običajno kar eno šumečo tableto magnezija z vodo spila in imam občutek, da mi je pomagalo. Mene tudi PMS muči, včasih sama sebe ne prepoznam.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ubijalski PMS - se da kako pomagati???
15.9.2005 10:47:17   
piščanc
JAz se spomnim ene nanizanke o eni družini (imena se zdaj ne spomnim, pa če me pretepete.), ko je mama dobila PMS - oče si je dan z rdečo podčrtal in tisti dan so vsi bežali pred njo. takrat sem se smejala in si mislila, neumni američani.
no pri meni je bilo podobno po porodu - totalna depra, teženje, nezadovoljstvo, nespanje...in še bi se našlo. Mislim, da je veliko povezano tudi s tem, da nimam časa povsem zase - kot je bilo to v samskih letih, ko si se te dni pač zavil v deko in gledal tv, pa ne mislim bolečine. Zdaj moram biti vedno v pripravljenosti in vedno v akciji.

baje da pomaga manj slana hrana teden dni pred menstro, magnezij in seveda počivanje stran od sveta.


(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?