|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   menstruacije ni??
12.9.2005 9:50:21   
nina0
Lep pozdrav.
Prvič sem na tem forumu in me zanima, če ima katera izkušnje pri naslednji situaciji. Menstruacijo sem imela nazadnje 5.8.2005 (prvi dan). Do danes je še nisem dobila in sem kupila Clear blue, a žal nič. V trebuhu me skoz špika, imam napihnjen trebuh, sem depresivna vsi znaki menstruacije, a nič. Sem se že veselila,da sem mogoče zanosil vendar NE! Pred tremi meseci sem prenehala s tabletki.
Ali je možno da mi menstruacija samo toliko zamuja?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   menstruacije ni??
12.9.2005 9:55:23   
S22
jAZ SEM Z TABLETKAMI NEHALA PRED 1 LETOM,PA SE ZDAJ NIMAM REDNE M. rAVNO SEDAJ CAKAM KAJ BO TA MESEC,KAJTI NAZADNJE JE BILA 22.7.2005. pA SE SEDAJ NI NE DUHA NE SLUHA O NJEJ. MORDA JE PRI TEBI ISTA POSLEDICA OD KT KOT PRI MENI. ZELIM TI, DA SE TI HITRO URAVNA IN DA BOS CIMPREJ NOSECKA.

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   menstruacije ni??
12.9.2005 9:58:20   
A_A
To, da imaš po prenehanju jemanja KT porušen menstruacijski cikel ni nič posebnega. Jaz sem imela na 24 dni, na 32 dni, na 38 dni, 45 dni, tudi en ciklus je trajal dolgih 77 dni. Sedaj približno 8 mesecev po prenehanju jemanja KT se mi je ciklus stabiliziral na 31-32 dni (toliko kot sem imela pred jemanjem KT).

Svetujem ti, da če ne dobiš v 3 mesecih, da greš h G, če delaš na , tako da ti ne bo treba tako dolgo čakati na ovulacijo (v letu dni bi jih potem imela le nekaj). Če pa se ti ne mudi tako zelo, pa počakaj še malo, da telo zaštarta samostojno s svojimi hormoni. Nekaterim traja tudi do enega leta, da se ciklus na novo inštalira. Če po 1 letu ne bo bolje, pa obišči G.

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   menstruacije ni??
13.9.2005 11:19:40   
petruskaL
Hja, jast mam enake izkušnje kot A_A, celo leto je trajalo, da mam normalen oz. urejen ciklus...
Zanima me pa kako ti lahko pomagajo pri G v zvezi z ovulacijami? Jaz sem julija dobila tablete Primolut-Nor al neki podobnega, ki so mi sčistle jajčnike, se mi je menda nabralo ful preveč jajčec na levi strani. G mi je rekla, da nisem imela ovulacij (mensturacije so ble pa en tok normalne - 3-4 dni in zlo švah, zadnja je bila celo samo 2 dni - zato sem tud šla do G)...
Zdaj mam "lepe" , amapk ali je možno da nimam ovulacij???

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   menstruacije ni??
13.9.2005 15:08:31   
riatia
Tudi meni menstruacija zaostaja že 6 dni. Danes se šla v lekarno po CB in bom naredila test. Kar malo me je strah. Veliko razmišljam o , ampak malo bi morala še počakati(mesec ali dva) da se mi uredijo težave s ščitnico. Če bo bom pa v . Na kontrolni pregled ščitnice bom šla pa prej. Mislite, da je lahko kaj nareobe? A je imela katera podobne težave?

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   menstruacije ni??
13.9.2005 15:32:12   
A_A
PetruskaL,
mogoče bi si poskusila meriti BT, pa boš videla.

Sicer pa, če misliš, da je kaj s tvojim ciklusom narobe, pojdi še enkrat do G in vprašaj - saj zato jih imamo, a ne?

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   menstruacije ni??
13.9.2005 15:50:13   
petruskaL
Hej A_A,
uuu merjenje BT pa ne bo zame...tu mora bit človek natančen, dosleden ipd. lastnosti, ki jih jaz nimam v privatnem življenju zgolj z razlogom, da si ohranim živce Mam že posel tak, da ne smem nič pozabit, spregledat itn., doma sem pa čist drug človek...po moje nihče ki me pozna iz službe ne bi verjel, da je možno...Doma sm bolj na easy, libero, in bo tko ostalo čimdlje oz. sigurno do
Pregled pri G mam pa tko konec leta, pa se bom tam mal bolj pozanimala kaj in kako je s tem....
Vidim, da maš ti še 1 day until...DRŽIM PESTI!!!
Jaz sm jo glih danc fasala (ku bi bla kuga..hehe )

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   menstruacije ni??
13.9.2005 23:50:30   
saša24
tudi jaz sem ena izmed tistih, ki mi menstruacija zamuja tudi po več mesecev. krive pa so moje ovulacije in seveda policistični jajčniki. in tudi jaz imam nekam napet trebuh in se počutim zelo depresivno...

vsem skupaj želim da se nam uresniči največja želja, da bomo vse mamice postale..


lp sasa24

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   menstruacije ni??
14.9.2005 7:54:06   
A_A
petruskaL,

dobro si to opazila pri mojem trakcu, danes je dan D, vendar sem si zjutraj merila BT in mi je temp. že padla, tako da z gotovostjo pride
grrrrr....    to je moj 7 ciklus poskušanja in sem bila zjutraj čist razočarana in objokana vidim, da me tole čakanje na vsak mesec bolj prizadane

še dobro, da imam in me je tolažil


(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   menstruacije ni??
14.9.2005 12:58:22   
petruskaL
A_A
ne jokat!!!
Glavo pokonci punca! To pomeni še veliko, dobrega in strastnega ljubljenja. Sej je tudi to fino, ni?

Me pa zanima, a ve punce ko delate na pikicah, dejansko to počnete cel mesec vsak 2 dan???

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   menstruacije ni??
14.9.2005 13:47:21   
simi73
Petruska, ja vsak drug dan pa še kaj vmes . Je treba bit kar priden, da bo kaj ratal .
lp, simi73

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   menstruacije ni??
14.9.2005 13:57:20   
A_A
PetruskaL hvala za tolažilne besede.
Ja, sej ne preostane kej drugega kot sprijazniti se in iti v nove boje

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   menstruacije ni??
14.9.2005 14:46:46   
petruskaL
A_A, ti se kr k lubemu stisni, boš vidla ti bo bolje...

simi73, dej nehi a se hecaš?
Jaz tega mojmu še nism omenila, ko je že tak tok navit s tem, da se ga kr otepam (s čist tipičnimi, klasičnimi forami), ko mu to omenim, se mu bo do ust smejalo, in pol bo vsak drugi dan - ajde miška gremo, da bomo meli dojenčka...in še režal se bo zravn!!!
Ok. Si mislim tko sama pri sebi, zakaj pa ne, dejmo zdej pa zares začet, tko vsak drugi dan, (kr ne morm verjet) in to iz mesca v mesec!!!
Dobro temu pa že lahko rečemo AKCIJA ZA PIKICO kajne?

(odgovor članu nina0)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?