|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OTROŠKE SOBE
13.8.2005 15:18:15   
romy23
Pozdravljene.

Zanima me če je katera kupovala otroške sobe, katero svetujete in zakaj.

lp romana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   OTROŠKE SOBE
13.8.2005 20:05:26   
Marogica
Mi vse kupujemo v Ikei.
Zakaj? Ker je najceneje, velika izbira, dobre ideje, ... Raje cenejšo otroško, pa čez 5-6 let novo mladinsko sobo, kakor pa drago otroško, pa mogoče nikoli mladinsko ali pa težko. To je moj moto.
Pa dober nakup

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   OTROŠKE SOBE
14.8.2005 13:29:36   
lumpy
Midva sva se pa odlocila za podjetje Garant iz Polzele. Sva sla kar tja osebno in izbrala otrosko sobo model Rosa. Se mi zdi dovolj zive barve za otroka in dovolj umirjena da lahko se mogoce kdaj ce grem v drugo stanovanje drugace skombiniram - pa se sestavljiv program je. Tako da si namislis ravno kar ti pade na pamet .

Vso sreco pri iskanju in veliko veselja.

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   OTROŠKE SOBE
14.8.2005 13:38:55   
kofetek2010
naš ima Alplesovo in smo ful zadovoljni, kr v bistvu raste z njim :) dobil jo je pred cca. 5 leti in bo še nekaj časa vzdržala :) je pa njihov model harmonija in sicer kominacija v modri barvi http://www.alples.si/ :)

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   OTROŠKE SOBE
14.8.2005 21:09:32   
naniplus4
Mi smo kupili (plačujemo pa še ;)) Malega princa in to v Lesnini. Smo res zadovoljni cena : kvaliteta,ogromno različnih elementov, dobra, hitra, prijazna montažerja, ki sta tudi spraševala in ne samo gledala na skico, tako da imamo res vse tako, kot smo hoteli. Najbolj všeč nama je bilo pa to, da se da pisalno čisto po meri naredit, sem namreč zagovornik tega, da naj ima otrok dovolj prostora za vse, ne pa da še iz enega zvezka v drugega ne more normalno prepisovati.

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   OTROŠKE SOBE
16.8.2005 6:55:31   
mammy26
mi imamo pa kombinacijo - pohištvo MZG z MALIM PRINCEM. Oba sta enake kvalitete, torej super.

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   OTROŠKE SOBE
16.8.2005 7:27:51   
Taša
Mi imamo pa otroško sobo mavrica od Novolesa.. Smo zelo zadovoljni.. Cenovno je kar ugodna je pa primerljiva z kvaliteto malega princa... Sobo pa lahko vidite v mojem albumu!

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   OTROŠKE SOBE
17.8.2005 13:18:03   
Ezi
Čao Romy;)

Mi smo dali mizarju naresti sobo, ker imamo mansardo. Opozorila bi te le, da jo nekako tako sestavite, da se jo da v primeru še enega otroka le dopolniti.

Lp, Ezi

(odgovor članu romy23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: OTROŠKE SOBE
10.6.2013 22:52:01   
cebelicamaja1
Moja sestra je kupila otroško sobo kar preko spleta in sicer na strani opremisidom in je zelo zadovoljna - http://www.opremisidom.com/category/otroske-sobe/

Izbira je ogromna tako da priporočam pa še ugodno majouser posted image

LP Maja

(odgovor članu Ezi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: OTROŠKE SOBE
11.6.2013 8:56:07   
Claudia13
Ikea :)

(odgovor članu cebelicamaja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: OTROŠKE SOBE
18.7.2013 9:28:33   
Simi80
Pred kratkim smo se odločili da kupimo sobo, ker semptembra gre v prvi razred in bo rabil pisalno mizo. Ko smo gledali za otroške sobe smo vzeli eno sobo, ki je imela pisalno mizo, posteljo in omaro in je bila ugodna.

(odgovor članu Claudia13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?