|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Boleči jajčniki pred menstruacijo
13.7.2013 12:22:36   
nanč
Po porodu sem opazila, da pred menstruacijo vedno "znorijo" jajčniki,zelo me bolijo in vedno je prisoten gost bel izcedek.Bolečina je takšna da komaj hodim.. Zato sem se odločila, da začnem jemati KT. Takrat je bilo brez težav, nobenega problema. Po par letih sem želela prekiniti z tabletkami pa nisem zdržala zaradi ponovnih bolečin. Ker bom stara počasi 35 let sem se tokrat res odločila, da bom z njimi prenehala. Takoj po treh dneh se je bolečina ponovila, bolečina je nevzdržna. Je imela katera takšne težave, ki jih je brez tabletk uspela odpraviti???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
13.7.2013 13:48:21   
mojcaziga
Nisi edina.
Tudi jaz pred porodom in še kaki dve leti po njem nisem vedela kaj so to boleče M. Kar naenkrat pa so se pojavile bolečine ob O in to vedno v enenm jajčniku. Sem bila na pregledu in je kao vse ok. Zadnji dve leti pa imam tudi pred M in prvi dan M bolečine v jajčnikih, take pikajoče in pekoče. Meni pomaga, no malček omili bolečino le počitek.
Tabletk pa jaz zaradi druge bolezni ne smem in mi je G predpisala le Naklofen.

lp

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
13.7.2013 21:23:37   
nanč
Počitek?? Kako si naj to privoščim?user posted image ..meni je ginekologinja rekla, da pač nekatere imajo te težave, v najslabšem primeru grejo tudi v bolnico zaradi boleče ovulacije. Je kar grozna zadevo to, ne bi si nikdar mislila, da bom imela s tem težave. Praktično 1 teden na mesec imam mir, ostali tedni se vrtijo okrog menstruacije, na priprave le te, potem ko pride itak ni fajn,,,,pa spet tako naprej.....user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
14.7.2013 8:04:28   
liliana
Jaz se pred menstruacijo dva dni filam z nalgesini, če me bolijo jajčniki......tudi meni se je to začelo po porodu......sedaj, 6 let po porodu že malo pojenjuje in bolečine niso več tako močne........

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
14.7.2013 8:14:41   
nanč
Torej neko upanje vseeno ostajauser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
14.7.2013 8:43:37   
patrino
Jaz sem tudi ena izmed tistih "srečnic"user posted image . Jaz imam s tem probleme praktično od prve user posted image . Že kot najstnica sem padala skup od bolečin in so me vsi tolažili, da bo bolje ko bom enkrat rodila. Figo freško! Trije porodi so pripeljali zadevščino tja, da imam še vedno ultra boleče, močne menstre, ki se ponavadi po tretjem porodu potegnejo še v migreno. Prav tako čutim tudi vsako ovulacijo kot mini menstrualne krče. Mene sicer zadeva ne muči prej, saj imam pms bolj malo opazen, sem pa pečena za najmanj 7 dni v času menstre. Vsaj prve tri dni sem čisto adijo in če me takrat kdo vidi sem kot na smrtni postelji. Tudi sama sem že večkrat visela zaradi tega pri ginekologu in ni nikoli našel nič posebnega. Tudi meni pomagajo le kontracepcijske tablete ali tablete proti bolečinam. Pomaga mi sicer tudi da sem nekje na toplem , zvita sama vase in da me vsi pustijo lepo pri miru - vendar o tem ob treh mulčkih, ki skačejo okrog mene in jim dol visi če ima mami ta rdečo- lahko le sanjam. Prav do neba zavidam tistim ženskam, ki jih to nič ne muči.Nekateri celo v tistem času čisto brez težav počnejo"tisto". Oooo, naj jim Bog požegna če jim prija...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
14.7.2013 15:11:10   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Jaz sem tudi ena izmed tistih "srečnic"user posted image . Jaz imam s tem probleme praktično od prve user posted image . Že kot najstnica sem padala skup od bolečin in so me vsi tolažili, da bo bolje ko bom enkrat rodila. Figo freško! Trije porodi so pripeljali zadevščino tja, da imam še vedno ultra boleče, močne menstre, ki se ponavadi po tretjem porodu potegnejo še v migreno. Prav tako čutim tudi vsako ovulacijo kot mini menstrualne krče. Mene sicer zadeva ne muči prej, saj imam pms bolj malo opazen, sem pa pečena za najmanj 7 dni v času menstre. Vsaj prve tri dni sem čisto adijo in če me takrat kdo vidi sem kot na smrtni postelji. Tudi sama sem že večkrat visela zaradi tega pri ginekologu in ni nikoli našel nič posebnega. Tudi meni pomagajo le kontracepcijske tablete ali tablete proti bolečinam. Pomaga mi sicer tudi da sem nekje na toplem , zvita sama vase in da me vsi pustijo lepo pri miru - vendar o tem ob treh mulčkih, ki skačejo okrog mene in jim dol visi če ima mami ta rdečo- lahko le sanjam. Prav do neba zavidam tistim ženskam, ki jih to nič ne muči.Nekateri celo v tistem času čisto brez težav počnejo"tisto". Oooo, naj jim Bog požegna če jim prija...


Zelo podobno je pri meni, razen tega, da sem rodila enkrat in da imam menstro točno na 30 dni za 3 dni... samo dan dva prej in na dan, ko dobim M, bi pa vse zadevščine tam doli najraje z golo roko vn potegnila in vrgla stran... user posted image  pa tudi o tistem početju v tistih dneh, tu mač, samo bejž stran od mene... user posted image  
se pa res nisem z G nikoli o tem kaj dosti menila, KT pa ne maram, ker vedno pokasiram vse stranske učinke... to je pa itak še slabše...
tako, da tudi jaz nalgesin, pa postla, druge ni... dete, ti imaš pa fotra tam, pa se zmenta user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 10:59:00   
respect
Sem imela takšne bolečine,da se nisem mogla premikat in sem konstantno hodila na inekcije user posted image .Zato sem se odločila za kt cerazette in nimam več težav. Ostalo mi ni nič pomagalo. Samo želodec sem si uničila zaradi tablet,ki pa tudi niso kaj preveč pimagale

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 20:11:28   
nanč
Sem imela takšne bolečine,da se nisem mogla premikat in sem konstantno hodila na inekcije user posted image .Zato sem se odločila za kt cerazette in nimam več težav. Ostalo mi ni nič pomagalo. Samo želodec sem si uničila zaradi tablet,ki pa tudi niso kaj preveč pimagale
Ampak tablete niso ravno rešitev,vsaj večna ne, a ne?KT ne priporočajo več po 35 letu..

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 20:27:32   
skuštrana
Jaz sem si to nekako uredila z Mireno. Napisala sem nekako, ker ovulacije in prve dni menstruacije me ne boli več, me pa zato zvije par dni pred menstruacijo, ampak res full zvije - kot mini porod - in traje kakšne pol ure (občutek imam kot da želi telo mireno potisniti ven) Te pol ure nisem za nič, lahko samo ležim, se znojim, hodit itak ne morem... Potem pa mine in kot da ni bilo nič lahko normalno živim dalje user posted image . Je pa problem ker ta bolečina pride nenapovedano - kar naekrat začne bolet in se mi je že zgodilo da sem bila sama v avtu z malim, mene je začelo bolet, jaz pa na avtocestii..Koma, komaj sem zdržala...



_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 20:39:22   
nanč
Jaz sem si to nekako uredila z Mireno
A tako...no za to zadevo pa jaz nisem . Sem pred kratkim imela operativni poseg(ojačitvena mrežica) in to je tudi vse kar si vstavim tam spodajuser posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 21:45:39   
respect

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Sem imela takšne bolečine,da se nisem mogla premikat in sem konstantno hodila na inekcije user posted image .Zato sem se odločila za kt cerazette in nimam več težav. Ostalo mi ni nič pomagalo. Samo želodec sem si uničila zaradi tablet,ki pa tudi niso kaj preveč pimagale
Ampak tablete niso ravno rešitev,vsaj večna ne, a ne?KT ne priporočajo več po 35 letu..


KT se lahko jemlje tudi po 35 letu!!

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
15.7.2013 21:53:37   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: nanč

Sem imela takšne bolečine,da se nisem mogla premikat in sem konstantno hodila na inekcije user posted image .Zato sem se odločila za kt cerazette in nimam več težav. Ostalo mi ni nič pomagalo. Samo želodec sem si uničila zaradi tablet,ki pa tudi niso kaj preveč pimagale
Ampak tablete niso ravno rešitev,vsaj večna ne, a ne?KT ne priporočajo več po 35 letu..


Sploh če ženska kadi ne.......

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
17.7.2013 20:10:33   
nanč
Sploh če ženska kadi ne.......
točno tako...

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
17.7.2013 20:51:05   
respect
Govorimo na splošno a ne ?
Saj KT tudi ne sme ženska ,ki ima tumorje,žolčne kamne,raka itn.
Kt se lahk odrugače jemlje do 50 leta.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
18.7.2013 12:26:51   
dreamhorse
Kaj pa če kadi? Sicer imam mireno ampak me vseeno zanima.

(odgovor članu respect)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Boleči jajčniki pred menstruacijo
18.7.2013 14:58:49   
respect
Že zaradi samega kajenja tvegate kap ,trombozo. Po 35 letu žal to ni več združljivo z KT ,ker se tveganje še poveča

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?