|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KAJ PIJETE?
12.9.2005 21:57:59   
Talči
Dojim.
Mleka mi primanjkuje.
Veliko pijem. Vodo, čaj, jabolčni sok, malinovec, itd.
Zanima me, kaj pijete ve?
Ali lahko pijem npr. jagodni sadni čaj (jagode alergene...), zeliščne čaje, cedevito, šumeče tablete (železo, kalcij, magnezij)? - in ne bo malemu nič škodilo (krči, prebava...)?
Še to:
Kolegica mi je rekla, naj za več mleka popijem vsak dan eno pivo, da to pomaga. Od jutri naprej bom torej pijana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KAJ PIJETE?
12.9.2005 22:07:54   
Ninica
Probaj z čajem za dojenje ali si pa kuhaj sezamova semena in pij vodo v kateri so se kuhala.
Pivo? probaj. Mislim, da je vse v psihi. Tudi jaz si tu in tam kakšno privoščim.

Čaje lahko komot piješ, saj je čaj za dojenje tudi iz zelišč, za šumeče tablete pa pravijo, da lahko napenjajo

Lp

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KAJ PIJETE?
12.9.2005 22:11:27   
Anhelo2

Talči - obstaja tudi UNI brez alkohola !! Vem ker vsak dan spijem dva. Žal pameni nič kaj ne pomaga!!


(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KAJ PIJETE?
12.9.2005 22:52:32   
Jančika_
Talči, napitek iz sezama, ki ga omenja Ninica, preverjeno pomaga! Skuhaj si kak liter te zadeve (na 2 deci daš 2 žlički sezamovega semena in vreš 20 minut). Jaz sem ga po treh dneh morala nehati piti, ker mi je skoraj razgnalo mlekarno . Silikon, ti rečem .

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 3:35:26   
PBJ
Jaz pijem čaj anette za dojenje. Ne pijem ga vsak dan, ampak vsak tretji dan. Zaenkrat imam mleka ogromno, tako da si gaše črpam. Ne vem, če je to od čaja ali od česa drugega.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 6:37:28   
Lunca1
ene prisegajo tudi na polento

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 7:05:36   
Marogica
To s pivom je znana zadeva, vendar ne vem če drži. Nisem probala. Mislim, da je pomembno,da spiješ čim več tekočine, pa kakšne čaje za dojenje. Jaz piva ravno ne bi pila.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 7:27:06   
Anonimen
ja sodelovka prisega na polenta. vsak dan polento pa bo

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 7:29:36   
Anonimen
ja sodelovka prisega na polenta. vsak dan polento pa bo

(odgovor članu Talči)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 7:30:15   
sky
Če ne druga, te brezalkoholno pivo tudi fino "pomiri". Pa ene punce so zadnjič domačo govejo in kokošjo juhico omenjale, pa polento, pa seveda sezam. Kaj pa dejansko "pomaga", je pa vprašanje. V vsakem primeru veliko tekočine.
LP,Saša

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 8:18:48   
BARBARA R.
nobena ni omenila, da če boš več dojila, se bo več delalo.........


(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 9:46:33   
zi&mm

Kot prvo veliko tekočine; jaz spijem do 5-6ldan; ledeni čaj, malinovec, kompoti, vodo in čaj za dojenje, zvečer pa seveda en Uni, včasih tudi pravo pivo in Žigcu ni nič; jem pa veliko juhic od govejih, piščančjih, zelenjavnih, belega mesa, kuhane zelenjave, mlečnih izdelkov;
In če boš otročička večkrat pristavljala, več mleka bo;

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 9:47:30   
ameli
Pomaga pa baje tudi kavni nadomestek proja. Skuhaš ga zjutraj 1 liter, dodaš mleko in ga spiješ čez dan. Najbolj pa pomaga to kar je rekla Barbara .

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 10:15:12   
Maxica
Ja, absolutno in preverjeno sezamov napitek. Pa pij, pij, pij, pij, pij...Karkoli, vglavnem čimveč tekočine.
Pa seveda-čimvečkrat pristavljaj, da se ponudba in povpraševanje uskladita. V parih dneh se to zagotovo poštima. Verjemi.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   KAJ PIJETE?
13.9.2005 10:22:40   
smrka
talči če ti primankuje mleka, jej "močno" hrano npr. štrudl, polento, palačinke,... spij brezalkoholno pivo, pa pristavljaj malcka cim vec da ti "odpre" vse kanale in da se ti začne mleko producirat.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   KAJ PIJETE?
18.9.2005 21:48:38   
Janika
Prisegam, na full tekočine, špagete, grozdje. Pri meni deluje

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   KAJ PIJETE?
19.9.2005 9:51:44   
Talči
Janika, GROZDJE???
Mojega bi po moje razneslo od krčev.

Sicer pa moram povedati, da sem pristala na 6l tekočine na dan in kar uspeva. Sicer leva daje bistveno več kot desna, ampak dokler ima Žiga dovolj, se tudi jaz ne sekiram preveč...

Hvala punce!

LP
Talči

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   KAJ PIJETE?
20.9.2005 20:17:28   
Janika
Ja grozdje, pri nas ni nič narobe ko jem grozdje. Ga pa ne pojem 1kg.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: KAJ PIJETE?
28.9.2005 21:32:14   
KK
ja men pomaga čaj iz žličke janeža in pol žličke kumine - na 2 litra vode - potem pa mlačnega piješ...

poskusiti ni greh - meni zelo pomaga...user posted image

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: KAJ PIJETE?
29.9.2005 12:49:01   
kimi
No odvisno je tudi od ženske nekatere imajo mleko dolgo nekatere ne. Jaz pijem čaj hipp za donje veliko tekočine. Jem tudi polento. Pivo pa ne pijem sem pa tudi slišala da polenta in pivo dajeta mleko. Predvsem raznolika prehrana ter veliko tekočine so rekli meni.

(odgovor članu Talči)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Otroška imena: 20 najpopularnejših herojsk...
Preverite izbor 20 najpopularnejših herojskih imen za male superjunake in superjunakinje. Ob vsakem imenu boste našli tu...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?