|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   možnost zanositve
21.8.2013 18:37:36   
rožica85
kolikšna je možnost zanositve, če je bil so 4.7., zadnja m je bila 26.6. in so redne na 28 dni?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 19:02:20   
petea
Ja kaj zdaj -  je noseča ali ne?

(odgovor članu rožica85)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 19:13:29   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: petea

Ja kaj zdaj -  je noseča ali ne?


Je noseča. že tretja tema od iste avtorice. je mogoče in kdo je oče. Verjetno ima tale punca orng dilemo kaj naredit, ker ne ve kdo je oče, saj je v času po M imela z dvema moškima spolni odnos. in zdaj bi rada na vse načine ugotovila, kdo je oče otroka, ampak več odgovorov je dobila, manj želi razumeti.

Glede na to, da je spočetje čudež narave in da se lahko zgodi kadarkoli po končani menstruaciji, lahko z gotovostjo ugotovi kdo je oče samo test očetovstva. ja, seveda, lahko tudi računa, kdaj je bila O, pa tako naprej, ampak to ni nič stoprocentno, saj vemo, da imamo ovulacije različno.

žal rožica vse je možno, kakorkoli obrneš. sicer pa, kaj to spremeni? bo šla prijateljica (ali morda celo ti, pa ti je nerodno povedati?) delati splav, če bi vedela da je zanosila s tistim moškim, ki ji je manj všeč, če bi pa vedela, da je zanosila s tistim moškim, ki ji je bolj všeč,bi pa otroka obdržala, al kako zdaj?

< Sporočilo je popravil Tippi -- 21.8.2013 19:15:32 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 19:14:53   
rožica85
narobe sem napisala, ne gre za kakšen konkreten primer ampak samo tako za zanimanje glede takšnega časovnega obdobja.....kolikšne so možnosti pri takšnem primeru ali pa za iste datume samo da bi bila m redna na 27-29 dni? sam tko mal.....

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 19:18:58   
Tippi
IZVIRNO SPOROČILO: rožica85

narobe sem napisala, ne gre za kakšen konkreten primer ampak samo tako za zanimanje glede takšnega časovnega obdobja.....kolikšne so možnosti pri takšnem primeru ali pa za iste datume samo da bi bila m redna na 27-29 dni? sam tko mal.....


prou. sam tko mal ti že drugič pišem, da je možnost zanosit. ovulacija nastopi lahko takoj po koncu menstruacije, če je ciklus krajši in če je daljši, se pač ovulacija premakne. sam tko mal ti povem, da na to se je težko zanašat, saj narava naredi svoje.

torej odgovor na tvoje vprašanje

kolikšna je možnost zanositve, če je bil so 4.7., zadnja m je bila 26.6. in so redne na 28 dni?

možnost je velika.

upam, da si z odgovorom zadovoljna.user posted image

< Sporočilo je popravil Tippi -- 21.8.2013 19:19:48 >

(odgovor članu rožica85)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 23:37:46   
Anonimen
Joj možnost je, ne vem ali velčika ali majhna, ker narava ni matematična računica...težko je reči, ker nikoli točno ne vem kdaj imamo O(lahko predvidevamo). Recimo jaz imam ciklus na 33-35 dni, 28 dan ciklusa, ko sem bila 100% da je O že mimo, sem imela nezaščiten sp. odnos, po parih urah vzela Norlevo a sem bila vseeno noseča..po vsej matematiki pa vrjetno ni bilo možnosti za to, ampak narava dela čudežeuser posted image ...

(odgovor članu Tippi)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 23:54:55   
ellie
Če imaš res srečo, je partner oče user posted image

Če pa pogledamo z drugega kota, pa je lahko večja verjetnost, da je skrivni ljubimec oče user posted image  poznam zgodbe, ko ženske nikakor niso mogle zanosit s partnerjem (pa je lahko pri obema vse ok)...pa gredo na koncu po vsem tem narazen. Z naslednjim partnerjem pa ženska takoj zanosi. Potemtakem je lahko kar velika verjetnost, da je tisti "drugi" oče.. Al pa če se je "usoda" zaradi napake ženske malo poigrala z njo...in je s partnerjem zanosila ravno tist mesec, ko je malo skočila čez plot user posted image


(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: možnost zanositve
21.8.2013 23:56:51   
ellie
Ja, pri meni je bilo tudi tako...tisti mesec, ko sem zanosila, sem po čudežu imela O takoj po M...drugače pa zelo neredne M, večinoma na okoli 40 dni. In ko sem delala test, sem bila že "orng" noseča user posted image

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: možnost zanositve
22.8.2013 13:55:40   
Anonimen
kaj se sekiraš user posted image razen če bo user posted image črnec ali mulat

(odgovor članu ellie)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?