|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:10:59   
Barbi5
Pozdravljeni!

Rabila bi takšen nasvet...mnenje... prosim :) No, doma imamo punčko, ki bo čez 3 mesece stara 3 leta. In že večkrat se nam je zgodilo, da smo bili povabljeni na kakšno zabavo (nevem, 40 let, 50 let ipd.) pozno zvečer. No, vsaj meni pozno in za mojo punčko-ura je bila tam okoli 7 do 7.30... in že skoraj sem danes popenila, ko smo v soboto znova povabljeni na praznovanje roj.dne tam okoli pol 8 do 8 se zbiramo... in da zakaj ne bi prišli? Smo 1x šli, pa smo ob 9h (kar je bila res zgornja meja) ostali, potem pa šli, da je šla mala spati. In potem je od zadaj prišlo, da si midva z možem nekaj namišljujeva, da je mala tako bila budna in podobne fore. Mene to tak jezi, saj ne rečem kakšen večer malo dlje, ampak komaj sem jo navadila, da greva ob 8 do 8.30 zvečer spati! Kakšno pa je vaš mnenje? Meni se zdi, da nihče ne razume, kot da nikoli niso imeli majhnih otrok, potem pa sem jaz najbolj "čudna in zakomplicirana mama" user posted image Hvala in pozdravčke!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:17:49   
LuLu
če bi imela res neke hude postopke, da mojoe naučim spanja, bi nas res lahko iz tira vrgel kak tak dogodek, to imam v mislih res skrajne primere učenja otroka za spanje... pri mojih dveh dva, pa se mi ni svet porušil, če smo kdaj šli kasneje spat... ampak lahko pišem le o svojih, kako imate/imajo drugi ne vem.
Sicer pa ne vidim tudi potrebe, da razlagaš ljudem zakaj ne bi prišla na zabavo. Ne prideš in konec. Razlogov ne navajaš in se umakneš takim debatam...

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:22:13   
Barbi5
Saj veste: zakaj ne pridete, kaj je narobe itd.?! Nevem... ne rečem, da gremo ni blema, bo pač en dan, dva ddrugačna rutina, sploh ni problema (da res ne bom izpadla zakomplicirana), ampak ob 9h pa moramo iti, bemtiš... da mala potem doma zaspi lepo, nevem no...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:32:36   
LuLu
glej, delaj, kar ti paše in se ne sekiraj za njihove komentarje... če so ok kolegi jim tudi reči, naj nehajo s tem... jaz sem otroke peljala na take obiske, ki so se zavlekli le, če so tudi tam bili otroci. Drugače bi bilo mojima tečno in bi gnjavila mene. Otrokom pa itak nič ne manjka. Če je zaspan bo to jasno pokazal in bil tečen ali pa rekel, da bi rad šel spat.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:36:57   
Barbi5
user posted image hvala, res je. Pa lep sončen pozdravček!!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:44:19   
ronja
Kakšno pa je vaš mnenje?

Da si prihrani živce in ne hodi na te zabave, ker ti očitno ne dajo ne vem kakega veselja in je zato škoda rušit urnik otroku in se matrat in vse... Jaz sem itak "čudna mama" in se ne sekiram zato, tako da - naj govorijo, kar hočejo. Res pa nas ne vabijo kaj dosti na nočne zabave, tako da teh problemov. Lahko pa gre samo en od vaju ali najdeta kako babico, da pazi takrat tamalo, če se da. Moji so sicer ponočnjaki, tako da ni problem, ampak večinoma se zadeve začnejo prej, pa samo potegnemo dalje, ker je vsem fino;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 16:52:13   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Jaz sem itak "čudna mama" in se ne sekiram zato, tako da - naj govorijo, kar hočejo.


daj nehaj nooooo... "čudni" so tisti, ki se sekirajo, ne mi, ki se ne user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 17:11:41   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Barbi5

Pozdravljeni!

Rabila bi takšen nasvet...mnenje... prosim :) No, doma imamo punčko, ki bo čez 3 mesece stara 3 leta. In že večkrat se nam je zgodilo, da smo bili povabljeni na kakšno zabavo (nevem, 40 let, 50 let ipd.) pozno zvečer. No, vsaj meni pozno in za mojo punčko-ura je bila tam okoli 7 do 7.30... in že skoraj sem danes popenila, ko smo v soboto znova povabljeni na praznovanje roj.dne tam okoli pol 8 do 8 se zbiramo... in da zakaj ne bi prišli? Smo 1x šli, pa smo ob 9h (kar je bila res zgornja meja) ostali, potem pa šli, da je šla mala spati. In potem je od zadaj prišlo, da si midva z možem nekaj namišljujeva, da je mala tako bila budna in podobne fore. Mene to tak jezi, saj ne rečem kakšen večer malo dlje, ampak komaj sem jo navadila, da greva ob 8 do 8.30 zvečer spati! Kakšno pa je vaš mnenje? Meni se zdi, da nihče ne razume, kot da nikoli niso imeli majhnih otrok, potem pa sem jaz najbolj "čudna in zakomplicirana mama" user posted image Hvala in pozdravčke!!

Meni je jasno, da povabilo ob taki uri brez dileme velja za odrasle in ne za otroke. Že sama ura ti pove, da ne pričakujejo otrok, saj bi v nasprotnem primeru zadevo organizirali bolj zgodaj.
Tudi meni bi se zdela malo čudna, če bi prišla na zabavo ob 8 uri in spokala ob 9. Ne vidim smisla, v tem. Mogoče si se ljudem zdela čudna v bistvu zaradi tega, ker si na tako pozno zabavo pripeljala s seboj otroka in ne zato, ker si prej šla.
Če sta dosledna glede spanja in če nimata drugega varstva ne vidim smisla zakaj rineta na tako pozne zabave. In to le za eno uro. Bo treba pač še malo počakati , da otroci zrastejo in da bodo lahko z vama ponočevali oz. vaju sami počakali doma, ko bosta to počela vidva.
Realni ljudje bodo to brez dileme razumeli. Vidva pa se odločita- ali se bosta šla ponočevanje ali dajala otroka ob normalni uri spat. Dokler nimata nikogar, ki bi starševsko skrb za tisti večer prevzel namesto vaju, mislim, da ni dileme, kaj je potrebno storiti.
Meni osebno je ena izmed grozljivih zadev gledati na kakšni zabavi za odrasle, otroke, ki kinkajo na mizi med kozarci, sključeni na stolih ali pa v kakšnem kotu, med tem časom , ko se gredo starši pijanko.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 17:52:48   
Stanislava_
Ja če ti ni, ne greš, z mularijo ali brez.

Kako so se pa odzvali starši drugih majhnih otrok?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Otrok in zabave zvečer
9.3.2015 20:56:09   
Cuker*
Govorim izključno za sebe: če bi bila jaz povabljena na takšno pozno zabavo 1x na par mesecev, bi šla dokler otrok ne bi bil tako zaspan, da bi rekel da bi odšel spat. Se mi ne zdi grozno izpustiti rutino 1x na npr. 3 mesece.

Glede tvojega otroka, pa se moraš odločiti sama. Če se ti da rihtat in ''vlačit'' otroke s sabo za 1 uro, potem delaj tako (meni se ne bi dalo in potem še poslušat ostale, ki pametujejo), če se ti pa ne da in ti ni za razlagat drugim vaših navad, pa ostani doma (če nimaš možnosti varstva).

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Otrok in zabave zvečer
10.3.2015 7:21:32   
Barbi5
Ja, čas za čaga se bo malo prestavil... ker mi mala več čez dan ne spi, to pomeni, da je zvečer čisto utrujena in jo zvečer samo vrže v posteljico... ja, čudni smo tisti, ki se NE sekiramo hehehe!!! S starši ddrugih malih otrok pa se nisem še pogovarjala... ja, čaga je primerna za odrasle, to se tudi meni zdi, tisti ko praznuje, ima tako odrasle otroke:)) Hvala vsem user posted image

(odgovor članu Cuker*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Otrok in zabave zvečer
10.3.2015 8:09:25   
jaz_sem_jaz
Res je to malce pozna ura, sploh če ste prišli v ritem- in ritem ti hiro kaj obrne, govorim iz lastnih izkušenj. Če imaš možnost, pojdita sama, če ne, lahko greste le čestitati ali pa ne greste. Jaz mislim, da ne bi šli tako pozno(2 leti).

(odgovor članu Barbi5)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Otrok in zabave zvečer
10.3.2015 8:11:38   
jaz_sem_jaz

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mogoče si se ljudem zdela čudna v bistvu zaradi tega, ker si na tako pozno zabavo pripeljala s seboj otroka in ne zato, ker si prej šla.

Meni osebno je ena izmed grozljivih zadev gledati na kakšni zabavi za odrasle, otroke, ki kinkajo na mizi med kozarci, sključeni na stolih ali pa v kakšnem kotu, med tem časom , ko se gredo starši pijanko.


Pod to se podpišem.:)

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...
Zakaj starši poljubljajo svoje otroke na u...
Odgovornost staršev je, da otroku pokažejo pomembnost poljuba. Poljub je dejanje, s katerim pokažemo, da nekoga ljubimo,...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?