|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spet nosečka:))
24.11.2013 16:49:36   
supermamy
Evo sem nova in ker sem že pozabila kako to gre..sem se vključila na Ringaraja..Noseča sem tretjič, seuser posted image dem let po drugem otroku..user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spet nosečka:))
24.11.2013 20:52:58   
mateyka
sedem let razlike - oh, to je pa res skoraj kot prvič user posted image

(odgovor članu supermamy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spet nosečka:))
25.11.2013 8:10:48   
supermamy
ja res se počutim kot da je prvič..vse je zame novo..user posted image , zato sem pa morala zaviti na ringaraja, da obnovim:))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spet nosečka:))
25.11.2013 8:48:56   
latka
Pri nas pa po 9 letih od prvega poroda pričakujemo dvojčke. Smo že pri koncu, v 38. tednu.user posted image

(odgovor članu supermamy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spet nosečka:))
25.11.2013 11:52:27   
nyna84
IZVIRNO SPOROČILO: supermamy

ja res se počutim kot da je prvič..vse je zame novo..user posted image , zato sem pa morala zaviti na ringaraja, da obnovim:))


Meni se že po petih letih zdi kot da je prvič. user posted image

(odgovor članu supermamy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spet nosečka:))
25.11.2013 14:52:41   
supermamy
haha,jaz sem komaj na začetku,upam da bo vse ok,čakamo na prvi pregled pri ginekologu..pa ve?Dvojčki..ojoj..to pa je zalogajuser posted image

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spet nosečka:))
30.11.2013 21:39:42   
Mačkon88
Vse lepo vam želim nosečke...upam, da tudi mene kmalu razveseli kakšen plusekuser posted image

_____________________________

Otroška spletna trgovina z oblačili
www.mackon.si

(odgovor članu supermamy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spet nosečka:))
30.11.2013 22:35:31   
3Sonček3



IZVIRNO SPOROČILO: latka

Pri nas pa po 9 letih od prvega poroda pričakujemo dvojčke. Smo že pri koncu, v 38. tednu.user posted image
 
Uau dvojčki pa tko dolg zadržali not to si res zasluži pohvale. Vse dobro vam želim.

(odgovor članu latka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?