|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 8:59:38   
Še ena T
Živjo!

Koliko prej se dobi ta dokument?

Meni so sestre na zadnjem pregledu rekle (sem v Leonišču), da je še prezgodaj, zdaj ga moram pa urejati pred naslednjim pregledom, ker so mi rekli na CSD, da moram prej prinesti papirje.

Kako komplicirajo povsod. A bi jim bilo težko napisati tisti list? Jaz pa skačem sem in tja, pa manjkam v službi, pol pa nadomeščam ure...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 9:13:35   
mauri
Pozdravljena!

Če se ne motim, imaš tudi ti rok novembra.
Jaz imam rok 27.11. pa sem ravno v ponedeljek dobila vse potrebne papirje od ginekologa, to so potrdilo o PDP, napotnico za v porodnišnico in nalog za prevoz z rešilcem. Tako da začnem z urejanjem papirjev 27.9.

Lep dan!

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 9:21:02   
Še ena T
Pozdravljena!

Ja, imam rok 26.11. Prejšnji teden sem imela pregled, pa so mi sestre zagotavljale, da še ne rabim in da je prezgodaj. Zdaj moram pa to urejati naknadno

Mauri, ali mogoče ti tudi že obiskuješ materinsko šolo ta mesec? Danes je o porodnih dobah. Verjetno bom malo zamudila, če bom urejala papirje...

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 11:42:20   
petja
Hej!

Tudi jaz imam rok 27. 11., pa sem papir o predvidenem PDP že dobila. V bistvu mi je sestra papir kar sama napisala, sploh nisem uspela reči . Če pa še nisi dobila, pa sploh ni panike, saj imaš še čas.

Glede na to, da imamo vse 3 tako blizu datume poroda, bi blo fajn, da bi se spoznale ... Jaz že obiskujem materinsko šolo, tako da mogoče tam?

Lp, petja

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 12:04:08   
kati1
jaz sem dobila potrdilo o PDP pri pregledu v 30t.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 19:48:15   
petarda
Praviloma ti ga dajo 60 dni pred PDP... Tako sem ga dobila tudi jaz, mi ga je G sama dala.

Na CSD vsemte sabo še kopijo osebne, kopijo davčne in kopijo osebnega računa, če boste vzele denar namesto paketkov. Da vam ne bo treba še enkrat hodit.!!!

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 19:58:53   
Teni_
Jaz ga bom dobila naslednji teden na pregledu. Če se prav spomnim, sem ga prvič tudi dobila tako. Lp,Mojca

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Potrdilo zdravnika o PDP
14.9.2005 20:16:32   
bernarda1
Jaz imam PDP28.10.pa em dobila potrdilo šele 26.8. na porodniško grem pa z 1.10.tako mislim ,da še imate čas.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Potrdilo zdravnika o PDP
15.9.2005 9:34:40   
mauri
Še ena T in Petja!

Ja res bi se lahko spoznale. Tudi sama hodim v materinsko šolo v IV. skupino, tako da imam danes predavanje ob 16.00. Bo katera od vaju tam?

LP

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Potrdilo zdravnika o PDP
15.9.2005 12:48:31   
Še ena T
Midva sva žal v eni drugi skupini (mislim, da je III), danes nimava predavanj.

Mogoče se pa res kdaj srečamo

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Potrdilo zdravnika o PDP
15.9.2005 14:46:26   
Andy13
Tudi jaz ga bom dobila naslednji teden na pregledu in noseča bom 30 tednov.

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





mami007

če ste mlajše od 25 let, kaj imate?

punčko (57%)

fantka (43%)


Število vseh glasov: 203

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!