|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vgnezditvena krvavitev-izkušnje
25.2.2014 13:16:58   
Anonimen
Cikluse imam dolge nekje okoli 35-37 dni. Ta mesec pa je menstruacija prišla že 31 dan , ok sem mislila pač je pohitela. In ta M je čist čudna. Krvaveti sem začela prevčerajšnim popoldan, tako roza, pa celo noč(ampak čisto malo), pa še včeraj čez dan, ampak vsega skupaj ne za 1 vložek(pa čist roza krvavitev), danes pa se samo tu in tam še ubrišem rjavo in to je to user posted image . Moja M je ponavadi, prvi dan rjavo, drugi dan se vlije, teče 2 dni kot pri norcih, potem še kakšen dan izcedek. Ampak ko teče, res teče, tole ni nič. Prsi imam še vedno boleče in napete.
Dajte povedat, tiste ki ste imele vgnezditveno krvavitev kako je izgledala, in kdaj je čas potem za test, da je mirodajen?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vgnezditvena krvavitev-izkušnje
25.2.2014 14:11:07   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Cikluse imam dolge nekje okoli 35-37 dni. Ta mesec pa je menstruacija prišla že 31 dan , ok sem mislila pač je pohitela. In ta M je čist čudna. Krvaveti sem začela prevčerajšnim popoldan, tako roza, pa celo noč(ampak čisto malo), pa še včeraj čez dan, ampak vsega skupaj ne za 1 vložek(pa čist roza krvavitev), danes pa se samo tu in tam še ubrišem rjavo in to je to user posted image . Moja M je ponavadi, prvi dan rjavo, drugi dan se vlije, teče 2 dni kot pri norcih, potem še kakšen dan izcedek. Ampak ko teče, res teče, tole ni nič. Prsi imam še vedno boleče in napete.
Dajte povedat, tiste ki ste imele vgnezditveno krvavitev kako je izgledala, in kdaj je čas potem za test, da je mirodajen?



Jaz sem imela en flek roža samo ko sem se obrisala.Čez 5 dni je bil test pozitiven

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vgnezditvena krvavitev-izkušnje
25.2.2014 17:52:28   
bucka*
Če delaš na otročku in slediš ciklom, potem je možno da je šlo za vgnezditev. Če se ti je to zgodilo kar tako, potem je možnost zmešnjave hormonov bodisi zaradi stresa, kakšnih drugih motenj ali celo bolezni (npr. endometrioza).

Bodi pozorna na čimveč detajlov, da boš lahko gin. povedala, ko greš na obisk.

Upam pa, da je user posted image in je to to! :) Počakej par dni, pa boš vidla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vgnezditvena krvavitev-izkušnje
2.3.2014 13:41:03   
Gabriela254
Pri meni je bilo podobna zgodba, ciklusi dolgi 35-38 dni, enkrat celo 40 dni. Potem pa rahla krvavitev tam 6. dan po ovulaciji. In sem isto mislila, no, super, je menstra malo pohitela. Ampak tega je bilo zelo malo, kaksna dva dni cist rahle krvavitve. No, potem sem ze pozabila na to in samo cakala, kdaj bo prisla M. Potem sem se kar cakala do 40. dne, pa ker M se kr ni blo, sem sla iz heca delat test. In sta bili user posted image No, sedaj je moja puncka stara ze skoraj 9 mesecev user posted image

(odgovor članu bucka*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?