|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ronja
9.4.2014 9:56:22   
Jabček
Kako dolgo si delala tisto hrano iz tvojega bloga? :)))) WOWWWWW!!!!!!!!!!!


Torej ni smajlija, takega, ki hodi po rdeči preprogi in se mu ostali klanjajo. Vsaka čast!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ronja
9.4.2014 10:17:06   
petea
user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil petea -- 9.4.2014 10:26:25 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ronja
9.4.2014 10:27:32   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Kako dolgo si delala tisto hrano iz tvojega bloga? :)))) WOWWWWW!!!!!!!!!!!


Torej ni smajlija, takega, ki hodi po rdeči preprogi in se mu ostali klanjajo. Vsaka čast!



A bento box-e si gledala?   Lepi so za user posted image , ampak kombinacije da me kar user posted image .

Naredi pa ronja najboljšo ledeno kavo ever.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ronja
9.4.2014 10:36:23   
mateyka
zdej je tamala zmagala na bento boxu tekmovanju in majo japonski čaj doma - sem tok besna, ker sem tok daleč.. user posted image

lol, petea - smajli joker user posted image

on the topic - kako misliš kako dolgo jo je delala? sej ni edina, je kr popularno. tole je sicer japonsk samo so v aziji ful ubrisani na to. a veš kok žensk tukaj rezlja une zelenjavce? sem eno tle gledala in je kot bi me štrikale. user posted image
a veš, tole mislim:
user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 9.4.2014 10:39:38 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ronja
9.4.2014 10:43:47   
uškinamama
ene so prav grous,

https://www.google.si/search?q=bento+box&um=1&hl=sl&gbv=2&tbm=isch&ei=7wdFU9rdHcv8ygPd-ILAAg&start=0&sa=N


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ronja
9.4.2014 10:45:08   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

user posted image



A je to za jest ali za gledat?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ronja
9.4.2014 11:00:41   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

zdej je tamala zmagala na bento boxu tekmovanju in majo japonski čaj doma - sem tok besna, ker sem tok daleč.. user posted image

lol, petea - smajli joker user posted image

on the topic - kako misliš kako dolgo jo je delala? sej ni edina, je kr popularno. tole je sicer japonsk samo so v aziji ful ubrisani na to. a veš kok žensk tukaj rezlja une zelenjavce? sem eno tle gledala in je kot bi me štrikale. user posted image
a veš, tole mislim:
user posted image



Pojma nimam kk dolgo jo je delala? user posted image Če one to delajo tk dolgo ko jz štrikam, pol kr dolgo delajo user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ronja
9.4.2014 11:01:32   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: petea


A je to za jest ali za gledat?



Tk ene 24 ur une to kvačkajo, pol pa navali narode in v pol minute otroc vse požrejo :D

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ronja
9.4.2014 11:46:10   
pomlad08
OMB!!! Jaz bi imela uno obleko od vile!! Sam v mal večji velikostiuser posted image
Res je hudo, bravo! Bomo poskusili slediti tvojemu zgledu -- pri nas sta fanta npr. čist happy, če na krožnik gresa narišem mačje oči, smrček in zapišim 3 špagete za brke user posted image Tale tvoja morska postavitev bi bila čisti hit user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ronja
9.4.2014 13:51:30   
ronja
haha, jabček, jaz sem čista amaterka - bentoje sem delala glih 2xv življenju (tu, kjer si že videla in tule, lani)! Koliko časa? Ene par ur vsega skup, cca pol ure za enega, samo računaj, da je bila noč in sem mal bluzila vmes, ker sem bla zaspana, pa se mi ni dalo začet (to je zelo pogosto pri meni:D - ko se spravim je ok, samo ko se pa ob 3h ponoči zbudim, ker sem zaspala, ko nisem hotla, pa... rabim mal, da pridem k sebi:D) - pa ker nas je veliko, se hitro naberejo ure:D. Seveda zelo različno časa traja - za škratka in vilo sem si prej narisala na kartonček, tisto vejo sem pa sicer kar direkt izrezovala po občutku, samo vseeno kar traja, ker ma veliko vejic. Un medo je bil pa v 5-10ih min. narejen:).

So pa v Aziji res umetniki in imajo neverjetno potrpljenje in ročne spretnosti! Sem enkrat gledala v eni knjigi, kako je kuhar rezal tisti njihov daikon v plahto, tanko kot papir. In to z ogromnim mesarskim nožemuser posted image

haha, uškinamama, ja, problem je, ko moraš najt nekaj, kar bo po okusu skup pasalo in bo prave barve. Zato so tudi modre stvari zaenkrat tabu, ker to delaš z rdečim zeljem, ki ima zelo specifičen okus... in če temu dodaš še kislino (od limone, recimo), dobiš sicer super barve, ampaaaak... okus je pa bogve kak. No, bom enkrat poizkusila, ampak zaenkrat sem se omejila na to, da je ali vse slano ali pa vse presno (morska od tamalega - če maš surovo zelenjavo in sadje, se tudi nekak da skup pojet).

Tamalim je sicer vse super, sem mislila, da se bo kdo kaj zmrdoval, pa so požrli ko kobilice... Očitno res jejo z očmiuser posted image

mateya, saj bomo šli drugo leto spet, sem že obljubilauser posted image . In naslednje leto itd... in v tem času se bom mogoče že toliko zverzirala, da bo še kdaj kak bento zmagal, pa dobiš čaj, ko se vrneš nazaj, okuser posted image ?. Kako jim to rata, mi bo večna uganka...

pomlad, a ne, da narava res naredi nore kombinacije - vidiš tisti radič - in je res lep, mislim prav lep je! Za tamale so pa brki in učke od mucke ne grisku še boljše kot pa kaka strašno umetelno izrezljana rožica. Sploh če je to kdaj "kar tako". Aja, veš, kaj je tudi fajn? Une šablone za kapučino - nanj včasih posujejo kakav - i če daš vmes šablono, se vidi samo tisti del - in so ene prav luškane:). Probaj kdaj, je ful izi, nič dela, pa velik efekt:)

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ronja
9.4.2014 14:31:24   
mateyka
v glavnem - sem na strani unih, ki se jim ne bi dalo tok časa zapravljat, če se v 10 minutah poje user posted image

ok, 1x na leto, če je kaka nagrada v igri in je to neko tekmovanje in je vse skup bolj zabavni projet. "tko kr mal" pa no way user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ronja
9.4.2014 14:33:06   
ronja
hehe, mateyka, po moje nobena tega ne dela vsak danuser posted image . Vsake toliko za razveselit tamale pa paše malo igranja:). Pa saj če tako pogledaš - tudi pečenka se par ur pečeuser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ronja
9.4.2014 14:40:04   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

haha, uškinamama, ja, problem je, ko moraš najt nekaj, kar bo po okusu skup pasalo in bo prave barve.


De gustibus non est disputandum, al kako že. Samo ,  saj veš, nisem jaz moje kile nabila s zmiksanim špinačnim rižem s kokicami in postano hrenovko s suhimi špageti in jabolkom.


p.s ne pridem  pogledat nove kuhinje dokler pred celotnim rr občestvom ne obljubiš, da mi ne boš ponudila kakšne eksotike ala špagetiwannabeoctopus...

laujuuser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ronja
9.4.2014 14:53:46   
ronja
De gustibus non est disputandum, al kako že. Samo , saj veš, nisem jaz moje kile nabila s zmiksanim špinačnim rižem s kokicami in postano hrenovko s suhimi špageti in jabolkom.

haha, res je, meni nepogret riž nikoli ni bil nek kulinarični presežek - sem se pa od teh japoncev naučila, da se ga dejansko da pojest. Še vedno pa imam rajši ledeno kavo, pa čokoladni sladoled, pa en kup zadev, s katereimi bi po moje bile tudi tvoje kile čisto zadovoljne:D.

Pa da ne boš mela izgovora: "Svečano obljubljam pred vesoljno rr in številnimi pričami (ne vem, kdo vse je trenutno na temi:D), da uškinimami NE BOM ponudila nobenih postanih hrenavk, sploh ne "wannabeligenj", špinačnega riža ali podobnih preveč zdravih reči:D. Dobiš konkretno dozo sladkega z obveznim domačim sladoledom in še kaj "normalnega" za pojest prej, ok?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
9.4.2014 14:57:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ronja
9.4.2014 14:59:21   
uškinamama
Ok, ok...za prvo silo bo user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ronja
9.4.2014 15:05:41   
ronja
Tiramisu se da naročit? Ali pa domači čokoladni sladoled?


To dvoje je že lubi naročil -zdaj boš morala samo pohitet, da bo kaj ostalo, ko prideš:D. Čim bojo zgornje omarice montirane (kdaj - to veš, boljše kot jaz:D), da lahko postavim sladoledarja na spodnje omarice, bo prva stvar not čokoladni sladoled (prištej en dan, ker je un, ki ma not zmrzovalnik in je treba počakat en dan po tem, ko ga premikaš).

uškinamama, zate in za tvojadva karnivora pa mam v mislih "vroča lepljiva rebrca" s soparjenimi kruhki - nekaj, kar lubi obožuje:). Lahko pa zamenjaš prilogo, če se ti zdi preveč eksotična;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ronja
9.4.2014 15:14:21   
uškinamama
ne delaj si delo, ledena kava  user posted image  bo dovolj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ronja
9.4.2014 23:16:02   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Pa saj če tako pogledaš - tudi pečenka se par ur pečeuser posted image


ja, sam je ne vrtim na roko zraven, a ne? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ronja
10.4.2014 11:00:16   
ronja
Point thereuser posted image . Samo kako veselje in traparijo pa moramo met v življenju, a ne (mi in otroc)? Včasih izrezljavamo zelenjavo, drugič oblačim stare žarnice, saj veš, normalno življenje pačuser posted image . Pa poceni je, to tudi ni zanemarljivo:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ronja
10.4.2014 17:08:42   
Paštetka
Čudovito, Ronja user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?