|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   allstarke
26.6.2014 15:33:10   
noranate
no, deklini sta jih čisto znucali in potrebujeta nove...res, da so zlata vredne, sam 75 eur pa ne dam za par. Kje jih ve kupujete oz. a bo kakšna akcija...user posted image
Hvala za vsakršen nasvet, namig...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: allstarke
26.6.2014 15:52:09   
kajalin*
nazadnje lani , sem jih naročila preko stilago in za njih plačala okoli 47 eur s poštnino vred. kupim pa vedno visoke.

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: allstarke
26.6.2014 15:54:20   
Tippi
hčera si jih je letos (dva mesca nazaj) kupila... grem jo vprašat user posted image

v Massu.... 60 eurov.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: allstarke
26.6.2014 16:21:55   
m_o_i
dva tedna nazaj sem jih vidla v Sarajevu za 35 evrov (v uradni trgovini), na pijaci (pa ne Baščaršija) pa visoke za 10, nizke pa za 5 evrov...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: allstarke
26.6.2014 17:19:50   
kajalin*
torej v Sarajevo po all starke,najcenejša varianta user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: allstarke
26.6.2014 17:47:48   
malaMravljica

IZVIRNO SPOROČILO: kajalin*

torej v Sarajevo po all starke,najcenejša varianta user posted image


jaaaa. Ce pa rabis original hlace Tommy Hilfiger pa gres v Turcijo, jaz sem nov model barvast jeans kupila za 35 eur user posted image

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: allstarke
26.6.2014 18:15:29   
mateyka
aha, to misliš take cenovno ugodne originale po nekaj evrov:
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: allstarke
26.6.2014 18:26:58   
LuLu
user posted image

Ali star so se pri nas prodajale, ne vem, če se še user posted image

poceni, iste na videz kot original, življenjska doba pa pojm animam kako je dolga

< Sporočilo je popravil LuLu -- 26.6.2014 18:28:02 >

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: allstarke
26.6.2014 18:36:10   
mateyka
ali pa: http://www.bolha.com/iskanje?q=all+star&page=5

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: allstarke
26.6.2014 19:33:29   
skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

dva tedna nazaj sem jih vidla v Sarajevu za 35 evrov (v uradni trgovini), na pijaci (pa ne Baščaršija) pa visoke za 10, nizke pa za 5 evrov...


Jaz oz. moz si jih je vedno kupil v Sarajevu, ker pri nas so 70e, tam pa 70 njihovih mark. In tako je z vecino sportne opreme, v original trgovinah. Se full splaca ce si glih dol.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: allstarke
1.7.2014 15:04:48   
HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana


IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

dva tedna nazaj sem jih vidla v Sarajevu za 35 evrov (v uradni trgovini), na pijaci (pa ne Baščaršija) pa visoke za 10, nizke pa za 5 evrov...


Jaz oz. moz si jih je vedno kupil v Sarajevu, ker pri nas so 70e, tam pa 70 njihovih mark. In tako je z vecino sportne opreme, v original trgovinah. Se full splaca ce si glih dol.



Dej, Skuštrana, javi, če boste šli kaj dol po nakupih, ti znaš zvohat fajn in dobre, poceni stvari ... - Gurkule pa to... Res bi mi ubodla kake cenejše...

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: allstarke
1.7.2014 15:50:47   
gsatalema

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

dva tedna nazaj sem jih vidla v Sarajevu za 35 evrov (v uradni trgovini), na pijaci (pa ne Baščaršija) pa visoke za 10, nizke pa za 5 evrov...



Mi pa v Banja Luki za 10 e visoke in na las podobne originalu user posted image
user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?