|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Srbeča koža
12.11.2014 14:52:54   
Anonimen
Moram povedat, da sem totalno prestrašena!! Od včeraj zvečer me srbi koža. Sicer ni tako hudo ampak čutim pa! Srbijo me pa noge(med gležnji in koleni), roke do komolcev in lasišče občasno pa tudi malo obraz. Sem malo poguglala in kaj piše?! Vsepovsod samo o nosečniški okvari jeter! To je sicer moja četrta nosečnost(33tednov) in nikoli nisem imela takšnih težav..ali pa samo nisem zganjala panike. ne vem. Skratka moja sestra je imela to v vseh treh nosečnostih(srbečico namreč) ampak nikoli ni bila na nobenih preiskavah in vsi otroci so se rodili zdravi. Bolj jo tudi pripisujejo prvim nosečnostim in potem vsaki nadaljnji, če je bila prisotna v prvi. Vem, da je možno da srbi zaradi hormonskih sprememb samo vseeno: panika je tu! Bom pa itak jutri omenila ginekologinji. Ima katera izkušnje s srbečo kožo? Kakšna tolažilna beseda bi mi kar prav prišla:(
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Srbeča koža
12.11.2014 16:22:17   
m_o_i
ja, je znalo srbet ko sam satan.
sicer prva in edina nosecnost, sem pa tudi jaz omenila ginekologinji in mi ni niti omenjala kake okvare jeteruser posted image
to pac pride v paketuuser posted image
le glej, da ne bo kake skode zivcnost naredila user posted image , za svoj mir pa le vprasaj tudi zdravnikeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Srbeča koža
12.11.2014 16:44:20   
Anonimen
hmm..samo si pa prekmal rodila? Predvidevam glede na težo in velikost tvojega malega :)
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

ja, je znalo srbet ko sam satan.
sicer prva in edina nosecnost, sem pa tudi jaz omenila ginekologinji in mi ni niti omenjala kake okvare jeteruser posted image
to pac pride v paketuuser posted image
le glej, da ne bo kake skode zivcnost naredila user posted image , za svoj mir pa le vprasaj tudi zdravnikeuser posted image


(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Srbeča koža
12.11.2014 16:47:52   
m_o_i
ja, dva tedna pred rokom sem imela urgentni CR (zahirancek).
so naredili nekaj preiskav in niso nasli vzroka(sumim pa na nekaj-zadnji mesec sem bila zivcna razvalina).
se to: UZ mi je G naredila cisto na vsakem pregledu, ker je bila specializantka in ker je imela novo aparaturo. tako da se je nekaj "zgodilo" tocno v zadnjem mesecuuser posted image


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Srbeča koža
12.11.2014 18:19:41   
Anonimen
hmm..pa misliš, da bi bili živci vzrok? Ali situacija zaradi katere si bila živčna? No, samo da se je vse dobro končalo. Vidim da je potem hitro vse nadoknadil :)

(odgovor članu m_o_i)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Srbeča koža
13.11.2014 11:59:19   
bskrle
Takoj k G! S tem se ni za hecat. Meni se je to pojavilo šele v peti nosečnosti.


_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Srbeča koža
14.11.2014 10:43:57   
Anonimen
bskrle: kako pa te je srbelo? Ker pri meni ni ravno tipična srbečica ampak izleda kot bi me nekdo narahlo zbadal s šivanko ali pa kot čisto rahli mravljinci..
sem pa imela prejšni teden prekontrolirane jetrne teste(vse razen žolčnih kislin) in je bilo vse v mejah normale. če pa do 24.11. ne bo boljše oziroma bo celo slabše imam pa obljubljeno kontrolo tudi žolčnih kislin. mi je bilo rečeno, da dokler ne gre za nevzdržno srbečico(ko se moraš čohati skoraj non stop) se lahko pomirim, da je bolj verjetno da hormoni nagajajo...bomo videli!

IZVIRNO SPOROČILO: bskrle

Takoj k G! S tem se ni za hecat. Meni se je to pojavilo šele v peti nosečnosti.



(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Srbeča koža
15.11.2014 13:52:34   
Katy78
Jaz sem to imela v obeh nosečnostih in sploh ni res, da te mora nevzdržno srbeti. Prvič me je malo bolj ampak ne da bi se ves čas čohala, v drugo me pa skoraj ni, pa je kljub vsemu šlo za isto stvar. Kakor koli, Pušenjak pravi, da če se ne razvije v prvi nosečnosti, da se tudi v drugi ne, razen če bi bil oče otroka drug moški. Točne razlage, zakaj je temu tako, se pa ne spomnim več. user posted image Edina varianta, da se v drugi nos. razvije v prvi pa ne, je, če bi šlo za kakšno, ne na nosečnost vezano okvaro jeter.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?