|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posvetovalnica 3-meseci
28.9.2005 21:14:01   
Anonimen
Tako, pa je danes za nama. Ampak na žalost nič dobrega. Mogoče se preveč sekiram, ampak ne morem si pomagati.
Ko je zdravnica videla mojega malega jokati, nama je že pisala napotnico. Predlagala je, da bi opravila preiskave, saj se mali malo preveč trdega naredi, ko se joka. Verjetno sumi na hipertonus. Zdaj sem pa čisto preč, ker se bojim, kakšne preiskave vse mu bodo delali, revčku mojemu. Omenila je samo UZ glavice in rekla, da naj preiskave nič ne bi bolele, trajajo pa lahko par dni. Sicer pa je od zadnjič fajn pridobil na teži (800 g) in zrastel za 6 cm, je pa samo dojen.
Ali ima morda katera od vas izkušnje, kako je s temi preiskavami v otroški bolnišnici v MB? Koliko časa trajajo in kaj naj imam poleg za malega? Pleničke, bodije, pižamico...vse?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: posvetovalnica 3-meseci
29.9.2005 8:34:51   
Anonimen
No ja, toliko o tem, ko nekdo nekaj resnega vpraša in mu nihče ne odgovori. Ko pa kateremu malemu lasek odpade, se takoj sto žensk oglasi, in tolaži. Ok, nič hudega. Mi pakiramo za v bolnišnico, tukaj pa gotovo nič več ne bom pisala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: posvetovalnica 3-meseci
29.9.2005 10:52:23   
spacey
Naly.. mi žal nimamo takih izkušenj, zato ti ne znam nikakor svetovat. Držim pesti, da bo z Lukasom vse dobro in da bosta čimprej doma iz bolnice. Ne se preveč sekirat, ker kolikor sem tukaj prebrala ni to nič hudega in se s terapijami da veliko narest in popravit.

Srečno in velikega cmoka Lukasu, tebi pa močen objem!

Bodi močna in javi kako je z malčkom.

Lp


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: posvetovalnica 3-meseci
29.9.2005 10:56:39   
Jessy
Tudi mi nimamo takih izkušenj in smo tudi en mesec mlajši. Sem pa zadnjič govorila z znanko, katere fantek je imel mišični tonus in se je pohvalila, da sta bila ta zadnjič na fizioterapiji in da je vse v najlepšem redu. Fantek pa je star 10 mesecev. Vem pa ne, kdaj so mu to ugotovili!
Vsekakor se ne preveč sekirat, ker to res ni nič hudega in se lepo pozdravi!
Srečno!

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: posvetovalnica 3-meseci
29.9.2005 10:58:29   
morskadeklica
Tudi jaz nimam teh izkušenj, tako da ti ne znam svetovati. Mogoče bi morala naslov zastaviti malo drugače, npr. jaz sem pričakovala, da bo debata v smislu: koliko kg in cm so imeli vaši pri 3. posvetovalniciuser posted image .
Upam, da se bo vse lepo rešilouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Spiš med dojenjem? Na to moraš paziti!
Na internetu lahko najdeš veliko napačnih informacij o spanju in dojenju ter o tem, da je to vedno nevarno.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?