|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Do kdaj se obrne plod?
20.9.2005 19:42:46   
BlankaT
Sem v 30.tednu in mi je včeraj na UZ ginekolog ugovotil, da je naš-a še vedno v ležečem položaju. Sem nekaj mamic vprašala po izkušnjah in skoraj vse so mi rekle, da je bolj malo možnosti, da se še obrne z glavico navzdol. Sedaj pa me je malo strah poroda. Že tako imam zelo dolge popadke, ker se ne odpiram hitro, poleg vsega pa imam še kilo na levi strani.

Ali ima katera izkušnje in kako se je končalo? Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor.

Lp, Blanka .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Do kdaj se obrne plod?
20.9.2005 20:19:19   
ZARA
Joj, nič se ne sekiraj ima še dovolj časa...meni se je obrnila v 36 tednu...in lepo se je končalo!
Srečno!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Do kdaj se obrne plod?
20.9.2005 21:08:10   
pegy
Tako kot pravi ZARA nič se ne sekiraj tvoj ima še kar nekaj časa pri meni se je v 36 tednu obrnila v ležeči položaj in na koncu se je rodila z CR pa se je vse dobro končalo. Ti kar lepo uživaj v nosečnosti in veliko sreče zate in tvojega dojenčka.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Do kdaj se obrne plod?
20.9.2005 21:16:21   
Katja6
Meni se je obrnil prejšnji teden, do PDP pa imam še 9 dni. Nič skrbet, vse se porihta - tako al pa drugače.

So me pa tud prvič strašil, da je narobe obrnjena, pol pa grem kakšen teden preden sem rodila na UZ k gineku, ki je znan kot tečnoba, mi je pa reku, da bi blo bolš da bi bil marobe obrnjen kot pa da je tako velik. Pa ni blo nič tako gromozanskega, da se ne bi dal zdržat.

Srečno do konca
Katja

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Do kdaj se obrne plod?
20.9.2005 21:55:07   
BlankaT
Najlepša hvala za odgovore in pomirjajoče besede. Sem kr bolj vesela .Sedaj bom držala pesti in upala, da se bo obrnil-a.

Lp, Blanka

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Do kdaj se obrne plod?
21.9.2005 13:48:21   
Andy13
BlankaT, še moj tolažilni post.
Tudi jaz sem v 30. tednu in sem bila danes na pregledu. Moja pikica je menda že z glavico navzdol, vendar tudi če ne bi bila, mi je ginekolog (večkrat) poudaril, da ima otrok pravico do 35. tedna ležati kakor mu paše. No, ponavadi se otroci sami obrnejo in če se ne po 35. tednu, pa probajo narediti zunanji obrat.
Nikar se ne sekiraj, saj bo še vse O.k.!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Do kdaj se obrne plod?
21.9.2005 16:26:27   
pinka1
Blanka T! Sicer sem sama šele v začetek 24. tedna, ampak sem zadnjič svojo G, vprašala kdaj se pikica obrne, pa je pojasnila da se jih večina do 30. tedna, potem še v 30% primerih do 36. tedna, pol pa še itak sam 4% ostanejo neobrnjeni. Ni panike.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Do kdaj se obrne plod?
21.9.2005 16:31:58   
eva1
Jst ne vrjamem v te 4%, ki niso v glavični ustavi-pomoje jih je veliko več...meni se je mali v tam nekje v 26 tednu obrnil na rito in do konca tako ostal, prav tako moji sestri...obe rodili s CR...ampak sedaj še ni panike za delat...pa srečno!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?