|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   glasba za dojenčka
26.9.2005 21:04:52   
2ursae
najprej en lep dober večer in user posted image  vsem. Pred kratkim sem postala mamica user posted image  in s foruma "Čvekanje v pričakovanju" se bom preselila k vam user posted image .

Za hec bi vas vprašala za mnenje - danes se je moj možek sprl s svojimi starši zaradi glasbe, ki jo vrtiva doma in jo posledično, seveda, posluša tudi najin enajstdnevni sinko. Spor je nastal zaradi naše Siddharte. Midva jo namreč občasno vrtiva doma, naš Anže ima rad, če mu zraven pojem, njegovim staršem pa se to zdi nevarno za otročičkov razvoj. Priporočata Mozarta oz. se jima zdi vprašljivo vse, kar je udarnejše. 

Ste ve kaj pazile, kaj vaši dojenčki poslušajo? Kaj menite, je Siddharta too much?

pozdravček user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: glasba za dojenčka
26.9.2005 21:25:47   
Janika
Mah ne se sekirat, poslušta sidarto če vama paše, moj otroček je full srečen ko se voziva v avtu in poslušam radio, seveda posluša tudi on, kaj sliši ne vem, se pa nič ne pritožuje. Po mojem sam glasnost lahko negativno vpliva na dojenčke. Vemo pa da se hitro pritožijo če jim ni kaj všeč.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: glasba za dojenčka
26.9.2005 21:26:29   
žabec
Pozdravljena, mlada mamica!user posted image

Midva z mojim dragim sva tud bolj v drugih vodah,kar se muzike tiče.
Moj user posted image je že v trebuščku poslušal metal, pa rock, pa tud našo domačo glasbo in tko je tud še zdejuser posted image . Najbolj mu je všeč Axel F od Crazy frog, pa Whiskey in the Jar od Metallice. Aja, pa en komad od Wernerja mu je tud noro dober. Najbolj je vesel, ko dam radio mal bolj naglas in pleševa in pojeva. Tko vriska zraven, da je veselje.user posted image
Kar se pa tiče otrokovega razvoja in glasbe, ti pa ne vem povedat nič. Sej, ko bo čas, bo tud naš user posted image poslušal otroške pesmice. Mam tud klasiko doma, ampak za to moraš bit v pravem feelingu, da bom pa user posted image morila s tem, mi pa ravno ni, no.
Tako je moje mnenje. Pa lep večer še naprejuser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: glasba za dojenčka
26.9.2005 21:28:17   
Spicy Black
Ne vem za vašga..pri nas je tako, da če joka in ga nič ne potolaži je na vrsti glasba user posted image . Doma imamo cd ploščo iz porodnišnice in jo dam tolk naglas, da začne user posted image  poslušat pol pa zmanjšam na sobno jakost. Vse pesmice gor so luštne, le to me moti, da ko ravno user posted image  napol spi je na vrsti Čuk se je oženil (ki je mal hitrejša) in mali ima spet odprte oči user posted image .

V avtu pa tega cd-ja ni in se predvaja glasba od Green Day, Bon Jovi, BackStreet Boys...skratka kar je posneto. Postopek je pa isti kot doma...

Aja še to, user posted image  je star 4.5 mesecev.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: glasba za dojenčka
27.9.2005 10:02:50   
LONA13




Našemu je pa najbolj všeč, če je bolj razgrajaška muzika. Na Rolling Stones se je navadu že ko je bil v trebuhu, tud Bowiea se ne brani...

Mislm da otroku nimaj kaj škodit




_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Spicy Black)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: glasba za dojenčka
27.9.2005 19:46:43   
PBJ
Kar poslušajte glasbo, kakšno si želite poslušati. Vsaka družina ima svoj glasbeni okus. Glasba pa otroku koristi. Poleg teg pa otroci, ki živijo v zvočnem okolju, kjer ni samo tišina, prej razvijejo govor.

Jaz mojemu non stop pojem, tako da me vsi sprašujejo, če ga hočem že pesmice učitiuser posted image . Pa naj si mislijo, kar si hočejo.user posted image user posted image
Poleg tega pa poslušava otroške pesmice, instrumentalno glasbo pa tudi glasbo na radijski postaji. Nekako sem mnenja, da je treba otrokom ponuditi različno glasbo, saj jih je treba navajati na strpnost do različnih glasbenih zvrsti...

LP

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: glasba za dojenčka
27.9.2005 22:37:33   
pravljica
instrumentalna tako za ozadje, če se spomnim...da bi jo prav aktivno poslušala user posted image
drugače pa pojeva in pleševa in telovadiva na otroške pa na takšne ki jih znam jaz zraven pet (šifrerjev martinov lulček je zakon user posted image  )...v glavnem, če meni ni všeč, je pa res ne dajem gor

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: glasba za dojenčka
27.9.2005 23:03:04   
PBJ
Veliko otroških uspavank je v instrumentalni izvedbi - pa ne samo uspavanke. Ni nujno, da je samo za ozadjeuser posted image

lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako dojenček "reče" RAD TE IMAM?
Dojenček rad gleda obraze, maminega pa ima najraje, zato ji nenehno namenja nežne poglede. V bistvu vsakokrat ko dojenče...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?