|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 7:24:20   
fionaP
Jaz sem marčica - rok imam na dan žena in kot sem gledala po koledarčku, bom delala do novega leta.
Porodniška se mi začne februarja, dopust za leto 2006 in 2005 bom pa skombinirala tako, da mi po novem letu ne bo treba več v službo.
Mika me celo, da bi si že po božiču vzela dopust..
Pa ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 7:40:59   
Anonimen
tako kot ti..do porodniške, pa še prej bom porabla tistih 10 dni dopusta za l 2006 k ga morm da ne zapade.

lp, lara

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 7:58:39   
sazi
Rok imam 13.2., na porodniško grem cca 17.1. (nisem še točno računala), tako da januarja ravno porrabim tistih 10 dni dopusta od leta 2006, ki bi mi drugače zapadel. Drugo polovico decembra bom porabila še 2 tedna letošnjega dopusta, prej bomo pa videli, kako se bom počutila in če me bo večji trebuh preveč obremenjeval pri dolgi vožnji z avtom in če bo sedenje 8 ur neprekinjeno za računalnikom puščalo slabše posledice - v tem primeru bom šla še za zadnjih nekaj tednov na bolniško (ampak ne več kot za 1 mesec - raznim komisijam in podobnemu se ne mislim izpostavljat, ker upam, da ne bo nič kaj tako kritičnega narobe z mano) - torej načeloma ostanem doma 2-3 mesece pred porodom.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 8:03:37   
štručka
Marčice...blagor vam, ker boste lahko izkoristile toliko dopusta in šle toliko prej na porodniško .

jest grem predvidoma nekje z novim letom. Bom videla, koliko letošnjega dopusta si bom do takrat privarčevala, ampak verjetno ne veliko.


(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 8:21:19   
Tina76
Čao!

Lepo enim! Nam v šolstvu pa ne pustijo izkoristit dopusta(vsaj na naši OŠ). Je šefica rekla da gre dopust v fond ur ki jih moramo opravit da smo lahko med počitnicami doma. Kakšna neumnost.

Če je še katera zaposlena v OŠ naj mi please pove ali je tudi pri njej tako. Malo mi je mimo vse to.

Bom prav prisiljena na bolniško če bom zadnji mesec preveč okorna.


Bye

Tina

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 8:25:45   
marty5
Jaz imam podoben plan. Porodniška se mi začne 29.1.2006. Imam na zalogi še 2 tedna letošnjega dopusta, januarja pa dobim novega. Tako da bom 2 tedna porabila v drugi polovici decembra, 2 tedna novega v januarju, 2 tedna pa bolniške. Mi je že osebna zdravnica svetovala, da vzamem v januarju bolniško, ker bo takrat najbrž gripa, pri otroku pa se bo delalo živčevje in naj se ne bi po nepotrebnem izpostavljala.

Ja, rok pa imam 25.2.06.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 8:39:08   
simonas
Jaz imam pa še 20 dni dopusta, tako da bom že ves december na dopustu. Baje mi še za drugo leto pripada dopust, ki pa ga bom izkoristila na koncu porodniške, kolikor bo treba. S 1.1. pa tako moram v službo, da ne bo zbrke.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 9:12:14   
mml
PDP imam 4. decembra, porodniško nastopim 6. novembra, sem pa že veselo na dopustu, ker moram izkoristit ves letošnji dopust, ker bi mi sicer propadel.
Moram priznati, da mi kar ustreza, predvsem, ker ni treba zjutraj vstajat, ko zvoni ura...sicer imam pa še sto stvari, ki bi jih rada naredila, preden pride dete na svet

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 9:32:08   
Andy13
PDP imam 30.11.
V službi bom do sredine oktobra, z 02.11. pa nastopim porodniško.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 9:54:56   
nuka
PDP imam 4.2., porodniško nastopim 7.1., porabila bom še nekaj dopusta in če bo vse po sreči bom ostala doma s 24.12     .

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 10:03:34   
sazi
MML, koliko pa imaš vsega dopusta, da si na dopustu že sedaj in vse do 6. novembra?

Simonas, sicer ne vem, kdaj nastopiš porodniško in kako boš koristila dopust, naj te samo opozorim, da dopust, ki ga boš dobila za leto 2006 sicer lahko preneseš v 2007, vendar ne celega; 10 dni dopusta moraš porabiti v letu, za katerega velja, drugače ti zapade. Meni bo zapadel 1 dan dopusta, ker ga bom pred nastopom porodniške v januarju lahko porabila samo 9 dni (če mi ne prestavijo PDP-ja). Skratka želim ti, da ti ga uspe ustrezno porabiti in da ti ga ne bo nič zapadlo.
LP

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 10:27:03   
Nannn
Jest pa imam PDP 10.01.06 in bom doma od pribl.01.12. dopust za 2006 bom izkoristila naslednje leto decembra in se vrnila v sluzbo pibl.01.01.2007

Nannn

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 10:37:12   
Pajaca
Porodniško začnem 19.11, imam še 3 dni dopusta za porabit (sem bla raje poleti doma, kot pa v tem vremenu) do takrat bom delala. Če bom zmogla vožnjo in delo za računalnikom. Če ne bom šla pa na bolniško za en mesec. September se mi zadnji šteje v izračun za porodniško in te dva tedna bom že še tu. Vendar mislim, da me tam sredi oktobra ne bo več v službi, vsaj prvič me je vožnja res precej zdelala.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 13:54:03   
Anonimen
sazi, zakaj pa ne rečeš, naj ti PDP za 1 dan prestavi? Dete se bo itak rodilo takrat, ko se samo odloči. Mene je g. vprašala, kateri datum mi je lepši, da mi ga napše OK, šlo je za dan gor/dol.

Jaz grem v službo še samo 13x, imam namreč še 17 dni letošnjega dopusta. Porodniško pa nastopim 3.11.

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 14:02:07   
amy26
PDP imam 16.11.2005, porodniško nastopim 19.10.2005
če se bom dobro počutila bom še delala, čeprav bi bila že sedaj najraje doma.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 16:18:54   
Minka Pobalinka
PDP imam 7.12, na porodniški bom od 26.10, do takrat sem pa itak na bolniški..

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 16:26:44   
soncicaT
Jaz pa bi z veseljem hodila čimdlje v šolo...če se le bom počutila vredu...

Mi ni za bit doma..

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 17:32:03   
Udb
JAz sem oram pa mal pohvalit - danes je namreč prvi dan moje porodniške!! Pa še pred tem sem bila zdaj 2 tedna doma, da sem porabila letošnji dopust!

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 19:35:44   
Lumpi
Jaz sem na bolniški po 4 ure, sicer pa začnem z porodniško nekje 24.12, rok pa imam 19/01-06. Pa samo še 5 dni dopusta za l. 2005 mi je še ostalo.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
19.9.2005 19:53:48   
Anonimen
PDP imam 25. decembra, na Božič, ker pa višina moje porodniške ni odvisna od moje plače, sem se odločila, da bom delala do konca novembra in ostala doma s 1. decembrom, če bo, seveda, vse v redu. Drugače pa smo dogovorjeni, da že zdaj lahko manjkam, kadarkoli želim, in tudi neham z delom, kadar bom hotela. Tako ali tako bo potem namesto mene delal moj dragi.

(odgovor članu fionaP)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
20.9.2005 10:26:15   
BaGSi
rok 5.2.2006
nastop porodniške 8.1.2006
verjetno bom po 20.12.2005 doma

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
20.9.2005 11:00:11   
radovednica_
ojla

rok imam tako kot bagsi 5.2.2006 tudi porodniško nastopim 8.1., mam pa še nekaj malega dopusta tko de bom od božiča naprej doma.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
20.9.2005 12:04:56   
Ezi
Jaz imam rok 2 dni za BaGSi in radovednico_.
Se pravi se mi porodniška začne z 10.1. Pokoristila bom tistih 5,6 dni novega dopusta od novega leta in če mi bo še kaj ostalo letošnjega. Slabo kaže. V službi pa se mi tudi ne da biti več
BaGSi in radovednica_ ali potem tisti dnevi dopusta (5 od 10-ih) propadejo?

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
20.9.2005 12:34:36   
Eviii
uuuuuuuu, kako ste me presenetile z vašimi kalkulacijami za dopust, bolniško, porodniško... jaz o tem sploh še ne razmišljam. rok imam 25.2. porodniška mi pripada z 28.1. trenutno imam še za izkoristit cel letošnji dopust (zadnji dan lanskega dopusta sem koristila letos junija). sicer grem oktobra za 6 delovnih dni na dopust. razišljam pa o preostalih 21-ih dneh in še celem dopustu za drugo leto oziroma o vsaj 10-ih dnevih, ki jih morem koristit, da mi ne propadejo. po mojem bom doma od nekje sredine decembra, čeprav imam še ena predavanja 12. in 19. januarja (ta dva dni pač ne bom na dopustu, ampak bom delala). drugače pa imam fajn službo (čeprav se morem z obale vozit v ljubljano) in mi dopuščajo delo glede na dojenčkovo počutje...

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Nosečke, do kdaj boste v službi?
20.9.2005 13:50:47   
BaGSi
Ezi - nimam pojma, če mi bo kaj dopusta propadlo... prvič slišim... sicer pa delam v privat firmi in je to tako ali tako stvar dogovora

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?