|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bruhanje in driska
24.9.2005 21:12:02   
tasika12
Pozdravljene,
moram priznati da sem v skrbeh, saj moja 6 in pol mesečna punčka že cel dan po malem bruha in tudi drisko je dobila. Mislite da je kriva hrana, saj smo danes, kolikor sedaj razmišljam dali na pokus kar nekaj različne hrane. V dopoldnevu najprej sadni sokec, nato za kosilo malo krompirčka in zelja, v popoldnevu pa še kakšno žličko skutke. Vse sicer v zelo majhnih količinah. Preješnja dva dneva pa sem pričela uvajati juhico. Mislite da je krivo preveliko mešanje hrane?
Lepo prosim za nasvete.
Hvala.
Nataša 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bruhanje in driska
24.9.2005 21:18:57   
muki1
ZELJA?
Možno, da ji zelje ne ustreza, se mi zdi, da je še malo prezgodaj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
25.9.2005 9:48:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tasika12)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bruhanje in driska
25.9.2005 10:32:27   
tinatona
Haj!

Lahko da je od zelja...Lahko pa je zbolela. Če bo danes še imela drisko in bruhala jo odpelji k dežurnemu zdravniku. Kako pa se sicer obnaša? Ima kaj vročine?
Zdaj je namreč spet kar veliko okužb z rotavirusi, tako da jo malo opazuj...

LP Tina

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bruhanje in driska
25.9.2005 11:32:04   
Anonimen
Naš 14-mesečnik je ravno prebolel rota virus. Trajalo je celih 10 dni, da je driska minila. Bruhal je, pa slabo se je počutil. In samo spal bi. Dobil je tudi rahlo vročino (najvišja je bila 37,9).

Mami, pusti zdaj zelje. Uvajaj samo eno hrano na 3 dni, da boš videla, kako ji odgovarja.

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bruhanje in driska
25.9.2005 12:49:28   
Pi-kica 1
Po moje ji tudi ponujaš preveč nove hrane naenkrat. Jaz sem uvajala novo hrano na tri do štiri dni in vedno le eno naenkrat. Počakaj do jutri, če ne bo bolje, pa k zdravniku.

LP

Pi-kica

(odgovor članu tasika12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bruhanje in driska
26.9.2005 15:26:41   
Anonimen
Tasika, kako je z drisko? Je minila?

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bruhanje in driska
26.9.2005 16:07:55   
Anonimen
Zelje jtudi odraslemu povzroči drisko,če je preobčutljivo črevesje,kaj šele tako majhnemu otroku.
Počakaj še s zeljem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?