|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Oblačenje
13.10.2005 12:51:27   
golobicka
Ojla!
Mene pa zanima naslednje. V porodnišnici so nam povedali, da naj naše pikice oblečemo v dve benkici, ki se zavežete od zadaj, nato pa daš gor čez pajaceka. Mene pa zanima, kaj pa v primeru, da mu oblečem body? A mu moram da ti gor dva, dal mu najprej oblečem benkico za zavezat, gor čez pa body?
Pa še to, ko greva ven, kako ga naj oblečem. Ven bova zečela hodti čez približno 14 dni, kajti zdaj je naš zakladek star točno en tedenuser posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce hvala vam za vaše odgovore, ki mi bodo v veliko pomoč, kajti to je moje prvo dete!

Lp in polupčkajte svoje sončke
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Oblačenje
13.10.2005 13:04:37   
Urša
Jst sm ji dala čez bodi še majčko z dolgimi rokavi, pol pa pajacka. Benkic nisem kej preveč uporabljala, lahko pa daš še eno čez bodi. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu golobicka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Oblačenje
13.10.2005 14:53:41   
Olivija
Jaz tamali tudi oblečem čez body še eno majčko, včasih ji dam pa tudi še en body čez, sploh če je zelo fleten, ker se mi ga zdi škoda samo za spodaj user posted image .  Za ven bo pa odvisno od temperature, naša trenutno zunaj spi (stara 7 tednov) in ima oblečeno eno plišasto jakno, pa še pokrita je in pod hlačami ima žabice.

LP  

(odgovor članu golobicka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Oblačenje
13.10.2005 16:37:04   
Dejča
Jaz jo oblečem v bodi, toplejšo majčko in zdaj še jaknico, ker je že bolj hladno. Spodaj pa žabe, nogavičke, hlače in copatke - pa kapo, čeprav je ne mara.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Oblačenje
14.10.2005 16:19:48   
golobicka
Aja pa šw to!
Danes sem mu oblekla čez benkico body, ki sem ga zapela čez plenice(povijam ga v pampersko+tri plenice, tako povijajo v mb porodnišnici do 3 mesecev, čeprav je z kolki vse ok), in sem body komaj zapel, pa še št. 62 sem mu oblekla. Drugače mu je vse št. 56 šše mal preveliko.
A mu naj body zapnem takoj ko mu dam gor pampersko, nato pa ga še povijem v bombažne plenice.

Hvala, pa upam da ne kompliciram preveč. Pač zaskrbljena mamica!

(odgovor članu golobicka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Oblačenje
14.10.2005 18:53:50   
sky
Ja, golobicka, body zapreš po pamperski, potem pa poviješ še v vse ostale plenice. Jaz sem imela prvič isti problem, pa me je patronažna "razsvetlila"user posted image .
Novopečene mamice pačuser posted image !


_____________________________

BK.

(odgovor članu golobicka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?