|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost v 19. tednu
3.10.2005 14:26:24   
katjandraž
Punce, pomoč, prosim! Sem v 19. tednu user posted image . Že 12 dni sem kar močno prehlajena. Začelo se je z vnetim grlom in splošno slabim počutjem. Po 4-ih dneh sem obiskala osebno zdravnico, ki je ugotovila le nekoliko povečane levkocite v krvi (mislim, da 11,8), sem na bolniški. Tri dni kasneje je bilo nekoliko boljše, nato se mi je v petek poslabšalo, grlo me je spet začelo močneje boleti, nos je venomer poln, začela sem izkašljevati gnoj. Pila sem čaje z limono, jedla dovoljene tablete za grlo, nos izpiram s fiziološko raztopino. Grlo je že od včeraj v redu, je le še rahlo pordelo, še vedno izkašljujem, včeraj zvečer pa se mi je pojavila še močna slabost, ki je trajala vso noč in še vedno mi je zelo slabo user posted image . Naj povem, da v nosečnosti drugače nisem imela nobenih slabosti.
Tudi otročka ne čutim ves čas, vsak dan. Sem že pisala enako pismo dr. Pušenjaku, ki pravi, da se do 25., 26. t sme zgoditi, da ga ne čutim vsak dan ali celo dva dni zapored. Glede moje bolezni se ni opredelil.

Se je kateri izmed vas zgodilo kaj podobnega, da je imela prvo slabost šele tako pozno?! Sem razmišljala, če sem kaj takega pojedla, pa nisem. Kakšne trebušne gripe pa tud nimam kje dobiti, k sem skoz doma, da se bom ja prej pozdravila. Mož in sin sta pa zdrava, le nos imata zabasan. Hvala, čuvajte se!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost v 19. tednu
3.10.2005 14:32:25   
Eviii
jst ti priporočam, da čimprej pokličeš osebno zdravnico al pa ginekologa. jst sm tudi noseča 19 tednov. in včiri sm bolj malo čutla otročička, danes pa skori nič. je mel hudo noč v soboto, ko je celo noč (in resno mislim celo noč) brcal in ni pustil mamici ninat... pa je po mojem tko utrujen-a, da se more malo spočit...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost v 19. tednu
3.10.2005 14:39:46   
GILDA
če ti kaj pomeni jaz sem od petka ful čudna,...do zdaj nikoli nič od petka dalje pa neka čudna slabost pa,..non stop sem na WC,..pa nos me tudi malo muči,...danes se že od zjutraj borim z glavobolom,...aja sem tudi nekje v 19 tednu,...vse povezujem z vremenom,...mogoče pa je kakšna viroza okoli,..jaz počakam še jutri, če ne grem k zdravniku,...

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost v 19. tednu
3.10.2005 14:57:59   
Eviii
joj, gilda... danes ne bom zraven tebe na jogi... če si kej staknla, bom jst to tkoj dobila... in še pot me čaka naslednje dni user posted image

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu GILDA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost v 19. tednu
3.10.2005 15:04:09   
MarijaPo
Ne izkljucit moznost trebusne gripe! Jaz sem jo imela lani in mi je bilo ful slabo, tko da, tudi ce nic ven ne hodis, ti jo lahko moz/mama/... prinese, ceprav ni bolan/a.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?