|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj še kaj zraven mleka?
2.10.2005 21:33:11   
Nejči
Zanima me, kdaj ste svojim dojenim otrokom ponudile še kaj zraven mleka (kašice, fruteke oziroma kaj drugega)?


Lp,
Nejči 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj še kaj zraven mleka?
2.10.2005 21:36:10   
pravljica
meni je bilo rečeno do 6. meseca nič...pred 6imi leti sem pri 3 mesecih in nekaj začela z jabolčnim sokom

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Nejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj še kaj zraven mleka?
2.10.2005 21:37:57   
morskadeklica
Imela sem namen začeti pri 6 mesecih, pa mi je tamala full malo začela jesti mleka, pa smo začeli dodajat že pri 4 mesecih. Zdaj je že skoraj vse (pri 7 m)



_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj še kaj zraven mleka?
3.10.2005 15:48:03   
Nejči
Morska deklica, kaj si pa začela dodajat in koliko? Pri dopolnjenih 4-ih mesecih ali na začetlu? Jaz namreč komaj čakam, da bom lahko začela še kaj zraven dojenja, saj se z malo full mučiva pri dojenju že od vsega začetka - zdaj je stara 2,5 meseca - ker vleče samo, ko full teče potem pa začne jokat in si moram ven izčrpat in ji dat po flaši!

Nejči

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj še kaj zraven mleka?
4.10.2005 13:40:46   
Blink1



Moja je sicer jedal adaptirano mleko. Sokove in kašice sem ji začela dajati pri 4. mesecu oz. nekaj dni prej. 



(odgovor članu Nejči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj še kaj zraven mleka?
4.10.2005 18:33:56   
Naja31
Moj sonček bo naslednji teden star 6 mesecev in do zdaj ni še okusil nič drugega kot moje mleko.
Meni je to dojenje tok fajn user posted image , pa še malček je do zdaj samo z dojenjem zelo lepo napredoval, tako da res ni bilo potrebe.

No, naslednji teden imamo posvetovalnico in bova začela z uvajanjem goste hrane.

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?