|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč...padla...
13.10.2005 7:00:58   
Wahoo RR




jutro

hitro bi prosila za pomoč...matr sem jezna sama nase...pa si človk ree, to se pa men ne more zgodit...
tamala mi je mal prej padla iz zakonske posteljice...vedno jo zjutri, ko se prvič zbudi rinesem k nama...moj je šel v službo...enako zadela njegovo stran s kovtri...in zaspive nazaj...
ne vem kako, ampka mene je očitno zmanjkal..in sam naenkrat slišim bum...

vglavnem, padla e dol...ne vem kams eje udarla...jokala je par sekund, potem pa na joški zaspala...in zdej spi...
sem klicala na urgenco, da vprapam na kaj bit pozorna...pa je rekla, da je to dobr da je zajokala...ampak da naj jo vseen pripeljem...

ima kera kej izkušenj  stem, vem da se je to že pisalo gor...
mal tolažbe, ker ona ne joka več, jest pa še kr :(

pazte na svoje sončke






_____________________________

Lp,
Wahoo RR


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 7:22:03   
Marogica
Pelji ji čimprej, da jo pregledajo. Ponavadi ni nič hujšega, ker so dojenčški še tako "elastični". Ne veš pa kao oz na kaj je padla, zato je bolje, da jo pelješ čimprej. Jaz bi jo.
Dosti sreče.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 7:44:05   
Špacka
Tudi meni se je to zgodilo, sem bila jezna kot user posted image
Če ne bruha, potem je v redu, nisem je nikamor peljala, ampak sem jo morala samo opazovati, po trenutnem šoku, ko je takoj zaspala, je po 20 minutah bila čisto OK.
Če ima buško, jo namaži z margarino, sicer naj bi takoj, samo jaz sem bila tako zmedena, da sem jo kasneje, ko sem malo prišla k sebi.Buška prej zgine.
Ne sekiraj se, vse bo v redu.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 7:47:10   
fipi
Ojla!

Ravno prejšnji teden se je to zgodilo mojemu sinu user posted image . Jaz sem klicala pediatrinjo in dobila isti odgovor kot ti " dobro, da je zajokal".

Pri hčerki se nam je to pogosteje dogajalo, pa sem rekla, da morem pri drugem otroku biti bolj pozorna in ......... user posted image

Jaz otroka nisem peljala k zdravniku, saj je normalno jedel nič ni bruhal... hvala bogu, da je vse uredu.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 7:54:57   
marjanaR
Hojla!
Tudi naša je izkušen padalec. Stara je devet mesecev, padla je pri sedmih, ravno tako s postelje. Malo je jokala, vendar se je hitro pomirila, buške ni bilo nobene, tudi k zdravniku nismo šli, samo malo bolj sem jo opazovala. Vse normalno. Je pa kriza, če se to zgodi. Tudi jaz sem bila čisto paf. Da boš bolj pomirjena, jo pelji k zdravniku, mislim pa, da verjetno ni nobenih posledic. Srečno!

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 9:34:35   
Blink1
Naša je tudi padla....prvič pri enih sedmih mesecih. In potem še večkrat.

Pozorna bodi na morebitno bruhanje ali izgubljanje ravnotežja. Ampak po moje ni sile. Neja je padla enkrat direkt na glavico in je imela samo biško (hvala bogu), drugič nekako na stran, zdaj pa se vedno kljukne, kjerkoli že prideuser posted image

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 9:55:28   
Hanna M.
Hojla,
moja hčerka (16 m.) je prvič padla očku iz zakonske postelje (50 cm) pri 7 m., meni pa pri 15 m. Obakrat je zajokala, po nekaj minutah pa se je potolažila in ni kazala nobeni spremenjenih znakov v obnašanju. Preventivno smo jo obakrat peljeli na urgenco, prvič so ji slikali glavo, drugič pa jo je zdravnik samo pregledal in dejal, da je vse o.k. in da naj jo za vsak slučaj samo opazujemo. Opazovanje traja dva dni; če začne otrok bruhati, se pojavijo krči ali se 'nenormalno' obnaša je potrebno takoj nazaj na pregled. Pa med spanjem smo jo morali budit na 2 uri, da smo videli, če je vse o.k. Pri nas padca na srečo nista pustila nobenih posledic, vendar nikoli ne veš, zato sem jaz raje malo bolj previdna, kot premalo. Sicer se mi je predusem drugič zravnik na urgenci kar malo nasmihal, (češ še ena pretirano panična mamica in dejal da je tudi njim hčerka, ki je en mesec mlajša od moje padla celo iz previjalne, ki je višja od postelje, pa ni bilo nič narobe z otrokom), jaz pa sem bila vseeno pomirjena, ko je mojo domnevo, da z Zalo ni nič narobe potrdil še zdravnik. Ko je prvič padla mojemu, sem bila jezna nanj kot user posted image , ko pa je meni pa bi se najraje požla od jezeuser posted image , user posted image ,saj sem bila zravenj nje in se mi je med obratom prekucnila čez rob. Če še tako paziš, se to lahko zgodi, ker so naši sončki tako urni, zato previdnost ni nikoli odveč.
Pobožajte svoje user posted image ,
Hannauser posted image

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 10:59:25   
Wahoo RR




no, punce, nalepša hvala za vaše izkušnje...
jaz sem jo vseeno peljala kar k naši zdravnici in je vse ok..
zdej spet lepo spančka...

ma sej to je hudič, k človk misli, da se to njemu pa ne more zgodit...
pa se - in to prehitro....
sem bla jezna sama nase kot huduč, ja....

Hvala vsem :)




_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč...padla...
13.10.2005 15:46:11   
taška30
Joj, kolk meni tale tema danes prav pride. Ker je naša punči ravno danes ponoči prvič padla z najine postelje.user posted image  Še zdaj mi ni jasno kako. Zbudim se, ker slišim jok, odprem oči in zagledam mojga moža, kako jo dviga s tal - je rekel, da je slišal pok in bil v sekundi pri njej.
Nisem jo peljala k zdravniku, ker izgleda čisto v redu, hvala še v mojem imenu za vse odgovore tule.

Sem pa ravno v Babycentrovih novičkah videla v akciji posteljno varovalo (sicer stane 5 jurjev) ampak ga bomo nabavli, brez dvoma.
Lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč...padla...
17.10.2005 10:24:07   
Wahoo RR




taška...tudi midva sva šla v petek po to postelnjo varovalo...in ti povem da je za en k....
ne vem kakšno posteljo imaš in kok se ti otrok premika...ampak pri nama nikakor ne pride v poštev...
dolžina je 1 m ali pa 1,35 m, če se ne motim...Sepravi bi midva rabila dva metrska..ker un ta drug je prekratek...
pol je pa še problem višina....zdele ti ne znam v cm povedat...ampak ko daš zadevo pod jogi ( V L je ) ostane višine varovala mogoče 15 cm....kar pa je absolutno premalo...naša pleza k pr norcih in bi ji bila ta višina mala malica...

vglavnem, nč dobr...mi bomo kar lepo sami to nardil...pa še pol cenej...






_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč...padla...
17.10.2005 12:20:48   
taška30
Hoj!
No, tale naš ima 135cm in višine malo čez 30cm (sem šla zmerit). Meni se zdi v redu. Tiste 60cm postle, kjer ga ni, je spodaj - pri nogah. Glede na to da mala po dojenju zaspi pri mojem povštru, mislim, da ne more kar odpuzati do dol, vsaj zdaj še ne. Pa tud mislim, da bi se jaz zbudila, ko bi čutila da puza. Če bo kriza, bom pa tam kjer je 'luknja' dala kasneje na tla en povšter ali deko, da bo na mehko padla. oz. UPAM, DA BO DO TAKRAT ŽE SAMA SPALA V SVOJI POSTLI CELO NOČ!!!user posted image
Mi je pa fajn, ker ima posteljico dolžine 140cm in ga bomo potem lahko montirali kar na njeno, ko bomo vzeli rešetke dol.
Je pa Primi Sogni firma, stal je 4.990SIT (v akciji) v BC.
Lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč...padla...
17.10.2005 17:19:58   
kimi
¸Tudi meni se je že zgodilo. Nič samo pazila sem da ne spi predolgo in ne bruha. Ker če spi več ur skupaj ni dobro če spi več kot ponavadi mislim

(odgovor članu marjanaR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč...padla...
17.10.2005 17:26:18   
b.nika
Oj.Tudi nam se je že to zgodilo,sredi noči je padel iz postelje-isti primer kot pri tebi.Ni bilo nič, je takoj zajokal in je bil čist ok.
Malo bodi pozorna če bo zelo zaspan, če bi bruhal in se "čudno" obnašal.Drugače pa mislim, da ima skoraj vsak tako izkušnjo, pa da ponavadi ni hujšega.

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?