|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zakaj ime Luka???
18.10.2005 15:14:19   
Anonimen
... me je danes vprašala moj mami, ko sem ji omenila, da bo fantku ime Luka. Ker po njenem mnenju je vsak drug fantek Luka,...
Matr, sem jezna.

Odgovorila sem ji, da če bo fantek bo LUKA in pika! Ker nama je to z dragim najlepše ime za fantka!!!!
Ona pa vsa užaljena, ker nočem poslušati njenega mnenjauser posted image . Matr ji......


A je res toliko Lukcev??? Prosim za vaše mnenje


  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 15:17:47   
Anja**
Res je, da je Luka najpogostejse fantovsko ime zadnjih pet let, vendar ce je vama vsec, bo Luka in pika. user posted image

Tvoj otrok, tvoja izbira imena user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 15:19:38   
magnolija
Tud midva sva želela lukca, pa me je prehitel brat, ki je dobil zdaj Lukca, pa še sosedov je Luka, tak, da bi blo to res preveč. Ogromno je Lukcev, ampak naj ti to ne bo ovira.Če vama je všeč, ne poslušajta drugih.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 15:28:57   
*goldfish*
Moj je tudi Luka in je izbral to imeuser posted image . Lepo ime.

Povej svoji mami, da je ona z očetom izbirala tebi ime, vidva pa bosta vajinimuser posted image  user posted image  user posted image

Pa še Lukci imajo danes god!user posted image user posted image

(odgovor članu magnolija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 16:10:25   
Marogica
Tudi meni je to ime všeč, vendar ga svojemu sinu ne bi dala, ravno iz tega razloga, da je eno izmed najpogostejših imen. Sama imam (na žalost) eno izmed pogostih imen, in mi je bilo vedno bedasto, ko smo sedele 4 ........(Marogice) v razredu. So nas vedno klicali po priimkih. Ti povem, da so bila obdobja, ko sem se slabo počutila zaradi tega. Je še toliko lepih in redkih imen.
Jaz sem si želela, da mi moja dva sinova vsaj tega ne bosta nikoli očitala, kar se pogostosti imen tiče, tudi če jima mogoče ime ne bo všeč.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 16:13:48   
Marogica
Ah ja, pa še za informacijo:
Luka ime se v SLO pojavi 8.253 krat

za primerjavo (moja otroka)
Bor 385
Brin 41

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 16:57:18   
Kranjčanka
Živjo,

še ena ki ima doma Lukca user posted image , šestmesečnega, lepo ime je zato je bolj pogost. Meni je že od nekdaj všečuser posted image .
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 17:09:50   
Piškotka~
Evo tudi moj starejši sin je Luka. Pravijo da so to navihani fantje in povem ti da 100% drži. Res da je ime pogosto ampak ti moram povedati da je bil v ljubljanskem vrtcu edini Luka v skupini, Mihci pa so bili kar trije. Tako če ti je ime všeč ga kar izberi saj se bodo prav vsi navadli na ime Luka. Dons pa ima god. user posted image user posted image user posted image  L U K A user posted image user posted image user posted image  Nima veze če jih je veliko a ne?user posted image

(odgovor članu Kranjčanka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 17:16:45   
jazz
Ja kaj pa pol! Včasih so bili vsi Jožeti, Janezi pa Marije!!! Če je vama všeč, ga ni junaka ki bi ti imel pravico govoriti drugače, a ne!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 18:00:59   
Anonimen
Moj pikec je Lucas, pa ga večinoma kličem Luki. Drugo ime mu sploh ne bi pristojalo, se mi zdi.
Ne oziraj se na pogostost imena - če ti je všeč, je to edino pravo ime za tvojega otroka!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 18:03:30   
lex
Jaz sem tud kolebala med Lukatom in Aleksom. Sicer je zmagalo ime Aleks, ampak ta drugi bo pa po vsej vrjetnosti Luka (mi je full všeč)

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 18:34:47   
Anonimen
Ne zadnjih pet let zadnjih 23 let.
Tudi moj sin je Luka pa ima že 23 let.Takoj po njegovem rojstvu v naslednjih letih je toime prišlo v modo.

(odgovor članu lex)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 18:38:55   
Anonimen
Meni je tudi ime Luka všeč. Kar pa se pogostosti tiče: moje ime je Leja in nas ni prav veliko, vsaj moje generacije ne. Pa vendar sva bili v osnovni šoli v razredu dve Leji, v srednji tri, v službi pa nekaj časa 2, nekaj časa 3, no, zdaj pa sem končno edina.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 19:57:48   
Anonimen
jaz bi bila tudi jezna, samo naj se probajo vtikovat v izbiro imena.user posted image
Vidva pa kr vztrajajta pri svojem. Še sploh če je obema všečuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 19:58:16   
lin
Ja mislim da je ime Luka res šekar pogosto,pa nič zato,če je vama všeč naj bo Luka in nič drugega in neposlušajte drugih saj bo to vajin otrok in ne otrok tvojih staršev ali prijateljev ali ..................
Ko se je Lin rodila in je mož klical domače da sem rodila deklico LIN so vsi samo debelo gledali in neki časa jim ni šlo v uho LIN zdaj pa pravijo da nemore bit nič drugega kot LIN.
Srečno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 20:43:44   
Nataša R.
Tudi naš je Luka. Nama je to ime izredno všeč. In naj te ne skrbi če je miljon Lukov, če je vajina želja da bo Luka pa naj bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zakaj ime Luka???
18.10.2005 22:08:52   
mamči
 
Lepo ime, ampak prepogosto- pretirano res. Moja prijateljica ima Lukca, pa mu tak paše. Sama nikol ne bi imela otroka s prepogostim imenom, čeprav ima moj starejši sin ime, ki se je začelo tud pogosto pojavljat in me to moti- mislim, da je tud za otroka moteče kasneje v šoli. Prvemu je ime Tilen no drugi pa je Tijan, kar pa ni tako pogosto.
Moji mami je bla tud proti imenu Luka, ker jih je blo v starih časih kar , pa enega čudnega je poznala,.....
Ime pa dajta takšno, kot VAMA odgovarja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: zakaj ime Luka???
19.10.2005 10:25:33   
Pajaca
Mi mamo pa to super rešeno, če kdo vpraša po imenu, povemo da bodo zvedli decembra. Prvič nisva nikomur povedala imena in ni imel nihče nič za pripomnt, ker pač kar je bilo je bilo. Sedaj tudi ne poveva nikomur... sam tamala ga ve, je pomagala zbirat. Tko da vem tud vam ne povem imena.... ha ha sem zlobna. So pa bili prvič prjatli ful tečni in užaljeni ker nisva imena povedala in niso in niso hotli tega sprejet. Sam sva rekla, da če svojim mamam nisva povedala, da pač tud njim ne bova.

Aja kar se tiče imena Luka, man je čist ušeč, ker so mi itak sam nagajiva imena všeč.

Kar se tiče pogostih imen pa.... jaz sem mela vedno vsaj 2 sošolki z istim imenom, pa mi je včasih kar čudno če kam pridem pa nima noben isto ime kot jaz.

Ko smo pa pri redkih imenih, je pa prjatlca ful hotla bit originalna in dat neko redko ime ki ga nihče nima... pa je izbrela Gal... zdaj je pa jezna, ker pozna toliko Galov.... no pa sem ji takrat rekla, če češ bit originalna daj ime Janez, teh je zdaj skoraj nič.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?