|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bronhitis..
25.10.2005 8:52:46   
Sibil_
Moj sin je bolan, sumim na bronhitis.
Mene pa zanima če ima katera s tem izkušnje in kateri antibiotik najboljše pomaga?
Hiconcil se mi ne zdi preveč učimkovit, moram priznat.user posted image
Kakšne izkušnje?
Star je pa eno leto.user posted image
Lp,
Sibil
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bronhitis..
25.10.2005 8:54:43   
mala maja
Nam so predpisovali Ventolin in tud moj ga ma k ma astmo.

Sam jaz  brez zdravnika nebi nič kupovala. Raje ga pelji v ZD in naj ga dajo na inhalacije.

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bronhitis..
25.10.2005 8:59:00   
Andra
Mi smo dobili dvojne pumpice (Flixotide in Berodual), vmes sem jo vsaki drugi dan vozila na inhalacije k zdravnici v ordinacijo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bronhitis..
25.10.2005 9:11:21   
Anonimen
Najpogostejši simptomi za bronhitis:najprej suh globok kašelj,po nekaj dneh sledi izkašljevanje belaksto žilave sluzi,lahko se sliši hropeče dihanje.
Dojenčki in mali otroci sluz izkašlajajo vendar pa jo ne znajo izpljuniti zato jo pogoltnejo in zato pri hudih napadih kašlja izbruhajo vsebino želodca z sluzjo. V prvih dneh se lahko pojavi vročina.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bronhitis..
25.10.2005 9:20:56   
Sibil_
A samo pumpice ste dobile-no, vaši otroci?
Antibiotika pa nič?user posted image
Jaz grem z njim k zdravniku čez eno uro, hotela sem samo vedet če je kakšen priporočljiv antibiotik.
Kako se pa pumpica sploh daje tako majhnim?user posted image
LP pa hvala za nasvete,
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bronhitis..
25.10.2005 11:54:23   
darjatimci
Ja čudne imajo tile dohtarji,predpisujejo v glavnem en antibiotik,nam pa so celo odsvetovali oziroma pravijo,da je za pršilce še prezgodaj?user posted image

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




avanture
danuska

ali ste že imeli avanturo za 1 noč?

da (47%)

ne (36%)

ne,ampak nisem proti če bi (7%)

sem odločno proti temu (10%)


Število vseh glasov: 458

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!