|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   št. pajaca
4.11.2005 10:14:38   
nat30
Rodim konec decembra. Katero številko zimskega pajaca (za ven) za dojenčka mi priporočate? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: št. pajaca
4.11.2005 10:16:28   
Ro-La
št.62

_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu nat30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: št. pajaca
4.11.2005 10:42:27   
tinatona
Haj!

Jaz bi pa rajši kupila 68. Ker ne veš kako velik bo otroček in mu bo lahko hitro premali. ti dam samo primer... Moj sinko je nosil št.62 do šestega meseca; od prijateljice sinko je pa samo štiri dni starejši pa nosi pri šestih mesecih že št.80. Tako da je to res od otroka do otroka različno.

LP tina

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: št. pajaca
4.11.2005 11:38:25   
Nikita***
Hja, če je pa dojenček klasične velikosti (50cm), mu je pa še 56 nekaj časa prevelik...

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: št. pajaca
4.11.2005 12:07:35   
arielca
V BC imaš precejšnjo izbiro zimskih pajacev; nimajo posebne številke, so pa namenjeni dojenčkom od 0-3 mesece, tako da ne moreš zgrešiti. Tako ali tako na začetku lahko malo zavihaš rokave, če pa ima otroček nogice in rokice skrite pa tudi ni nič narobe. Bo tako ali tako zima in mraz.

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: št. pajaca
4.11.2005 12:15:11   
Anonimen
Ja, Tinatona, to je res, ampak ta dojenček pri šestih mesecih definitivno ne bo nosil zimskega pajaca.

Jaz sem kupila 62, pričakujemo v začetku decembra. Računam, da bo 4 mesece prav.

(odgovor članu tinatona)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: št. pajaca
4.11.2005 14:24:32   
tinatona
To je res. Samo je pa moj kar dolgo nosil št.56 in 62, medtem ko je njen začel s št.62 in zelo hitro 68 (pred tremi meseci), tako da...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: št. pajaca
4.11.2005 15:22:46   
pravljica
jaz bi na tvojem mestu še počakala (uf, vem da je to lahko govorit user posted image  )...sama imam otroka že doma, pa sem še kupila prevelikega - še vedno upam da bo "eksplodiral" v dolžino user posted image
všeč so mi bili samo kombinezoni v H&M, vzela sem št 74 (ker zdaj nosi hlače 68, mikice pa 74, se mi je zdelo to nekako logično)...doma to probamo in ko damo roke v rokave, mu pridejo noge komaj do začeka hlačnic user posted image  pa saj dobro, ko ga bomo dol zaprli, se to ne bo videlo user posted image

hočem ti povedat, da imaš težko nalogo...ne veš kako velik bo otroček, pa še od firme do firme so takšne razlike v velikosti, da moraš stvar z očmi premerit in samo št. na etiketi ni dovolj...kombinezona pa tako ne kupuješ za 2 sezoni in je brez veze kupovat večjega - glavno, da mu bo letos prav

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: št. pajaca
4.11.2005 15:44:24   
Anonimen
62 bo čez glavo dovolj.

(odgovor članu pravljica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: št. pajaca
4.11.2005 15:45:29   
Anonimen
Aja, pa raje kupi vrečo, to je pajaca brez nogic, ki ima spodaj samo skupaj zašito pa zadrgo do dol. Take male je veliko bolj enostavno tako oblačit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: št. pajaca
4.11.2005 16:41:45   
mujcek
Splišni ima prav; tudi jaz imam rok decembra in sem zadnjič kupila vrečo v BC, ki bo otročku sigurno še prav do toplih dni! V BC stanejo takšni pajacki ok. 10.000 sit; drugje pa nisem našla takšnih oz. so bili iz drugih materialov!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: št. pajaca
4.11.2005 18:42:17   
sezam
Jsm se rodila februarja, pa  nisem kupila pajaca, ampak sem v Avstriji kupila termo dvodelni komplet št. 68. Rokava in hlačnice so ji bile res malo prevelike, pa nič zato, je imela vsaj rokice na toplem.

Če bi pa še enkrat kupovala, bi pa sigurno vzela to vrečo, ki sta jo opisali že Splišni in Mujcek. Vanj tako majhnega otroka lažje daš, kot pa da mu vlečeš gor hlačke.  

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu mujcek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: št. pajaca
4.11.2005 19:42:55   
mala Tinka
Tudi jaz ti svetujem vrečo - sem jo imela za svojo pikico (decembersko). Pri nakupu pa bodi pozorna, da ima zadrgo do konca - ne samo do polovice vreče.
Jaz sem to vrečo dobila za darilo, znamke Katja in Alen, št.62. Ima pa zadrgo do polovice in sem pikico že po enem mesecu težko tlačila noter. Do konca zime bi jo lahko brez problemov uporabljala, če bi se dala odpreti do konca. Zdaj, ko pričakujemo drugega user posted image  , sem kupila novo - daljšo zadrgo in mi bo ena šivilja zadevo malo popravila.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: št. pajaca
5.11.2005 18:37:18   
Pajaca
Jaz mam kar lepo vrečo za v lupinco, pa je čist vseen kolk bo velik dojenček. Pa še tele majhne smrkavce je tko težko tlačit v pajaca z rokicam in nogicam, da bo vreča najenostavnejša zadeva.

Drgač pa jaz večjega kot 62 ne bi kupovala. Takih maxi otrok je še vseeno manj kot jih je normalcev al pa mini, ti pa za tele 3-4mesece čist fino pašejo v 62 številko.

Maš pa še eno možnost. Z svojim si ogledata pajace, pa kateri so vama všeč, potem pa ko bo otrok zunaj gre on kupit pajaca.

(odgovor članu mala Tinka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: št. pajaca
5.11.2005 19:37:55   
Anonimen
Ampak obstajajo tudi pajacki, ki imajo 2 zadrgi (po vsaki strani) čisto do konca nogice. Se mi zdi, da tega res ni težko oblečt. V bistvu se odpre čisto enako kot bi se vreča.
Pri vreči pa je treba pazit, da je v spodnjem delu na sredini narejena luknja za pas v lupinici. Drugače je malo težko pripet otročka.

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: št. pajaca
5.11.2005 22:59:28   
bobek05
mi smo tudi zdaj nabavli vrečo in je super.. bomo pa za zimo vzeli verjetno tudi kakšnega pajaca - verjetno št. 80 (Anej pa je star 4,5 mesece - rodil se je s 50cm!!!)

če boš kupila pajaca definitivno vzemi večjega, že zato, ker bo imel več cot od spodaj.. (saj ne bo samo v bodiju a ne?), bo pa za začetek verjetno št. 62 dovolj..


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?