|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Piškoti Plasmon
27.10.2005 12:29:55   
Tricia
Lep pozdrav!
Evo me spet tule z enim vprasanjem.

Vceraj sem Mei kupila te piškote, ker sem vidla da so po 4. mesecu - ona jih ima 5 in pol. Koncno mi je zacela piti vec mleka, pol pa sem prebrala da vsebujejo gluten. user posted image  Danes sem poklicala pedriatrinjo in jo vprasala glede tega, pa mi je rekla, da do 7. meseca ji teh piškotov ne smem dati, ker njena prebavila niso se dovolj razvita, da bi lahko to prebavila in da se lahko pojavi alergija (a ni mus). Zdej sem pa v dilemi ali naj nadaljujem, ker vidim kako zadovoljno pije mleko, ali naj ubogam zdravnico.
Ali mogoce obstajajo na trgu kaki podobni piškoti ki ne vsebujejo glutena? Klicala sem v Medigo in lekarno pa imajo samo take. Mogoce v Mullerju?
Naj se povem, da tistih Bebi kasic, ki se zmesajo z mlekom ne mara. 
A ima katera kak nasvet, kako drugace izboljsati okus mleka? Pije pa Hipp 2. Se mi ze mesa ker ne vem kaj naredit, da bi mi pila vec....

Prosim za kak odgovor.
Hvala user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 12:34:27   
Anonimen
zakaj pa goste hrane ne začneš uvajat?
men je mat rekla da je men včasih kako banano v mlek zmiksala...??!! nism pa še probala!

(odgovor članu Tricia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 12:41:34   
Tricia
Sej ji dajem tud gosto hrano, sam to zaenkrat le 1x/dan, ker se vedno mora popiti tolko mleka. Al ne? Ona mi pije 5x ali 6x na dan mleko in to ce je prav sreca po 150 ml, zato sem ji hotla dodat v mleko neki kar bi ji izboljsalo okus.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 12:45:33   
Anonimen
no drgač se tut dobijo piškoti brez glutena...poglej v dmju al pa millerju.

(odgovor članu Tricia)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 12:50:08   
Tricia
owkidowki...hvala...bom pogledala...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 13:23:55   
tania
Ojla, jaz sem na začetku Kaji kupovala piškote v DM-ju v Stari Gorici, niso vsebovali glutena. Bili so že zmleti (v prahu) kar mi je bilo še boljše, ker so se lepše raztopili. Žal pa se ne spomnem znamke. Zdi se mi, da so bili Mellin, ampak nisem zihr. Pojdi pogledat, sej itak na škatli piše, tako da ne moreš zgrešit.
Glede na to, da ima Mei že skoraj 6 mesecev in da si ji že dala piškote Plasmon, in da verjetno ni imela nobene reakcije, potem ni panike. Moje mnenje!!!!
Pozdravček

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Piškoti Plasmon
27.10.2005 21:20:58   
sarči
Ejla Tricka kje se obiraš??? Piši kej na privat.

(odgovor članu Tricia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Piškoti Plasmon
31.10.2005 1:37:56   
KODA
Piškotki brez glutena-GLUTANO-short cake ring.Zelo okusni in krhki piškotki brez mleka,glutena in jajc.Dobiš jih v Intersparu ali Leclercu na policah z dietno prehrano.Imaš še druge vrste,ampak te ima naš najrajši.Plasmon kekse sem jaz tastarejšemu dajala v mleko po 6 mesecu.Tamali pa je alergik,pa so nam odsvetovali druge piškote,razen te omenjene od glutana.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu sarči)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?