|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   driska
22.10.2005 15:35:07   
gabi1
moj tilen ima ze cel dan drisko. v torek bo star 4 mesece. kaj mu lahko dam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: driska
22.10.2005 15:40:57   
156sw
Daj mu cim vec tekocine, caj od kamilic nesladkan zapira.

(odgovor članu gabi1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: driska
22.10.2005 15:43:12   
Andra
Borovničev čajček z glukozo, korenčkovo kašico ali korenčkov sokec...

(odgovor članu 156sw)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: driska
22.10.2005 17:36:05   
sebtan
surovo korenje fuuuul odpira, kuhano pa zapira s tem da še nima 4 mesce ne vem kako ste kaj že jedli, mislim pa da jabolček mal naribaj na sokec, pa pusti da počrni pa daj par žličk, al pa stisni sokec  v sokovniku (jabolčko) pa pusti stat, da oksidira pa naj pije, pomaga, preverjeno.:))
srečno

_____________________________

˝I will give my doughter space to grow, dream, succeed, love but sometimes fail.˝

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: driska
22.10.2005 20:53:15   
gabi1
hvala vam

(odgovor članu sebtan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: driska
22.10.2005 22:53:00   
Mojca100
Pazi, da mu daš dovolj tekočine!

Kaj pa njegovo zdr. stanje? Je zdrav ali kaj boleha? Nekje sem zasledila, da kadar je otrok prehlajen/bolan, in ima drisko, da je to znak za vnetje ušes. Ali ima katera že tudi izkušnje s tem in lahko to potrdi/ovrže?

(odgovor članu gabi1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: driska
3.11.2005 11:44:42   
Veverička
Blaž ravnokar preboleva vnetje ušes in ima že 4. dan drisko, pa še jest nič noče oz. ne more. Danes se je vsaj dojil (2 dni se ni hotel). Jaz sem že čisto obupana, ker nič ne je. Prav pozna se mu, tako je shujšal. Jaz bi tudi prosila, če ima kdo kakšno izkušnjo v zvezi stem (kako dolgo lahko traja...), da napiše. Vsaj pije, ampak še to samo vodo.

(odgovor članu Mojca100)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: driska
3.11.2005 18:06:21   
zivica
Najboljše za drisko so linex kapsule. To je čisto naravna stvar, vsebuje bakterije, ki morajo biti v prebavilih. jaz sem linex kapsule dajala teden dni stari hčerki, ker je bil atakoj po rojstvu na antibiotikih in so ji ful pomagale.

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?